Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jako że lig roto na e-nba pojawiło się już kilkanaście chciałbym Was zapytać, co myślicie o stworzeniu jednego wątku, w którym komisarze będą zamieszczać wszystkie przeprowadzone wymiany. Nie wiem, jak Wy, ale ja dość często sprawdzam wymiany w ligach, czy to w wątkach czy bezpośrednio w lidze, ale sporo jest z tym klikania. Na podstawie tych informacji menedżerowie mieliby pełniejszą wiedzę na temat wartości niektórych zawodników użytych w wymianach. Byłaby to co prawda dodatkowa robota dla komisarzy, ale być może taki wątek byłby przydatny, bo przeglądanie codziennie kilkunastu wątków jest przynajmniej dla mnie trochę uciążliwe. Czy tylko ja widziałbym taki wątek na e-nba, czy może ktoś jeszcze odczuwa taką potrzebę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja widziałbym taki wątek na e-nba, czy może ktoś jeszcze odczuwa taką potrzebę?

Nie jestem komiszem, ale na pewno nie chciałoby mi sie raportowac wymian tylko dlatego zeby ktos inny nie musial odrabiać pracy domowej z wartosci zawodnikow.

No ale ja w sumie jestem nie tylko wredny, ale i leniwy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jako że lig roto na e-nba pojawiło się już kilkanaście chciałbym Was zapytać, co myślicie o stworzeniu jednego wątku, w którym komisarze będą zamieszczać wszystkie przeprowadzone wymiany. Nie wiem, jak Wy, ale ja dość często sprawdzam wymiany w ligach, czy to w wątkach czy bezpośrednio w lidze, ale sporo jest z tym klikania. Na podstawie tych informacji menedżerowie mieliby pełniejszą wiedzę na temat wartości niektórych zawodników użytych w wymianach.

Podobnie jak L'e czepnalbym sie czemu to raportowanie mialby robic komisz, a nie dowolna osoba z ligi, ktora akurat zajrzala na forum [przeciez wiszace trejdy widza wszyscy w lidze, a klepniete wszyscy w rozgrywkach!], ale ogolnie nie mialbym nic przeciwko watkowi specjalnie dla trejdow. Tylko pytanie co w nim mialoby byc [sama lista wymian to IMO chyba za malo, moze jeszcze mozliwosc omawiania propozycji???] i ile osob by z niego korzystalo, a poki co to ogolnie jakos dzial siadl po rozpoczeciu sezonu ;-)

 

Byłaby to co prawda dodatkowa robota dla komisarzy, ale być może taki wątek byłby przydatny, bo przeglądanie codziennie kilkunastu wątków jest przynajmniej dla mnie trochę uciążliwe.

To znaczy, ze gdyby trejdy byly w oddzielnym watku bys ich nie przegladal?

Nawet nie pisze o regularnym tylko od czasu do czasu.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jako że lig roto na e-nba pojawiło się już kilkanaście chciałbym Was zapytać, co myślicie o stworzeniu jednego wątku, w którym komisarze będą zamieszczać wszystkie przeprowadzone wymiany. Nie wiem, jak Wy, ale ja dość często sprawdzam wymiany w ligach, czy to w wątkach czy bezpośrednio w lidze, ale sporo jest z tym klikania. Na podstawie tych informacji menedżerowie mieliby pełniejszą wiedzę na temat wartości niektórych zawodników użytych w wymianach. Byłaby to co prawda dodatkowa robota dla komisarzy, ale być może taki wątek byłby przydatny, bo przeglądanie codziennie kilkunastu wątków jest przynajmniej dla mnie trochę uciążliwe. Czy tylko ja widziałbym taki wątek na e-nba, czy może ktoś jeszcze odczuwa taką potrzebę?

Rzeczywiście mógłby powstać taki wątek. Jeden więcej czy mniej nie zrobi różnicy, a trejdy są jedne z ciekawszych w tej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ziorałem na meczyk Grizzlies - Pacers i przypomniałem sobie czemu ja tak Indiany nie lubię, a w szczególności Hibberta.

W 1L Roto, jak dowiedziałem się że Lee startuje, to szybko się w niego zaopatrzyłem, zagrał fajny pierwszy meczyk, pięknie zaczął drugi, to go musiał Hibcio w łeb kopnąć... Fantazja, qrva, fantazja... :playful:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jako że lig roto na e-nba pojawiło się już kilkanaście chciałbym Was zapytać, co myślicie o stworzeniu jednego wątku, w którym komisarze będą zamieszczać wszystkie przeprowadzone wymiany. Nie wiem, jak Wy, ale ja dość często sprawdzam wymiany w ligach, czy to w wątkach czy bezpośrednio w lidze, ale sporo jest z tym klikania. Na podstawie tych informacji menedżerowie mieliby pełniejszą wiedzę na temat wartości niektórych zawodników użytych w wymianach. Byłaby to co prawda dodatkowa robota dla komisarzy, ale być może taki wątek byłby przydatny, bo przeglądanie codziennie kilkunastu wątków jest przynajmniej dla mnie trochę uciążliwe. Czy tylko ja widziałbym taki wątek na e-nba, czy może ktoś jeszcze odczuwa taką potrzebę?

 

Założyłem temat bo dyskusja czy warto będzie trwała kilka dni ;) jak nie będzie zainteresowania tematem to sam zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba yahoo jeszcze nie wrzuciła aktualizacji tabel w ligach , trejdów itd. Ktoś wie gdzie można sprawdzić co się dzieje i czy będzię aktualizacja dziś ?

Na pewno nie wrzucili bo "Last standings update: Sat Nov 08 08:56am CET".

Ale nie wiem gdzie i jak mozna sprawdzic co sie dzieje... chociaz podobno poczta Yahoo tez nie dziala.

 

Chyba tylko można czekać, jakieś problemy pewnie znowu mają.

W niedziele robia korekcje za caly tydzien to moze cos grubszego znalezli?

Np caly zeszly tydzien Knighta byl tylko zludzeniem i sie nie liczy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele robia korekcje za caly tydzien to moze cos grubszego znalezli?

Np caly zeszly tydzien Knighta byl tylko zludzeniem i sie nie liczy ;-)

 

Pewnie myślą jak pomóc LBJ  :nevreness:

 

 

chociaz podobno poczta Yahoo tez nie dziala.

 

 

Właśnie zaakceptowałem trade i dostałem maila na skrzynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.