Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wyslalem PMy do w/w czworki. W sumie nie oczekuje odpowiedzi i jej brak raczej potraktuje jako kolejne potwierdzenie, ze znikneli... chociaz oczywiscie miloby bylo gdyby dalo to jakis odzew i/lub sie to okazaly tymczasowe braki czasu ;-)

A jednak zrobilo sie milo ;-)

 

ten koleżka odpuścił też rozgrywki na sznurku - więc tu już raczej pozamiatane..

Okazalo sie, ze nie bo...

 

w IV Texas - Unia Oświęcim

GM odpisal na PMa i slusznie zauwazyl cos co nam umknelo - nie wykonal zadnego ruchu... bo ma na lawce 3 zlamasow! ;-)

Tzn wciaz mogl pobrac jakiegos FAsa, ale faktycznie nie mial co zmieniac w aktywnej rotacji, gra zdrowymi i tyle.

 

Szkoda, że nie można komisyjnie przejąć drużyn olewusów, na bank byliby chętni na przejęcie tych ekip i problem by zniknął, przynajmniej w teorii.

Wlasnie nie ma zadnych chetnych bo lista rezerwowa jest pusta. Zreszta akurat ten temat byl omawiany we wrzesniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ligach 1-3 tylko jedna drużyna z Drummondem w składzie nie jest na pozycjach 13-15. Reszta, czyli 6 na 7 drużyn:

 

miejsca 14, 13, 15, 14, 15, 13

 

Nie załamujcie się panowie, nie jesteście sami! Jeszcze sie odbijemy ; ]

jestem już 12!

 

niestety poza Drummondem bardzo w kość dały mi też kontuzje guardów (Rubio, Wade, Calderon) przez co mocno poleciałem w niskich kategoriach. mam jednak nadzieję, że wraz z ich powrotem to się zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja się pochwalę, że w jedynej lidze w której posiadam Drumma jestem trzeci i mam najmniej wykorzystanych slotów z pierwszej trójki.

Ta liga to 15-osobowe roto w sznurówkowych MP.

 

Na moją cześć:

 

hip hip

________

hip hip

________

hip hip

________ ________ ________

 

Dzięki, dzięki... :panda:

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś problemy ze StatTrackerem na Y!?

Bo mi na chromie od dwóch dni nie działa. Startuje, otwiera się i wszystko pięknie, tyle, że od niedzieli pokazuje mi jako jeszcze nie rozpoczęte mecze z poprzedniej środy. Szukałem po necie i wygląda na to, że nikt się w sieci jeszcze z takich problemów nie wyspowiadał...

 

Pomocy

 

Pozdrawiam

 

EDIT:

Alarm odwołany - clear cache i po kłopocie...

 

Pozdr

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD dołaczył do mnie i od razu ładnie pograł z Bux gdzie na przeciw biegał oddany zaniego Sanders..

 

23/10/1/1/2 vs 12/9

oby tak dalej bo parę razy albo minął sięz piłką albo odgwizdano faul ofensywnyzamiast zbiórki ofensywnej (2 razy piłka wpadła do kosza ale no basket)..27/12 mogłobyć ;-( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.