Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie teoretyczne. Macie równy skład ( powiedzmy 9 graczy po którym można się spodziewać dobrych linijek ). Nikt nie jest kontuzjowany w składzie. Do tego macie rozegranych więcej spotkań powiedzmy ok +10 . Z FAsów udało Wam się wyciągnąć kilku graczy po których przynajmniej w najbliższym czasie można się spodziewać dobrych linijek.

Sadzacie ich na ławce żeby nie nadrabiać jeszcze większej ilości gier czy wyrabiacie gry na + bo pewnie jakaś kontuzja się trafi do końca sezonu i wtedy po prostu będziecie grać mniejszą ilość gier ?

 

nie wiem czy zrozumiale zadałem to pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie teoretyczne. Macie równy skład ( powiedzmy 9 graczy po którym można się spodziewać dobrych linijek ). Nikt nie jest kontuzjowany w składzie. Do tego macie rozegranych więcej spotkań powiedzmy ok +10 . Z FAsów udało Wam się wyciągnąć kilku graczy po których przynajmniej w najbliższym czasie można się spodziewać dobrych linijek.

Sadzacie ich na ławce żeby nie nadrabiać jeszcze większej ilości gier czy wyrabiacie gry na + bo pewnie jakaś kontuzja się trafi do końca sezonu i wtedy po prostu będziecie grać mniejszą ilość gier ?

Rozumiem pytanie, ale nie bardzo dostrzegam problem w opisanej sytuacji. Skoro masz tylko 9 graczy, ktorych regularnie wystawiasz to oznacza, ze wciaz masz do obskoczenia [minimum] 82 mecze od 10 slota. Czyli "kilku graczy po których przynajmniej w najbliższym czasie można się spodziewać dobrych linijek" w zaden sposob nie stanowia nadwyzki tylko w sumie i w krotszym czasie moga rozegrac spotkania tego dziesiatego gracza w rotacji, nie?

 

P.S. Odnosnie oceny nadgranych gier nie ufam za grosz sugestiom Yahoo w dolnej tabelce bo one sa automatyczne, szacunkowe i nie uwzgledniaja terminarza NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zrozumiałem:) Posadziłbym ich na ławce. Ja osobiście staram się kontrolować ilość gier na bieżąco bo w poprzednich latach zauważyłem, że straciłem na tym, że pod koniec sezonu mało kogo mogłem dać z powodu braku wolnych slotów. Z drugiej strony uzależnione to chyba być powinno od statów na jakich Ci będzie w drugiej połowie sezonu zależeć. Podsumowując,w moim przypadku będę starał się rozegrać największą ilość meczy, lecz zostawiając sobie sloty na końcówkę sezonu żeby mieć jakąś szansę na reakcję przy minimalnych różnicach w statach. Nie jestem wybitny w tej grze, więc nie polecam mojego rozwiązania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem pytanie, ale nie bardzo dostrzegam problem w opisanej sytuacji. Skoro masz tylko 9 graczy, ktorych regularnie wystawiasz to oznacza, ze wciaz masz do obskoczenia [minimum] 82 mecze od 10 slota. Czyli "kilku graczy po których przynajmniej w najbliższym czasie można się spodziewać dobrych linijek" w zaden sposob nie stanowia nadwyzki tylko w sumie i w krotszym czasie moga rozegrac spotkania tego dziesiatego gracza w rotacji, nie?

 

P.S. Odnosnie oceny nadgranych gier nie ufam za grosz sugestiom Yahoo w dolnej tabelce bo one sa automatyczne, szacunkowe i nie uwzgledniaja terminarza NBA.

 

Ten 10 slot nie był pusty - przewijali się różni gracze (już wymienieni, FAsy itd). Ilość gier ze slotów również liczona indywidualnie, a nie patrząc na dolną tabelkę yahoo ( choć różnica jest minimalna ( jedna gra ) I mam dokładnie +8 spotkań rozegranych.

FAsy o których myślę czy ich wstawiać to dokładnie Mirotić, Vasques i  Shumpert. Można się w ich obecnej sytuacji spodziewać dobrych gier ale zastanawiam się czy takie nadrabianie gier "na przyszłość" jest dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 10 slot nie był pusty - przewijali się różni gracze (już wymienieni, FAsy itd).

Ale na przyszlosc nie masz nikogo stalego na ten slot, prawda? To ten zlepek FAsow niech stanowi tego 10 zawodnika przez miesiac czy dwa... zwlaszcza jak napisales "przynajmniej w najbliższym czasie" co sugeruje tymczasowosc ich produkcji typu 5-10 gier [czyli w sumie wciaz duzo mniej niz dziesiaty gracz do konca sezonu!].

 

Można się w ich obecnej sytuacji spodziewać dobrych gier ale zastanawiam się czy takie nadrabianie gier "na przyszłość" jest dobre.

A dlaczego ma nie byc? Kiedy w FB dobre mecze w grudniu sa czyms negatywnym? Przeciez jak sie okaze, ze masz nadmiar dobrych gier to zawsze mozesz nimi pohandlowac z tymi, ktorym brakuje... Choc wydaje mi sie, ze kazda taka sytuacja rozbija sie o ocene czy faktycznie beda to dobre mecze ;-)

 

FAsy o których myślę czy ich wstawiać to dokładnie Mirotić, Vasques i Shumpert.

Wolalbym uniknac tematu konkretnych nazwisk, wiec pisze ogolnie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem pytanie, ale nie bardzo dostrzegam problem w opisanej sytuacji. Skoro masz tylko 9 graczy, ktorych regularnie wystawiasz to oznacza, ze wciaz masz do obskoczenia [minimum] 82 mecze od 10 slota. Czyli "kilku graczy po których przynajmniej w najbliższym czasie można się spodziewać dobrych linijek" w zaden sposob nie stanowia nadwyzki tylko w sumie i w krotszym czasie moga rozegrac spotkania tego dziesiatego gracza w rotacji, nie?

 

P.S. Odnosnie oceny nadgranych gier nie ufam za grosz sugestiom Yahoo w dolnej tabelce bo one sa automatyczne, szacunkowe i nie uwzgledniaja terminarza NBA.

Oczywiście każdy będzie miał inny "potencjał" rozegranych meczów, bo tacy Celtics mają 14 spotkań, a Magic aż 19, ale przeciętnie każda drużyna w NBA rozegrała 16,8 spotkania, co znaczy, że yahoo jest w tym roku wyjątkowo skrupulatne :nevreness:  Każdy kto jest poniżej 168 meczów ma teoretycznie w tej chwili braki.

Na 6g w zeszłym tygodniu chyba w Palmie były prowadzone rozważania, czy Shumpert jest w TOP 10 najlepszych two-way players w NBA. Ostatecznie wyszło, ze jest tuż za, ale Howarda bije na głowę, nic tylko brać :nevreness:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś problemy ze StatTrackerem na Y!?

Bo mi na chromie od dwóch dni nie działa. Startuje, otwiera się i wszystko pięknie, tyle, że od niedzieli pokazuje mi jako jeszcze nie rozpoczęte mecze z poprzedniej środy. Szukałem po necie i wygląda na to, że nikt się w sieci jeszcze z takich problemów nie wyspowiadał...

 

 

Ja mam taki problem od dwóch dni, że w StatTrackerze pokazuje mi inną tabelę na żywo, niż ta, która pojawia się później w lidze. 

 

Zobaczymy jak dziś będzie.

 

Zauważyłem dziś, że po skończeniu ostatniego meczu tabela która wyświetlała się w StatTrackerze pokazywała że miałem +3,5pkt roto ( i te dane były prawidłowe tzn tak też dziś zaktualizowało nam tabelę Yahoo). Zaraz po tym jak to sprawdziłem wywaliłem z ławki kolesia i pobrałem innego z FAsów. Wszedłem ponownie na StatTrackera i tabela całkowicie się rozjechała, miałem już wtedy -2pkt roto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywki trwaja juz 6 tygodni, a drafty byly circa 2 miesiace temu i tak na pierwszy rzut oka sytuacja z olewusami napawa mnie ogromnym optymizmem/duma... Bo patrzac tylko na date ostatniej zmiany na Yahoo stan na dzisiaj wychodzi taki, ze w I i II nie ma nikogo [i tak trzymac!], w III jest tylko 3 pewniakow z fajnym podzialem [Krzysiek K.'s Team w Atlantic, Ballers w Pacific, Bayern Cavaliers w South] oraz jedno byc moze [Gryzlak w South?] zas w IV jako calosc nie jest jakos duzo gorzej bo Majezony, Rozkurwiators i Splendor w Florida oraz 2 byc moze [Hall Of Shamers w California i mrozu`s team w Texas].

 

Tzn jasne jest, ze z losowaniem Florida trafila felernie i ze w takim podsumowaniu moze byc tylko gorzej bo z czasem bedzie przybywac znikniec, ale juz na tym etapie wydaje mi sie, ze mamy duza poprawe jakosciowa w porownaniu do zeszlego sezonu. Czy brakuje mi tu obiektywizmu i/lub zle pamietam, ze rok temu bylo gorzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.