Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak... W jednej miałem juz Dragic, Calderon i Jennings, w innej Young, Gay, Rubio, West, Hibbert czy Elyasova, w kolejnej DMC, Dragic czy świadomie Durant. Wiec cieszył się Ignazz ze Tobie wypadają gracze z pogranicza FA (poza Kawhim) a nie z top 10,30 czy 50 gdzie cala strategia idzie w leb :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze Danny'ego Greena znowu w ekstazie :grin:

Gdy reszta pluje sobie w brode ;-) A tu moze trzeba bedzie jakos zyc z haslem "pierwszorundowiec Danny Green"...

 

BTW, zrobilem dzisiaj maly przeglad tabeli na srednich w ligach, w ktorych ich brakowalo i tak z ciekawosci... w polowie grudnia jaka jest wg Was najwieksza roznica w punktach roto, z ktorej realistycznie mozna jeszcze wyciagnac podium [mierzone od aktualnie 3 miejsca na srednich]? 8? 10? 12? 15?

W tym roku przez Duranta moze to byc chyba wiecej niz zwykle, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Dannygd, podaj na kim stawiasz krzyżyk w tym roku, to może wyrwę jakiegoś steala w przyszłym sezonie ;) A co do Greena to też go miałem rok i dwa lata temu, ale generalnie nie byłem zawiedziony, bo chodziło tylko o średnią blok, przechwyt i dwie 3/game. W tym drafcie dałem za niego 16$ oczekując tej samej produkcji, a tu takie zaskoczenie. Gdyby Leonard jeszcze opuścił parę spotkań, to Danny może trzepać tak dalej.

 

 

w polowie grudnia jaka jest wg Was najwieksza roznica w punktach roto, z ktorej realistycznie mozna jeszcze wyciagnac podium [mierzone od aktualnie 3 miejsca na srednich]? 8? 10? 12? 15?
W tym roku przez Duranta moze to byc chyba wiecej niz zwykle, nie?

 

Może być dobry tego przykład u nas w lidze, gdzie Gerard ostro dołował bez Durexa, a po powrocie Kevina i ostatnim trejdzie może wg mnie powalczyć o pudło. Ale z drugiej strony chyba wszystko i tak rozbije się o farta. Wypadnie komuś gracz o wartości Hardena, Curry'ego czy Davisa i można zmieniać priorytety z walka o pudło na walka o utrzymanie, a wtedy ktoś z niższego miejsca skorzysta.

Edytowane przez SiXers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, zrobilem dzisiaj maly przeglad tabeli na srednich w ligach, w ktorych ich brakowalo i tak z ciekawosci... w polowie grudnia jaka jest wg Was najwieksza roznica w punktach roto, z ktorej realistycznie mozna jeszcze wyciagnac podium [mierzone od aktualnie 3 miejsca na srednich]? 8? 10? 12? 15?

W tym roku przez Duranta moze to byc chyba wiecej niz zwykle, nie?

 

Mam 10 pkt w plecy i nadzieja wciąż jest. Durant wiadomo, ale u mnie w drużynie są : Drummond i Howard. Jeden grał do tej pory dużo poniżej oczekiwań, a drugi długo pauzował. (mam tylko 6 pkt w fg% przez to i słabe reb). Plus jeszcze Young, nie wiadomo co będzie z Calderonem, Lebron czy wrzuci wyższy bieg... Dużo jest znaków zapytania, ale myślę że można było w tym sezonie trafić tak żeby 12-14 pkt było realne do odrobienia. (teoretycznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz o której zapomniałem. Widzieliście, co RW napisało w kontekście Greena po wczorajszym?:

 

"Green scored a season-high 25 points in Wednesday's loss and is worth an add in standard fantasy leagues due to his recent strong play."

 

Mam wrażenie, że strasznie spadł tam poziom i chyba jacyś fani footballu przy okazji skrobią o NBA, bo jak inaczej takie coś wytłumaczyć. A w tym sezonie już niezłe kwiatki widywałem, typu Marc Gasol popsuł sobie to samo kolano co rok temu, choć rok temu rotoworld wiedziało, które kolano Marc miał popsute. Ogólnie takich wpadek mieli sporo od startu rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz o której zapomniałem. Widzieliście, co RW napisało w kontekście Greena po wczorajszym?:

 

"Green scored a season-high 25 points in Wednesday's loss and is worth an add in standard fantasy leagues due to his recent strong play."

 

 

Mam wrażenie, że strasznie spadł tam poziom i chyba jacyś fani footballu przy okazji skrobią o NBA, bo jak inaczej takie coś wytłumaczyć. A w tym sezonie już niezłe kwiatki widywałem, typu Marc Gasol popsuł sobie to samo kolano co rok temu, choć rok temu rotoworld wiedziało, które kolano Marc miał popsute. Ogólnie takich wpadek mieli sporo od startu rozgrywek.

Czasem się zdarzają takie bzdety, ale myślę, że zwykle jest to raczej wynik konieczności dostosowania się do różnych systemów punktacyjnych. Ogólnie i tak są najlepsi jakich znam w błyskawicznym dostarczaniu najświeższych niusów i wskazywaniu spodziewanych starterów.

a co do Gasola, to sprawdziłem ten nius i tam na samym początku w nawiasie było o tym, które to kolano, więc nie musieli się powtarzać :smile:

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, zrobilem dzisiaj maly przeglad tabeli na srednich w ligach, w ktorych ich brakowalo i tak z ciekawosci... w polowie grudnia jaka jest wg Was najwieksza roznica w punktach roto, z ktorej realistycznie mozna jeszcze wyciagnac podium [mierzone od aktualnie 3 miejsca na srednich]? 8? 10? 12? 15?

W tym roku przez Duranta moze to byc chyba wiecej niz zwykle, nie?

 

Jako, że w jednej z lig mam Duranta i brakuje mi tam "tylko" 21 punktów do "awansu" to będę trzymał się teorii, że więcej niż 20 ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Washko w ich rozumieniu standard league to chyba koło 12 drużyn. Green jest posiadany przez ponad 80% drużyn fantasy. Oni po jednej trzeciej sezonu mówią, że warto go zebrać z FA? :D Ta informacja może posłużyć chyba tylko ligom 4-zespołowym, czy ile tam się da najmniej. A co do Gasola, to dam przykład. Z zeszłego sezonu, jak Gasol popsuł kolano:

 

"Marc Gasol (knee) has a Grade 2 MCL sprain of the left knee that does not require surgery and he is out indefinitely.
While no timetable has been set for Gasol's recovery, MCL sprains of this variety generally take 6-8 weeks to heal..."

 

I podobnych informacji puścili kilka, czyli wiedzieli, które to kolano. W lutym 2014, też pamiętali:

 

"Marc Gasol left Wednesday's game due to a left knee injury in the third quarter and went to the locker room.
Uh oh. This is the same left knee Gasol injured back in November and hopefully he didn't aggravate anything..."

 

A kilka tygodni temu nagle zaćmienie:

 

"Marc Gasol said on Wednesday that he dealing with some right knee discomfort.
"I don't know what it is," Gasol said. "I'm not an MRI machine and we don't have one here. We'll find out tomorrow." This is not good at all after Gasol missed two months last season with his MCL tear in his right knee."

 

"Marc Gasol (right knee) underwent an MRI on Thursday, but was seen walking into the Grizzlies' facility wearing his practice gear.
Gasol was unavailable to the media on Thursday, so we'll have to await word on what's going on with the same knee on which he suffered an MCL tear last season."

 

Sam widzisz, że to jest niepoważne. Jestem pewien, że niejeden gracz opylił Gasola na szybko w promocji po tej informacji, bo myślał, że odnowiła się kontuzja. A tu okazało się tradycyjne ostatnio dla RW sranie ogniem i to jeszcze z taką pomyłką. Nie mówię, że RW jest marne, ale poziom newsów im spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.