Skocz do zawartości

Nowy sezon w NCAA. Kentucky vs Kansas?


ignazz

KTO MISTRZEM NCAA  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. KTO MISTRZEM NCAA

    • Kansas z Wigginsem
      20
    • Kentucky z Randle'em
      9
    • Inna ekipa
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Się jeszcze zaraz okaże, że tylko Exum będzie "w miarę".

 

Ogólnie to uważam, że przesadzie z tymi pozycjami - to jest od zawsze problem młodych koszykarzy przed NBA, że ciężko ich sklasyfikować do konkretnego miejsca na placu oraz do odpowiednich zadań. Poza tym liga się zmienia i coraz częściej widzimy lineupy na boisku z Barnesem czy Parsonsem na 4-ce.

 

Zresztą Lebron, Melo i Durant zaczynali jako SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Randle może być Barkleyem, może być CWebbem, może być Zachiem, może być Colemanem i może być T-Robem - zresztą z każdym wydaje się mieć trochę wspólnych zalet i przeszkód. Jest 5 leveli na których może skończyć.

 

Na razie jest na ziemi, ale sky is the limit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Champions Classic na pewno nie zawiódł.

Szkoda, że Wiggins i Parker (w końcówce) mieli problem z faulami, ale i tak pokazali kawałek dobrego kosza.

 

Wielu ekspertów powtarza, że Wiggins wcale nie jest takim pewniakiem do nr 1 w drafcie. Po tym co zobaczyłem w nocy muszę powiedzieć, że nie dziwię im się. :) Sezon jest długi także pożyjemy, zobaczymy, bo rok temu Noel w pewnym momencie też był pewniakiem do jedynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, mimo że to Parker dostarczył mi w tym meczu najwięcej emocji, rozumiem dlaczego Wiggins jest prospectem nr 1.

 

Po pierwsze atletyzm- rzut można poprawić, post game nauczyć, ale jak natura nie da szybkości, dynamiki, to wiele z tym nie zrobisz. Wiggins ma minięcie, jest szybki z piłką, bez, świetny w transition - wszystko to się powinno dobrze przełożyć na poziomie NBA.

 

Najbardziej mi jednak zaimponował swoją dojrzałością w grze, tym jak sobie poradził w obliczu foul trouble, presji, i szalejącego w pierwszej połowie Parkera. Kiedy gra opierała się na Seldenie i Ellisie, potrafił i tak być przydatny grając bez piłki, kiedy zrobiło się gorąco, wziął ciężar gry na siebie. U Parkera tego zabrakło, bo on albo dominował, albo znikał na dłuższe fragmenty gry.

 

Choć generalnie obaj pozostawili pozytywne wrażenie, papiery na granie są.

 

Ps. Z Embiida może być w przyszłości kawał centra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili Parker jest gotowy na NBA - od pierwszej chwili - pamiętam opinie sprzed kilku miesięcy którzy mówili że to będzie bust wtopa czy co tam jeszcze ale facet po dwóch meczach pokazał że w ofensywie potrafi praktycznie wszystko i mam nadzieję że to on trafi do Jazz ( ok Wiggins też może być bo słyszałem wywiady z nim i moim zdaniem to świetnie poukładany mądry chłopak więc pewnie Jazz weźmie Wigginsa z nr 1 i pohandluje z tymi którzy wezmą JAbariego za Wigginsa plus picki plus coś tam - jeśli oczywiście Jazz wylosuje nr 1 )

 

Za to totalnie nie pojmuje zachwytów nad Randle - jak na razie w obronie on jest po prostu słaby ( nie powiem że tragiczny ale słaby to na pewno) - jeśli ktoś w tej chwili może być totalną wtopą to właśnie on

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.