Skocz do zawartości

Nowy sezon w NCAA. Kentucky vs Kansas?


ignazz

KTO MISTRZEM NCAA  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. KTO MISTRZEM NCAA

    • Kansas z Wigginsem
      20
    • Kentucky z Randle'em
      9
    • Inna ekipa
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Już wiem komu będę kibicował podczas final four. :smile: U  C  O  N  N !  UCONN, UCONN, UCONN! :smile:

 

Mi przez tego Napiera i końcówkę w wykonaniu Arizony nie wszedł bracket: chciałem miec 4 trafione typy w Final Four, a mam tylko 2 ;) ale mój finał Florida - Kentucky bardzo realny. Drugie miejsce nie jest złe :)

 

http://collegehoopspl.mayhem.cbssports.com/brackets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James Young ma papiery na bycie scoring punch z ławki, a do tego potrafi pobronić i mięciutko się rusza. Najssss.

 

 

fajny finał się zapowiada - szczególnie cieszy awans Huskies, bo Gators potrafili tylko pchać głupio piłkę pod kosz i masować rywali siłą. Zupełnie bez pomysłu rozegrany mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Young akurat w obronie jeszcze odstaje. W trakcie sezonu obawiałem się, czy nie za dużo w nim JR Smitha, ale dziś świetnie się spisał.

Mówiłem szczególnie o wczorajszym meczu, a wczoraj bronił nieźle, z paroma naprawdę dobrymi momentami. W sumie gdyby był takim JR Smithem z normalną głową to nikt by się nie obraził.

 

Poythress dobrze poprowadzony może być szalenie przydatny - chociaż póki co gra trochę bez pozycji i pachnie kolejnym Al-Fariq Aminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machanie ręcznikiem na ławce to nie jest znowu taka wielka sztuka.

W Turnieju gra dobrze. W swojej roli, ale dobrze - wczoraj na przykład świetnie bronił, dał zbiórkę i finishing spod kosza.

 

Mbah a Moute meets Fariq Aminu in da making. Jakby dobrze poprowadzić i wypracować so-so jumperka - może byc super przydatny w dzisiejszych small-ballach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Turnieju gra dobrze. W swojej roli, ale dobrze - wczoraj na przykład świetnie bronił, dał zbiórkę i finishing spod kosza.

 

Ale w NBA taka miernota miałaby być szalenie przydatna do czegoś?

 

 

 

Btw, jeszcze lepsze story niż Kentucky to jest chyba typ, co sobie wydziarał "Nati9nal Champions", pół internetu z niego cisnęło bekę, a zaraz się okaże, że wszyscy zrobili z siebie debili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w NBA taka miernota miałaby być szalenie przydatna do czegoś?

 

 

 

Btw, jeszcze lepsze story niż Kentucky to jest chyba typ, co sobie wydziarał "Nati9nal Champions", pół internetu z niego cisnęło bekę, a zaraz się okaże, że wszyscy zrobili z siebie debili.

Jason Terry case? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calipari talked about the final sequence Saturday: “I called Andrew over and said, ‘Andrew, if you can get a layup or get it to Dakari, do that; if not, you got your brother.’

 

Staram się być obiektywny, ale to niezbyt dobrze świadczy o Randle'u, że jego trener nie pomyślał nawet przez sekundę, żeby dać mu piłkę w crunch - a wolał w zamian DAĆ JĄ W RĘCE ANDREW HARRISONA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.