Skocz do zawartości

Nowy sezon w NCAA. Kentucky vs Kansas?


ignazz

KTO MISTRZEM NCAA  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. KTO MISTRZEM NCAA

    • Kansas z Wigginsem
      20
    • Kentucky z Randle'em
      9
    • Inna ekipa
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Taki sobie size, taki sobie atletyzm, takie sobie skille, taki sobie uspide. Nie bardzo rozumiem skąd on się bierze tak wysoko.

 

??????

Eee

6'10 z wingspanem 7 '4 to na PF-a mało??? Ma niezły rzut za 3 , fantastyczny talent do zbiórek ma cholernie mocny dół, ciężko go przestawić. Jest bardzo szybki w kontrach .

 

Wiem że mecze Indiany były rzadko dostępne ale kilka oglądałem na żywo i moim zdaniem on jest lepszym graczem niż Randle. Vonleh potrafi świetnie bronić w pomalowanym. No i ma bardzo dobry rzut za 3 , świetnie się do niego układa , Hoosiers w tym roku byli tragicznie słabi więc on tam nawet nie miał z kim grać ale ogólnie robił pozytywne wrażenie.

 

Właściwie z tego co mu zarzucasz to tylko słaby atletyzm się zgadza . Z drugiej strony on ma świetne wyczucie i miał dużo bloków i rzadko faulował przy blokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??????

Eee

6'10 z wingspanem 7 '4 to na PF-a mało??? Ma niezły rzut za 3 , fantastyczny talent do zbiórek ma cholernie mocny dół, ciężko go przestawić. Jest bardzo szybki w kontrach .

 

 

Wingspan to drugorzędna sprawa, koleś ma szyję żyrafy, reach 8'10'' przy jego przeciętnym atletyzmie to mało. W ataku niezły rzut plus z grubsza nic więcej. Ja bym w top 6 liczył na potencjalną gwiazdę, a u tego typa nic potencjalnie gwiazdorskiego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vonleh ponoć mocno przypakował po HS, wcześniej był znacznie bardziej atletyczny. Teraz bliżej mu do PJ Browna niż Bosha.

 

Jeśli rzut za 3 ma być takim wielkim atutem, to zastanowiłbym się, czy nie lepiej wziąć Payne'a gdzieś w drugiej połowie pierwszej rundy.

 

btw. wczoraj Gordon, dzisiaj Randle. tak się wygrywa mecze w końcówkach wszechstronnością.

 

Randle żelazna psychika, drugi mecz pod rząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie size, taki sobie atletyzm, takie sobie skille, taki sobie uspide. Nie bardzo rozumiem skąd on się bierze tak wysoko.

Jak dla mnie to taki bardziej ofensywny John Henson in da making. Faktycznie, na top6 to może za mało, ale w sumie jeśli ma z niego wyrosnąć potencjalny obusieczny wysoki specjalizujący się w obronie i zbiórkach to nie mam nic przeciwko. Lepsze to niż kolejne combo guardy w postaci Smarta.

 

 

Ktoś tu porównał Gordona do mixa Odoma z Marionem - chyba ty Jendras - i w sumie masz odpowiedź czemu ludzie nie kupują jego 'akcji' z większym zapałem. Marion to jest all-time underrated team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dać znać czy wyczyszczenie przegladarki pomoże. No więc udało sie, dalej można ogladać :grin: Dzieki SkoczekS1 za podsuniecie pomysłu, nie pomyślałbym że tak prostą metodą się uda ;) Nastepne top prostpecty zakońćzyły gre, teraz wichita pyknie Kentucky i Randle i bracia harrison też pojadą do domu... Ale poczekamy i zobaczymy co się bd działo.

 

Jak ty to zrobiłeś? Bo ja wyczyściłem wszystko co się dało, zresetowałem router (czytaj zmieniłem IP) i dalej wyskakuje mi blokada. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi się śniło draft lottery... 

 

I tak, na początku wylosowana była następująca kolejność: 

1. Lakers

2. Celtics

3. Nuggets 

 

Więc szybko ogłosiłem dobrą nowinę na forum, przy okazji będąc zdenerwowanym na kogo w takiej sytuacji postawić, żeby nie wtopić! Ale szybko zostałem zgaszony, bo okazało się że to było próbne losowanie...

 

Czekałem w nerwach na te oficjalne. A tam: 

1. 76ers

2. Celtics 

3. Lakers

 

Mówię wam, to nie przypadek ;) LAL i c's będą mieli picki w trójce, NBA wyciągnie rękę ku szybkiej odbudowie. 

 

Właśnie, kiedy jest draft lottery? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

121210092244-nba-logo-wordmark-275-wide.



Key NBA dates for 2014:


 


2014

April 16-19 -- Portsmouth Invitational Tournament (Portsmouth, VA)


April 16 -- Last Day of 2013-14 Regular Season


April 19 -- 2014 NBA Playoffs begin


April 27 -- NBA Draft Early Entry Eligibility Deadline (11:59 p.m. ET)


May 5 -- Conference Semifinals begin (possible move-up to May 3 or 4)


May 20 -- Conference Finals begin (possibly move-up to May 18 or 19)


May 20 -- 2014 NBA Draft Lottery


June 5 -- The Finals begin


June 16 -- NBA Draft Early Entry Withdrawal Deadline (5 p.m. ET)


June 26 -- 2014 NBA Draft


 


Jeżeli NBA chce pomóc sobie to top#3 musi byc wschód w tym koniecznie Celts.


Lakers to mogło by byc zbyt duzo szumu o to a i równowaga sił by znowu dalej przesuwała się do Pacyfiku


Nie wierzę że można tak zrobić machloję ale jak to:


 


- wschodnie ekipy kosztem zachodnich;


- celtowie wysoko


- 76ers nisko aby NBA wykazała że przesada w tankowaniu jest nie dobra ;-)


 


 


ale mnie zaskoczyłeś snić o drafcie w MArch maddness ;-)


wow



Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast wiem komu będzie się snił Frank Kaminsky... Gość robił co chciał zarówno z Tarczewskim jak i Gordonem. Wchodził pod kosz po czym rzucał trójkę. Można zgłupieć jak ma się bronić takiego 7-footera. W pełni zasłużone zwycięstwo Wisconsin. Przynajmniej jeden zespół z tego Stanu coś gra w kosza.

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast wiem komu będzie się snił Frank Kaminsky... Gość robił co chciał zarówno z Tarczewskim jak i Gordonem. Wchodził pod kosz po czym rzucał trójkę. Można zgłupieć jak ma się bronić takiego 7-footera. W pełni zasłużone zwycięstwo Wisconsin. Przynajmniej jeden zespół z tego Stanu coś gra w kosza.

 

Mam problem z Kaminskym bo szczerze dopiero od finału BIG Ten oglądam Wisconsin i każdy mecz który oglądam wygląda niesamowicie. W ofensywie ośmiesza kolesi sporo cięższych od siebie. Ma świetne wjazdy pod kosz zwłaszcza jak na jego wzrost. Nawet wydaje mi się że ma niezły instynkt do bloków. Ale gabaryty jego sprawiają ze ja nie wiem kogo on jest w stanie bronić na poziomie NBA. Choć trzeba że jak na razie kto wie czy nie jest najlepszym graczem MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nigdy nie powiem złego słowa na sędziów w NBA. Masakra.

 

Pomijając już cały źle gwizdany mecz, to żeby w decydującej akcji gwizdnąć tak problematycznego offensa?

 

Arizona może podziękować Tarczewskiemu i Johnsonowi.

 

Szkoda, liczyłem na pojedynek Randle-Gordon w półfinale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.