Skocz do zawartości

Nowy sezon w NCAA. Kentucky vs Kansas?


ignazz

KTO MISTRZEM NCAA  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. KTO MISTRZEM NCAA

    • Kansas z Wigginsem
      20
    • Kentucky z Randle'em
      9
    • Inna ekipa
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Kyle Anderson, Zach LaVine oraz Tyler Ennis zgłoszą się do draftu.

Dla LaVine'a za wcześnie, jeden z tych, którzy raczej mogliby  zyskac zostając na drugi rok. Choć jak pójdzie w trzeciej dziesiątce, to za 2-3 lata może się okazać niezłym stealem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle Anderson, Zach LaVine oraz Tyler Ennis zgłoszą się do draftu.

 

Czyli znowu rozgrywający Cuse one and done... I jak tu Boeheim ma budować ofensywę?

Anderson i LaVine to nie dziwię się, bo dobry sezon mieli i chcą kuć żelazo póki gorące. Ciekaw jestem tego Andersona jak sobie poradzi w NBA, bo warunki ma świetne, ale póki co jest tochę za wolny jak na PG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli znowu rozgrywający Cuse one and done... I jak tu Boeheim ma budować ofensywę?

Anderson i LaVine to nie dziwię się, bo dobry sezon mieli i chcą kuć żelazo póki gorące. Ciekaw jestem tego Andersona jak sobie poradzi w NBA, bo warunki ma świetne, ale póki co jest tochę za wolny jak na PG.

Znowu? A kto tam ostatnio był 1 & done?

 

Anderson to mój człowiek, choć jak widzę go na nbadraft.net na 5. miejscu, to się zastanawiam co ja robię ze swoim życiem, że marnuję czas na wchodzenie na tego typu strony. W najlepszym wypadku to będzie dłuższy Boris Diaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu? A kto tam ostatnio był 1 & done?

 

Anderson to mój człowiek, choć jak widzę go na nbadraft.net na 5. miejscu, to się zastanawiam co ja robię ze swoim życiem, że marnuję czas na wchodzenie na tego typu strony. W najlepszym wypadku to będzie dłuższy Boris Diaw.

     Anderson, przy mądrym i choć trochę dopasowanym do niego systemie, może się sprawdzić. Mi jakoś Diawa nigdy nie przypominał, choć rozumiem tok myślenia. Też go lubię i chciałbym, żeby mu się udało. IMO powinien iść pod koniec loterii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. A Hinkie jest GM-em klubu NBA i uznał za słuszne i opłacalne zbieranie 2rundowych picków.

 

Hinkie robił co mógł, żeby jak najbardziej osłabić skład.

 

Ale masz rację, że drugorundowe picki są więcej warte niż kiedyś.

 

btw. nbadraft.net to jest żart. Anderson piąty, Vonleh szósty, Gordon poza loterią. dajta spokój.

 

w ogóle, Arizona na miszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=RMAhDKEo9wM

 

Akurat ten mecz widziałem na żywo bo byłem wtedy w Pradze co by nie mówić Exum wyglądał wtedy jak jakiś kosmita więc to nie raczej mecz  z kategorii 6/24 .

dzięki. zdołałem przebrnąć tylko przez pierwszą połowę i ciekawe, że jeden z najwyżej notowanych graczy tego draftu ma tak słabą lewą rękę i przez większość czasu atakuje tylko z prawej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.