Skocz do zawartości

błędy i bzdurne wypowiedzi Michałowicza i spółki w canal+


Greg00

Który z komentatorów canal+ popełnia najwięcej błędów merytorycznych podczas komentowania?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który z komentatorów canal+ popełnia najwięcej błędów merytorycznych podczas komentowania?



Rekomendowane odpowiedzi

Ja nieraz tak naprawde nie wiem do czego wy się przyczepiacie. Przecież WM nie jest takim debilem, żeby takie rzeczy mówic na poważnie i takie teksty pokazują że ma po prostu poczucie humoru.

W pełni się z tobą zgadzam, ale ten tekst mnie rozśmieszył (wiem że autor nie mówił tego na poważnie) dlatego pomyślałem sobie że warto zacytować. Ja także nie uważam żeby Wojtek był złym komentatorem, a na tle takiego Świątka to wypada świetnie...

 

Ogólnie duet Michałowicz - Telman mi nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, komentarz Michałowicza jak najbardziej w porządku. Większosc 'cos do niego ma' chyba tak dla zasady. Ktos kiedys powiedzial, że panowie z C+ nie znają sie na niczym, nie potrafią komentować etc. i teraz większość piepszy takie farmazony. Jak mu niektorzy wypominaja liczby- powiedział 9 asyst a było 8,5 to sorry...

Co innego Świątek...ten to faktycznie jest fenomen.

Na ESPN Classic, mecze dream teamu również komentuje WM i jest naprawde ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Michalowicza, to gosc zna sie na rzeczy i jest fachowcem ale zdarza mu sie walic nieraz dretwe texty. Jedyne co mnie wkurwia u WM te jego skracania imion i nazwisk graczy i zastepowania ich tylko pierwszymi literami - jak sie slyszy 30 razy na mecz TP zamiast Tony Parker to mnie kurwica bierze.

 

Co do telmana to gosc ktorego toleruje, nic tak naprawde do niego nie mam.

 

Co do pana Swiątka - ten gosc to totalna porazka. Ostatnio w meczu Miami - Phoenix moglismy sie dowiedziec ze Smush Parker to znakomity zawodnik i wielkie wzmocnienie Miami. No i niezapomne nigdy jego komentarza meczu Lakersow sprzed kilku lat (w pierwszym roku transmisji NBA na C+) gdzie na Kobego Bryanta wciaz mowil Kobo Brown. Pomimo ze WM go poprawial z 5 razy to ten dalej swoje gadal o Kobo Brownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ze Świątecznego meczyku teksty co nie były gafą ale mnie rozśmieszyły:)

 

WM: Barbosa jest tak szybki, że widać go tylko na powtórkach" :)

 

WM: Nash ma w tym sezonie skuteczność rzutów osobistych powyżej 93%.

Joe McNaull: To tak jak Twoja.

WM: Troszkę niższa. Ja mam taką za 3. :lol:

 

dobre, serio para Michałowicz-McNaull staje się powoli najlepszą all-time, szczerze teraz czekam aż się pojawią razem w transmisji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WM: Nash ma w tym sezonie skuteczność rzutów osobistych powyżej 93%.

Joe McNaull: To tak jak Twoja.

WM: Troszkę niższa. Ja mam taką za 3.

Hahaha pamietam to, smialem sie przed tv, najlepszy tekst wieczoru!!! :D

 

dobre, serio para Michałowicz-McNaull staje się powoli najlepszą all-time, szczerze teraz czekam aż się pojawią razem w transmisji

Zgadzam sie w 100%!!! McNaull jest na luzie, czasami cos zazartuje, ogolnie jak najbardziej pozytywnie sie prezentuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO plusem u Joe jest jeszcze jego 'niedoskonaly' j. polski :) Jeśli ci dwaj panowie komentują to już 50 % sukcesu całej relacji...;]

 

Michałowicza jeszcze kilka postów wcześniej niektórzy śmiało 'jechali' ale niestety...widać, że opierają/li się wyłącznie na farmazonie przeczytanym na jakimś forum/komentarzu/serwisie. Widać taka polska cecha. Chciałoby się mieć taką wiedze nt. NBA jak pan Wojtek? :wink:

 

Telman, który raczej bardzo mocno zamula ostatnio na meczu Prokomu się rozkręcił...aż go nie poznałem, ale to chyba przez atmosferę na hali :) Przy okazji NBA chyba nie mamy co liczyć na taki 'sioł'. Ale i ten pan mimo czasami trochę usypiającej formy przekazuje treść, a to najważniejsze :wink:

 

Generalnie spotkania w c+ ogląda się bardzo przyjemnie. Moim faworytem jest duet Wojtek - Joe, Wojtek - Zenek daje rade, natomiast Wojtek - Świątek...[*] (jurka na szczescie co raz mniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mnie chwile i ju| tesknie za naszym poczciwym kanal lus...

 

Narty w rfn maja swoje plusy ale dsf??????????

 

Przypomnialy mi si czasy jak tylko w vox - obraz marny lub niesmiertelny dsf z szpektakuliren akcjon und fantastsze gemacht byly jedynymi stacjami z nba w polsce!!!

 

Dalej maja syf i to z tym samym komentatorem wernerem czy matiasem ju| nie pamietam

 

Zganijcie co moglem obejrzec?

 

Nie trafiliscie

 

 

 

Wczoraj dallas przegralo ku mojej uciesze z jazz a dzi[ pokazywano porazke z cavs

 

I tu by si greg lub liczniejsi fani cavs ucieszyli

 

Widzielibyscie zajebiste wstawki gry dallas skroty dobrych momentow ekip ktore wygraly wyciete te elementy ktore zawazyly o wygranej oraz jeden wsad lbj na oslode wyciecie koncowek i wynik koncowy a wszystko podane w sosie reklam co 13 minut!!!! Sorry pierwsze daja po prezentacji i 2 minutach gry....

Kiedys liczylem |e gry w dsf jest cale 27 minut!!!!!

 

Ale co tam na weekend zapowiedzieli hawks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z mavs oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nie wiedzialem gdzie to umiescic wiec daje tutaj. Pochwale sie wam ;-)

 

Dzisiaj do Lublina przyjechala niejaka Politechnika Poznan z niejakim Joe McNaullem. Józek czego mozna sie bylo domyslac okazal sie zajebiustym gosciem, super sympatycznym graczem ktory z wielkim usmiechem zgodzil sie na moja prosbe o wywiad i mimo ze wychodzil praktycznie ostatni z szatni i koledzy juz na niego czekali to poswiecil mi ponad 5 min, czekajac nawet kilka chwil gdy juz skonczylem zadawac pytania ;-) Moze to kogos zainteresuje to tu wkleje ta nasza rozmowe, oczywiscie po tym jak ją odslucham i spisze do gazety ;-) Ale naprawde swietny facet, wiecznie usmiechniety i przy kazdym pytaniu zartujacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z Józkiem interview ;-) Oficjalnie wyszlo slabiej niz myslalem bo sporo tekstow pobocznych musialem wywalic jako niewiążących sie z pytaniami

 

Nie mogę przytyć, bo mnie żona wyrzuci!

* Przychodząc do pierwszej ligi spodziewał się pan, że może być tak ciężko? Macie w Politechnice skład na ekstraklasę, taki też zresztą cel. Tymczasem nie wygrywacie tylu meczów co planowaliście i do czołówki już są nawet spore straty...

– Ja wiedziałem, że Polacy potrafią walczyć, nawet ci w pierwszej lidze, wiedziałem też, że będzie ciężko, bo tu nie ma tak, że ja przychodzę do ligi, jestem gwiazdą, a wszyscy się przede mną kładą na parkiecie i będę sobie mógł robić co tylko chcę. Spodziewałem się ostrej walki i ją dostaję. Choćby tutaj w Lublinie miałem tego przykład z niby słabszym Startem. Choć trochę pomagali waszym wysokim sędziowie to i tak gratulacje dla nich za postawę.

* Mimo, że trochę pan się w tym meczu denerwował, to uśmiech nie znika panu z twarzy, nawet gdy pan pokrzykuje na naszego szkoleniowca...

– (śmiech) W meczu są spore emocje, ale takie utarczki słowne traktuję zabawowo. Kłóciłem się z trenerem Startu, że był faul na mnie, on twierdził, że nie było. Chciałem sobie trochę podyskutować...

* Z Wojciechem Michałowiczem zaczął pan jakiś czas temu komentować ligę NBA na Canal+. Czy gra w Politechnice bardzo koliduje z tą rozwijającą się karierą dziennikarską?

– Nie, jak mam wolny dzień, jak jest wolny czas, to jadę do Warszawy i robimy mecze. Wiadomo, że nie zawsze można, ale jak jest okazja, to ją wykorzystuję.

* Długo pan jeszcze pogra?

– Póki co bardzo dobrze się czuję, a dopóki mi dobrze idzie i dobrze gram, to mam zamiar uprawiać ten sport.

* Jeśli Politechnika nie awansuje do DBE, odejdzie pan z Poznania?

– Oj, jest jeszcze za wcześnie by o tym mówić. Zobaczymy, co się stanie w dalszej części sezonu, mamy przecież jeszcze playoffy, nie wiadomo co jeszcze może się zdarzyć.

* Nie oszukujmy się, ma pan już trochę lat jak na zawodowego koszykarza, ale mimo tego upływu czasu niewiele się pan zmienia. O niektórych tego powiedzieć nie można, weźmy na ten przykład Piotra Szybilskiego, widział go pan ostatnio?

– Nie, nie widziałem, ale właśnie słyszałem jak wygląda...

* No właśnie. Strasznie przytył, a pan jest chyba szczuplejszy niż za czasów gry w DBE...

– Zgadza się. Wtedy ważyłem coś ok. 118 kg, teraz jakieś 105-106.

* Jak pan utrzymuje tak dobrą formę?

– Grałem przez ostatnie lata w Hiszpanii, więc nie mogłem się zapuścić. Zresztą, nawet gdybym nie grał, to i tak musiałbym trzymać formę, bo by mnie żona z domu wyrzuciła (śmiech)

* Jaka jest różnica pomiędzy ekstraklasą a pierwszą ligą, czy te dwie ligi dzieli duża przepaść?

– Ekstraklasa to jest gra absolutnie kontrolowana, każda akcja to strategia, dużo myślenia, ustawiania akcji, sporo taktyki. W pierwszej lidze często mam do czynienia z takim graniem „run’n’gun” (w wolnym tłum. „bieganie i rzucanie” – red.), kilka pierwszych spotkań musiałem się do tego przyzwyczajać.

* Kiedy znowu pana usłyszymy na antenie Canal+?

– Zdaje się, że na początku lutego robimy z Wojtkiem mecz. Potem wiem tyle, że na pewno jedziemy na finały, drugi raz z rzędu. Miałem też zaproszenie na mecz gwiazd, ale mam wtedy niestety spotkania ligowe...

* Może zrobią dla pana w klubie wyjątek i puszczą na te trzy dni. W końcu to święto koszykówki...

– (śmiech) Oj chciałbym, i to bardzo. Mecz gwiazd to jest piękna sprawa, poza tym byłby to mój pierwszy taki mecz w życiu. Ale wątpię, by były szanse na ten wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dzisiaj michałowicz z Jurkiem kłócili się nt rzutów trzypunktowych Parkera. ;-] Tyle że mówili o dwóch innych koszykarzach, bo WM o Anthonym Parkerze z grających Spurs o którego to był spór, a Jurek był nieuświadomiony i ciągle myślał że te genialne procenty ma właśnie on a nie zawodnik o tym samym imieniu i nazwisku z Raptors.

Najciekawsze jest jednak że rozmowa była podczas timeoutu a Światek pochwalil się potem tą niewiedzą przed kamerami :mrgreen:

 

Tęskniłem 8) Uśmiałem się nieźle akurat ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Sory bo nie dalem rady przeczytac wszystkiego co w tym temaci wpisaliscie i nie wiem czy sie nie powtarzam ( no i kurcze przedewszystkim mam nadzieje ze sam juz tego w jakims slepym widzie nie napisalem tutaj :) ), ale napisze o jednej sprawie ciekawe czy ktos juz to zauwazyl, jak sa przerwy i komenty zawodnikow to WM najczesciej niby tlumaczy ale czesto gada totalnie co innego niz zawodnik, to nie byla moja jednorazowa obserwacja tylko juz to pare razy widzialem, ten gada jedno a ten drugie. Ja wiem ze sportowcy zazwyczaj w takich rozmowach nie maja nic odkrywczego do powiedzenia ale to wyglada jak gdyby Michalowicz angielskiego nieznal, w co watpie, tutaj niby slucha a pozniej kapletnie co innego moze Wojtek to manipulator, przynajmniej zadatki ma na takiego :)

A co do samego poziomu komentowania to jest sporo rzeczy irytujacych, ale ogolnie czlowiek przyzwyczail sie i ciezko by siebylo teraz przestawic na jakis inny komentarz, ogolnie nie jest zle chociaz para Michalowicz z Noculakiem byla najlepsza teraz to jakos tak kabinuja troche to bezsensu. Co do Swiatka to mam do goscia szacunek ale na komentatora sie totalnie nie nadaje on ma cos takiego w tym swoim stylu mowienia ze czlowiek zaraz zasypia niewazne jak interesujacy mecz by byl, co do Mcnulla to takie troche mieszane mam uczucia juz wole Telmana, chociaz z nimi to jest tak ze ich dwuch by sie zlorzylo na dobrego Noculaka bo jeden zabardzo smieszek jest a drugi taka powaga ze naprawde jakby jakas uroczystosc panstwowa komentowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.