Skocz do zawartości

błędy i bzdurne wypowiedzi Michałowicza i spółki w canal+


Greg00

Który z komentatorów canal+ popełnia najwięcej błędów merytorycznych podczas komentowania?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który z komentatorów canal+ popełnia najwięcej błędów merytorycznych podczas komentowania?



Rekomendowane odpowiedzi

Ignazz może po prostu nie mieli czasu żeby lepiej się przygotować do komentowania, bo cały czas wymyślali nowy koszykarski termin, ktory usłyszeliśmy wczoraj: rzut zakończony wsadem :lol: (by Telman)

jeszcze trochę i do 'Feniks sans' tez się przyzwyczjamy...

ale trzeba byc albo glupim albo slepym, np smecz wade'a

 

aż nie moge sie dzisiaj doczekac komentarza

 

z powtórki dzisiejszej:

 

- 8 graczy a niezrażony poprawieniem że graczy jest 6 w konkursie trójek dodał kapono 500% :!: 50% 56 procent celnych....

 

potem niezłe:

" zaczął się koncert więc "posłuchajmy" bo bedzie ciekawiej ( czyli choc autoironia się udała) na co głos w tle " na pewno"!

 

 

nie wiedzałem ze pani Blesz jest królową hip hopu soulowego! :wink:

 

ps. Najpiekniejszy i najlepszy strzelec na swiecie jones ma problemy z mysleniem

jako jedyny biegał z lewa do prawa przez co musial obiegać stojaki z piłkami więc IMO nic go nie tłumaczy a pare sekund do tytułu

ale wymyslił phiiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem niezłe:

" zaczął się koncert więc "posłuchajmy" bo bedzie ciekawiej ( czyli choc autoironia się udała) na co głos w tle " na pewno"!

To było genialne, jak uslyszalem "na pewno" to myślalem, że spadne z krzesla.

 

nie wiedzałem ze pani Blesz jest królową hip hopu soulowego! :wink:

W sumie nieźle wymyślił, ale przynajmniej wie kto to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki blad niezwiazany z koszykowka - powiedzieli ze Mary J Blige byla wielokrotnie nagradzany Grammy i innymi nagrodami, a tak naprawde pierwsza w zyciu Grammy Mary J Blige otrzymala... w tym tygodniu ;) co tez z placzem wykrzyczala podczas ceremonii rozdania tych nagrod

 

 

to "na pewno" bylo tak smetne i nudne jak wszystko co Telman mowi, nie chodzi o tresc tylko o forme :roll: i to jego stwierdzenie powtarzane tysiac razy tym chlodnym/usypiajacym tonem "to moglo robic wrazenie" bzzzzzzzzz strasznie koles jest wyzuty z emocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co wy tak po nich jedziecie, nie przesadzajcie, ze było tak tragicznie, bo komentarz był na w maire dobrym poziomie. To, że akurat Swiątek popełnił kilka błędów było chyba do przewidzenia, ale nie przesadzajcie już z tą skuetcznością 500%, bo za chwile sie poprawił, co do MJB to Michałwoicz tez mógł sie przejezyczyć, z resztą transmisja trwała 3 godziny, a wy wybieracie poszeczególne zdania, rozkładacie je na częście pierwsz i krytykujecie za wszystko.

Co do Arenasa, skąd wiesz ignazz że komentatorzy nie meli pojęcia o tej sprawie z zakładem :?: Poza tym to Telman skrytykował Gila, WM powiedział tylko, że umieć przegrywac to sztuka, więc takze szukasz dziury w całym. :?

 

Przecież to jest oczywiste, że błędy będa i nic z tym nie można zrobic kiedy transmisja jest na żywo, a ty oceniasz to jak wypracowanie nad którym komentatorzy moga się zastanawiać ile dusza zapragnie, trochę więcej obiektywizmu i wyrozumiałości.

Studio piatkowe było lepsze niż wczorajszy i także uważam że nadmierna krytyka nie jest uzasadniona. Na pewno były jakieś pomyłki, ale nie przsadzaj, że było tylko źle i spróbuj docenić te pracę, która nie jest taka łatwa i prosta jak ci się ignazz wydaje. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak. Studio rzeczywiście było nudne ze względu na to że Durda zajmuje się tak naprawdę wszystkim dlatego trudno zęby był ekspertem w każdej dziedzinie. Dodam tez od siebie że drugi rok z rzędu pyta Kamila Łaczyńskiego czy miał okazję biec w czymś podobnym do Skillsa. Tam jak zwykle przynudzali a Światka się tradycyjnie nie dało słuchać. Zaznaczę też ze jak był Wrona to wszystko wyglądało inaczej więc jak widać najwięcej zależy od ekspertów a nie od Edka Durdy(mogloiby pomyśleć nad kimś kto w zastępstwie poprowadziłby takie studio na serio się na tym znając a nie Edward od wszystkiego). Jeżeli chodzi o relacje z Las Vegas to poza tym że na początku sporo się obraz przycinał przy róznych pokazach i na początku konkursu to sama jakość komentarza raczej pozytywnie. Wiadomo że przez tak długą relację nie obędzie się bez błędów, kometowanie to wbrew pozorom bardzo trudna praca bo trzeba ciągle mówić ciekawie i do tego samą prawdę, trudno tak gadać bez pomyłki, a ich WM nie miał tragicznie wiele, ja tam nie narzekałem, tyle że Telman bez energii mógłby się poprawić bo miałęm wrażenie że go wogóle nie bawi to co się dzieje, bez emocji kompletnie. Poza tym sztucznie reagowali na SDC, ale ja jakbym był na innych miejscu to tez bym musiał po tych kiepskich wyczynach udawać szalenstwo bo napewno by mnie nie poniosło, czepiasz się za mocno Ignazz, mam wrażenie że koniecznie chcesz im coś wbić i złapiesz nawet za najmniejszy błąd. zobaczymy jak będzie dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiasz się za mocno Ignazz, mam wrażenie że koniecznie chcesz im coś wbić i złapiesz nawet za najmniejszy błąd. zobaczymy jak będzie dzisiaj.

o wiele lepszy komentarz w niedzielę, więc mozna lepiej.....ale to tylko podkresla fakt że w sobote bylo wyjatkowo dennie...

nie mam charakteru czepialskiego ale rzeczywiscie w sobote pary razy nie mogłem wytrzymać i druga powtórke oglądalem w kontekscie czego tam z obsuwy jeszcze nie wychwyciłem...

krytyka miala raczej na celu ozywic nasza dyskusję a co za tym idzie pokazać ze nie jest nam obojetne co Panowie pleta w studiu...

 

najgorsze by było jakby poziom sobotni stał sie tradycja!!!!

Wrona ten poziom w niedziele z łatwością przeskoczył choć pokazywanie albumów muzycznych takie out topikowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzyło jak ten typ w studiu gadał o Greenie że jest podstawowym rozgrywającym Celtów, że w niedalekiej przyszłości może zostać najlepszym playerem na tej pozycji w lidze. Skoro tak no to czekam...

To było dobre... masz racje Links... Green 203.. rozgrywający tak, tak... to nie magic johnson. A tak po za tym to mi sie podobał komentarz tylko ten zbyt częsty teks Michałowicza: "tak czy inaczej"... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Zapakował piłkę z góry " ile razy to słysze zawsze chce mi się smiać... Juz to było wymienione , ale na ASG również były takie " rarytasy ".

Jednak komentarz był znośny , ale ten spec od muzyki zaczynał mnie juz cholernie denerwować. Cokolwiek było zawsze musiał się wpieprzyć z kilkunastoma ( jesli nie kilkudziesiecioma ) albumami i zacząć o nich rozprawiać.

 

I muszę się zgodzić z ignazzem w sprawie przyczepiania się do kwestii obrony w ASG ...

Ludzie jak mozna komentować ASG i cały czas krytykować obronę ? Przeciez to wszystko jest pod publikę. Potem się jeszcze panowie w studiu spodziewali , że skoro east przegrywa napewno wezmie się w garść ... Ale po co ? Tego juz nikt nie wie.

Cały ten ASW tworzony jets praktycznie tylko dla kibiców ( i dla kaski :wink: ) , a tu ci komentatorzy z Polski zaczną tak polemizowac o obronie.

Zresztą co się będę az tak rozpisywał chyba kazdy kto oglądał wie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle skopali - tak mozna powiedziec.

ale coz edziu i reszta kliki musi dostac swoja dole i tyle w tym temacie. nie dopuszcza nikogo z zewnatrz, kto zna sie na tym bo obnażyłoby to ich niekompetencje.

a juz opuszczenie koncertu Toni Braxton, czy wyłaczenie 10 dunków Jordana w ramach sluchania i OGLĄDANIA (po jakiego grzyba?) wywodów domorosłych filozofow w postaci swiatka i ekipy wołało o pomste do nieba.

ale najbardziej rozwalił mnie komentarz jak to michałowcz swietnie gra w kosza - no normalnie miód - az bym chcial sie z nim zmierzyc :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najbardziej rozwalił mnie komentarz jak to michałowcz swietnie gra w kosza - no normalnie miód - az bym chcial sie z nim zmierzyc :>

 

no cóz w mistrzostwach dziennikarzy w koszykówke o ktorych byłą mowa Wojtek był regularnie trzecim dostarczycielem punktów swojej ekipy. Także taki najgorszy pewnie nie jest, pamiętajmy też o wieku, nie jest przecież w rozkwicie talentu a pewnie musiał grać ze sporo młodszymi, sprawniejszymi itd oraz o tym że mu nie płacą za grę a za gadane

no a na koniec to team Wojtusia też się niespecjalnie zaprezentował, 7 miejsce na 11 zespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miejsce w druzynie na ilu? 5? ;) hihih

nie wiem nie widziałem jak gra, moze i niezle jak na zgreda :D ale prawda jest taka ze ta wazelina byla az obrzydliwa. z reszta nie slyszalem o tym po raz pierwszy... ale jak za kolegow w zespole mial ludzi w wieku sedziego ktory scigal sie z Barkleyem ;)

a propose nie wiem czy ktos zwrocil uwage ale Barkley ma dokladnie tyle lat ile sędzia doswiadczenia na parkietach NBA - wiec "Chack" raczej nie mial sie czym chwalic tym, ze z nim wygrał :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miejsce w druzynie na ilu? 5? Wink hihih

na 9. z tym że nie każdy wystąpił w każdym pojedynku, podobnie jak Wojtek opuścił ostatnie starcie.

Poza tym moim zdaniem nie ma co przesadzać z tą niby wazeliną bo w mojej opinii to mocno pod żartobliwe gadanie podchodziło i jakieś nawiązanie do imprezy dziennikarzy a nie podlizanie się dla Michałowicza. A tak przy okazji to w studiu nie mieli o czym gadać to jakoś musieli zapełnić czas transmisji to mówili o czymkolwiek co wiedzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś komentarz Michałowicza był znowu bardzo dobry, wogóle w tym sezonie bardzo mi się podoba to co on mówi i jak komentuje mecze, mówi mądrze, często można sie dowiedziec od niego czegoś ciekawego, poza tym coraz cześciej "podnieca" :wink: sie jakimis efektownymi akcjami, zagraniami czy czymkolwiek co budzi jakieś emocje u normalnego kibica. Dzis było tak np. kiedy pod koniec meczu po airballu Webbera była straszna walka pod koszem, Wojtek bardzo fajnie wtedy na to zareagował podnosząc głos i przyspieszając swoją mowe. :)

Poza tym był Świątek który wiadomo, że często po prostu nie wie co mówić i nieraz jest po prostu żenujacy, ale ja chciałem głównie napisac o sytuacji która miał miejsce chyba w ostatniej minucie meczu, kiedy na akcję ofensywną Pistons Riley zdjął Shaqa, Michałowicz zwrócił na to uwagę, no i wtedy Świątek zaczął się wypytywać o co chodzi, dlaczego Pat zdjął Diesela, a WM dobre pół minuty tłumaczył Swiątkowi o co chodzi jak małemu dziecku. W głosie Michałowicza było słychac lekkie zażenowanie, ale ja miałem z tej sytuacji niezły ubaw, naprawde komiczna sytuacja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

denerwuje mnie sytuacja, że kiedy jest druga kwarta i wiadomo schodzi kobe albo arenas albo wade i michoławicz swój tekst: "po zejsciu kebego/arenasa/wade zespoł gra lepiej, bardziej zespołowo"... to niech zagrają cały sezon bez nich to ciekawe jaki by mieli bilans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

denerwuje mnie sytuacja, że kiedy jest druga kwarta i wiadomo schodzi kobe albo arenas albo wade i michoławicz swój tekst: "po zejsciu kebego/arenasa/wade zespoł gra lepiej, bardziej zespołowo"... to niech zagrają cały sezon bez nich to ciekawe jaki by mieli bilans...

też to zauważyłem ale zawsze mozna powiedzieć że czas 2 kwarty to własnie gra zespołowa bez liderów co odpoczywają ale w ostatnich minutach to bez solidnego go to guy nie da rady.

ostatnio coś wszyscy zbyt drazliwi jesteśmy i zamiast narzekać na komentarz byśmy wysłali petycje do C+ o kopie tego co na filmach: oryginalna scieżka dzwiękowa tylko pewnie nic z tego bo etaty w dół a tak to sobie 'specjalista" Arizone zwiedza

aż żal ze Wojtek ma takich nierównych partnerów..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie uerzyło jedno w komentarzu LAL-PHX. Moianowicie sytuacja z początku IIIqtr, kiedy po ewidentnym faulu ofensywnym AMare Temlan pierdzielił jakieś głupoty o grze nie fair, że tego sedziowie nie powinni byli gwizdać, że to "nie jest z duchem gry" :?

Wogule od Temlanusa aż śmierdziało stronniczością w tym meczu, widac, że to jeden z tych głąbów, którzy jak kibicują jakiemuś zespołowi, to wogule nie zauważają bedów i złych zagran. Okropnie mnie ten pajac ostatnio denerwuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie uerzyło jedno w komentarzu LAL-PHX. Moianowicie sytuacja z początku IIIqtr, kiedy po ewidentnym faulu ofensywnym AMare Temlan pierdzielił jakieś głupoty o grze nie fair, że tego sedziowie nie powinni byli gwizdać, że to "nie jest z duchem gry" :?

Wogule od Temlanusa aż śmierdziało stronniczością w tym meczu, widac, że to jeden z tych głąbów, którzy jak kibicują jakiemuś zespołowi, to wogule nie zauważają bedów i złych zagran. Okropnie mnie ten pajac ostatnio denerwuje

w pełni się z tobą zgadzam joseph to było coś w stylu jak w konkursie trójek arenas rzucał jedną ręką, telman: "niesportowe zachowanie arenasa" :P:P:P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.