Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2013/14


Zaphod

Rekomendowane odpowiedzi

Zabawne, że Cheeks wygrał ostatnie 2 mecze, nareszcie odstawił ewidentnie nieprzygotowanego do s5 KCP i postawił na Singlera. No ale Mo nie był gwarancją stabilizacji, więc to dobra decyzja. O Hollinsie już kiedyś pisałem w kontekście Pistons i swoje zdanie podtrzymuję - jak najbardziej TAK. Ameryki nie odkrywam.

 

Josh Smith/Greg Monroe <=> Eric Gordon?

 

Ja raczej podziękuję. Dla Pelikanów taki deal to marzenie, ale dla Detroit już nie za bardzo. Może za Josha (Pistons wciąż mają prawo do amnestii, więc w ostateczności można zaryzykować z Gordonem)?

Dobrym pomysłem byłoby natomiast uderzenie ze spadającymi kontraktem Charliego-V do Waszyngtonu i wyciągnięcie Arizy. Albo zapytanie Sacto o Jimmera lub Bulls o Dunleavy;ego.

Generalnie jeśli nie uda się wyciągnąć jakiego kozaka na obwód to przynajmniej wykombinować strzelbę (najlepiej z D) i nie puścić w lecie Moose;a za darmo.

Osobiście starałbym się zostawić Monroe (mimo, że jest lepszym C niż PF) a puścić gdzieś Josha, no ale wiadomo - te 54 bańki w 4 lata mogą zniechęcić kilku potencjalnych kupców...

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy trade potwierdziłby tylko jak źle na GM radzi sobie Dumars. Drugi z kolei to przepraszam Jinks, ale oszalałeś?? Co Wizards by z tego mieli? Musieliby głowę z d.. zamienić.

 

Przyznaję, trochę mnie poniosło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co teraz? Ja bym postawił na Sheeda jako Tank Comandera i po sezonie wziął kogoś sensownego - Hollinsa albo Karla. ;)

 

Chciałbyś Karla? :smile: Jego wpływ na zespół zapewne byłby zauważalny od zaraz, tylko pytanie, co dalej, bo wszyscy znamy jego wady.

 

Jest nawet petycja, by Sheed został HC. IMO niewielka różnica kto dokończy sezon bo i tak nie spodziewam się rewelacji. Podobno priorytetem jest Hollins ale nie wiadomo czy już teraz, czy dopiero po zakończeniu sezonu.

 

Priorytetem w szukaniu coacha będzie jego autorytet w szatni i podejście do obrony. Czyli Lionel pasuje jak ulał.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deatroit majac potencjal defensywny drummonda, musza wziac jakiegos coacha ktory ogarnie ich gre w obronie

 

Drummond i Smith to potencjalny dwugłowy potwór w obronie. KCP też ma papiery na bycie bardzo dobrym obrońcą.

 

Obrona i ucywilizowanie Jenningsa to priorytety dla nowego trenera (jedno Cheeksowi trzeba przyznać - widać delikatny postęp w projekcie ;The Brandon Jennings Story: Z low % SG udającego PG do czegoś na kształt rozgrywającego;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś Karla? :smile: Jego wpływ na zespół zapewne byłby zauważalny od zaraz, tylko pytanie, co dalej, bo wszyscy znamy jego wady.

 

Jest nawet petycja, by Sheed został HC. IMO niewielka różnica kto dokończy sezon bo i tak nie spodziewam się rewelacji. Podobno priorytetem jest Hollins ale nie wiadomo czy już teraz, czy dopiero po zakończeniu sezonu.

 

Priorytetem w szukaniu coacha będzie jego autorytet w szatni i podejście do obrony. Czyli Lionel pasuje jak ulał.

Karl byłby fajny. Nie ma co się martwić, że przy Karlu się będzie odpadać w II rundzie PO, jak na razie ciężko rokować to wejście do PO. George ma swój pewien pułap, swoje wady, ale nimi bym się martwił zatrudniając HC dla Miami czy Oklahomi, a nie dla Detroit ;)

jak by sie komus udalo zrobic z jenningsa rozgrywajacego first pass, to napewno to deatroit by mialo z niego pocieche, bo grac z wysokimi to on potrafi

Nie żeby co, ale już teraz jest 6. w lidze w apg mając tylko o 0,05 mniej od Rubio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karl byłby fajny. Nie ma co się martwić, że przy Karlu się będzie odpadać w II rundzie PO, jak na razie ciężko rokować to wejście do PO. George ma swój pewien pułap, swoje wady, ale nimi bym się martwił zatrudniając HC dla Miami czy Oklahomi, a nie dla Detroit ;)

 

Dokładnie to miałem na myśli :) Karl ma duży autorytet i byłby dobry na tu i teraz. Ale jeżeli robić w Detroit nowe otwarcie to zdecydowanie lepiej wziąć Hollinsa.

 

Przed Pistons sporo zmian i trzeba to dobrze rozegrać. Wybrać dobrego coacha, wywalić Dumarsa, wyciągnąć za Monroe ile tylko się da i generalnie ogarnąć cały ten pieprznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz najważniejsza sprawa, próbować wczołgać się do tych playoffów czy zatankować grubo, zatrzymując pick. Jestem za tą 3 opcją i nie mam nic przeciwko oddaniu Monroe za nic (mam dość jego gnuśnej, zblazowanej miny), ew. jakieś picki drugorundowe. Nowy coach zacząłby od fajnego gościa z draftu + spadające kontrakty CV i BG (17 mln). Można z tego wydłubać coś naprawdę fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojnarowski przebąkuje coś o dokończeniu sezonu przez Loyera, a potem opcja Hollinsa, który jest zainteresowany tą ofertą. Po sezonie koniec Dumarsa. Idą lepsze czasy dla fanów Detroit? Obronić pick będzie piekielnie ciężko Pistons. Mamy już 7 ekip tankujących na całego i tak naprawdę jedno miejsce wolne. Cavs czy Detroit? Im szybciej podejmą odpowiednią decyzję tym lepiej dla nich. A Monroe ma jakąś tam wartość, nie jest to max (o czym marzy jego agent) ale coś tam za niego można dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki Monroe się nie pozbędą z Detroit, dopóty będzie tak jak jest. Drummond ogarnał się bardzo dobrze, ale granie Smithem na SF? Nie za bardzo. Tak jak Zaphod piszesz. Pozbyć się Monroe, za nic to może za dużo powiedziane, ale w zamian dostać jakiś pick w drafcie. Czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.