Skocz do zawartości

Lakers w Kwietniu


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

kore gratuluje typu:)

w sumie to powinni jeszcze miec te 5 spotkan lepszy bilans, gdyby dodac tylko te mecze w ktorych powini wygrac:)

np mecz z kings gdzie prowadzac 4 na kilkanasie sec przed koncem lamar robi ofensa i przegrywamy po dogrywce itd.

te 5 spotkan od razu stawiloby kobe na 1 miejscu wsrod kandydatow na mvp...

cholera koles tyle dokonal w tym sezonie 81pkt, srednia 35, poprawione rekordy baylora w pierwszej dziesiatce wszechczasow w ilosci pkt w sezonie i teraz nie bedzie mvp bo nie najlepszy bilans. qtwa

dzis koles awaansowal nawet na 7 miejsce

2832 pkt dziekuje bardzo a gdyby nie te 2 mecze zawieszenia...

gdyby to ktokolwiek inny w lidze mialby taki sezon moglby grac w bobcats a itakdostalby pewnie mvp

 

mecz noh-lal bez historii w sumie niepotrrzebnie wstawalem:P

owkor nigdzie nie leci przed mome tem bylo 91-55 dla nas czy jakostak wiec milo.mamy 7 bilans.

 

w phx zagrali dzis wszyscy oprocz diawa no i zagrali niezle td nasha dd jonesa. eh coz to bedzie za seria:P czyby cos jak finaly 93???:P

damy rade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec milo.mamy 7 bilans.

 

Nawet milej bo bilans mamy 6 wyprzedziliśmy Nuggets :D

 

Kobe wyprzedził Jabbara i Boba McAdoo i jego 2832 w tym sezonie to 7 wynik w historii więcej zdobywali tylko Jordan 2 razy i 4 razy Wilt 8)

 

Wygraliśmy pierwszy raz 5 meczów w sezonie no i jakoś 11-3 w ostatnim czasie więc jesteśmy w niezłym rytmie.

 

Co tu więcej pisać regular zdecydowanie udany, poprawa o 11 meczów w stosunku do zeszłego sezonu a każdy z nas czuje, że spokojnie mogło być więcej i w tej chwili jesteśmy dużo lepsi niż w pierwszej części sezonu, Kobe pokazał wszystkim, którzy nabijali się z niego po zeszłym sezonie jego wartość jako gracza indywidualnie i również jako lidera prowadząc ten młody zespół do dobrego 6 wyniku na zachodzie, Phil potwierdził swoją opinię doskonałego trenera dodając do niej jeszcze coś w co wielu wątpiło, że potrafi także uczyć i stworzyć coś od podstaw.

 

To tyle i czekamy na weekend i PO, Suns strasznie chcieli Lakers i ich dostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tyle i czekamy na weekend i PO, Suns strasznie chcieli Lakers i ich dostaną.

ALbo od nich dostaną 8)

 

 

Wygrana była pewna bo NOH odpuscił, wszyscy wiedzieliśmy - napewno cieszy powrót Chrisa. Gdy usłyszałem, ze wchodzi na parket, myslalem, ze sie przeslyszalem a jednak nie 8) Fajnie ze McKie i JJ się z kazdym meczem rozgrywają bo na PO weterani są jak złoto..

 

No to nie pozostaje nic innego jak skopać dupę tym zarozumiałym Sunsą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jeszcze nie koniec sezonu dla nas 8) i powinienem sie jeszcze wstrzymac z pochwalami, ale nie potrafie :P Kawal dobrej roboty Phila! Swietny sezon Kobiego, zaprzeczyl wszystkim tym pierdzielencom co krzyczeli ze jego gra nie wplywa na gre pozostalych graczy. Lamar rozwinal skrzydla, Brown, ten niski bialasek Wolton co robi? Cooc i reszta, wszsystkich uwielbiam! No i co najwazniejsze, w koncu doczekalem sie tych chwil ktorych mi brakowalo, ze wstaje rano i wchodzac na nba.com jestem spokojny co do wyniku meczu ( meczu ktorego powinni wygrac). To sa znow ci lakers, ktorzy wygrywaja to co najwazniejsze. Jak bedzie w playoff zobaczymy, ale ja jestem pelen optymizmu. Co nie znaczy ze od razu slinie sie na puchar :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to ten mecz z NOH był z góry wygrany bo my chcieliśmy i musielismy wygrać a oni grali sparing przed wakacjami, kilku podstawowych zawodników nie grało i w takim meczu nie moglismy mieć problemów ze zwycięstwem. Kobe 35pkt, no i oficjalnie po raz pierwszy w karierze jest królem strzelców, a te jego 2832 punkty bardzo ładnie się prezentują. Dzisiaj raczej słabo LO ale mam nadzieję że tylko dlatego że krócej grał i nie musiał grać aż tak dobrze bo inni zapewnili nam wygraną. :wink: No i kolejny bardzo dobry mecz KB2, oby w playoff grał równie dobrze albo jescze lepiej i niech zawładnie strefą podkoszową w serii z suns. 8)

Już się nie mogę doczekać pierwszego meczu z suns, każdy chyba czeka na tę serię, i nie wiem jak wy ale ja bardzo się napaliłem na sukces w tej pierwszej rundzie, i wierzę mocno w to że Jeziorowcy zagrają w drugiej rundzie Playoff. Nie dopuszczam innej myśli do siebie. :D

A i oczywiście KOBE MVP :!: :!: :!: :wink:

 

 

W opisie tej serii na nba.com dali tytuł SCORING LOVER'S DREAM.

Czy wy też uważacie że będzie to skrajnie ofensywna seria, bo ja w to wątpię. Lakersi nie pójdą, według mnie, na wymianę ciosów z suns, będą bronić, bo to ich jedyna szansa, wygrać obroną i oczywiście punktami Kobiego i pomocy reszty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bajecznie pieknie w miare dobry bilans jest :D

Załujemy teraz tym bardziej tych przegranow przez głupie bledy mecz z PTB celtics seattle itp.

Teraz trzeba złoić tych wstretnych suns :D 8)

Tak apropo mozecie mi powiedziec jak grał chris ?

Cieszy postawa wszystkich zawodnikow

MArcool zgadzam sie z tobą mam dokladnie to samo :D :D Nie wiem jak kobe zrobil te 35 punktow w 29 minut chyba tylko on rzucał :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z lakers-e-nba.pl. Tam podpisuje się jako Michał ale tu juz ten nick zajety :( , więc legitymuje się nową ksywka Kobego- KB81. Mam nadzieje że uporamy sie z Suns. Jeżeli tak się stanie to raczej dojdziemy do finału konferencji :) , ponieważ Denver i Clipps są w naszym zasięgu. Poza tym myslę że w tej parze bedzie niezła jatka także wypoczeci byc nie powinni. Pozdrawia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiedziałem do którego tematu to dać...

 

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=2421874

 

:?

no i co ja mam teraz zrobić z koszulką KB z #8? :x wyrzucić? :?

hehe, a poważnie, to trochę lipa, bo KB to 8 i nie wyobrażam go sobie z innym numerem, ale jeśli miałby wybrać inny, to chciałbym żeby grał z 24, bo to mój ulubiony numer, takze nie ejst tak najgorzej ;) chociaż prawdę mówiąc ciekawiej by wyglądał z 81 na plecach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiedziałem do którego tematu to dać...

 

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=2421874

 

:?

no i co ja mam teraz zrobić z koszulką KB z #8? :x wyrzucić? :?

hehe, a poważnie, to trochę lipa, bo KB to 8 i nie wyobrażam go sobie z innym numerem, ale jeśli miałby wybrać inny, to chciałbym żeby grał z 24, bo to mój ulubiony numer, takze nie ejst tak najgorzej ;) chociaż prawdę mówiąc ciekawiej by wyglądał z 81 na plecach 8)

Moja koszulka Kobe'go, jeszcze w starym disajnie lakersów też się bardzo zmartwiła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przypadkiem jakaś ściema :?:

Z tego co zrozumiałem z tego tekstu to Kobe chce mieć w następnym sezonie numer 24, ale nie jest to jeszcze pewne.

Ja bardzo bym nie chciał żeby porzucił 8, to jest symboliczna cyfra dla niego, i powinien z nim grać całą karierę.

No ale zrobi co uzna za słuszne. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem już przed tym sezonem jakieś takie plotki na temat zmiany numeru i póki co nic z tego nie wyszło. Sam nie wiem nie przywiązuję za dużej wagi do tego kto z jakim numerem gra, chociaz nie powiem, że się nie przyzwyczaiłem już do #8 zawsze to jakoś z nim się kojarzyło, ma swój numer chyba w historii NBA jakiejś legendy z tym numerem nie było taki Lebron raczej nigdy nie będzie pierwszym graczem, który kojarzy się komuś z jego numerem 8) Nie wiem zmieni to zmieni mnie to jest w sumie obojętne, ale chyba wolałbym jednak gdyby pozostał z tym numerem, z którym gra już 10 lat i żeby to właśnie ten numer zawisł kiedyś pod kopułą hali obok #34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie zawsze mi mozecie je poslac :D .Jesli oczywiscie są na moj rozmiar (170 cm ) a wie ktos moze dlaczego 24 bo ja tam czytalem to doczytalem sie ze dlatego ze w high school gral w tym numerze i poprowadzil druzyne do mistrzostwa.

Najlepiej by bylo jakby gral w 14 moj fav i z dzienniika nr ,emjey no z 81 fajnie by za to wygladalo :D. Ale jednak kazdy sie przyzwyczaił do 8-ki i wtej wogóle mu pasuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos pieknego proszę panstwa wygralismy pokonując suns zdobywając po raz drugi 99 punktow !! tymczasem suns zaledwie 92 :D

graczem z najlepszą skutecznoscią rzutową jest Smush Parker to jest piekne ze kobe nie musi grac abysmy wygrali nad drugą druzyną tej konferencji :D

Bilans 2-1 ciekawie jest jeszcze jakbysmy wygrali ten drugi mecz u nas to by było extra.

Szczerze mówiąc obstawiam bilans 4-2 dla nas :D

Mozecie mi powiedziec kto zostal graczem meczu ?

A jesli mowiac dalej o meczu to tak Trzech graczy z naszej druzyny Double - Double czy cos takiego sie gdzies zdarzyło ? cała piatka powyzej 13 punktów :PP

fantastyczna ilosc zbiorek.Punkty w pomalowanym 30:58 dla nas widac czym mysmy ich zniszczyli oto nam przeciez chodziło:D. Bardzo mało fauli z naszej strony przy olbrzymiej graczy suns 22:14 dla suns w faulach :D

Jestem tak szczesliwy ze nie wiem o czym pisac :D

Ps Widac ze Phil wymyslił cos calkiem nowego bardzo druzynowe granie (czy nie aby podobne do phx) nie widzialem meczu ale tak to ze statystyk wynika ze jax zalatwil phx ich własną bronią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Phil to geniusz. Naprawde potrafi wszystko. I niech nie mowia ze przychodzi na gotowe. Ja sadze ze on wymyslil cos takiego :D

 

"Sluchaj Kobe, bedziesz ciagnal druzyne przez sezon, a ja ich naucze taktyki, tak ze na PO beda gotowi, a wtedy juz nie bedziesz musial tak rzucac" :wink:

 

Co do player of the game to: Cala pierwsza piatka :D Naprawde swietny ich mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.