Skocz do zawartości

Lakers w Kwietniu


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

master nie bede ci uz odpowiadal bo qpwa z vanem juz to zrobili.

nikt tu nie pisze o lakers jako o najlepszej druzynie na zachodie(skoro potrafia ograc spurs!!) ale skoro nie zauwazasz ich lepszego bilansu i lepszej gry(widziales chociaz caly ich jedem mecz ostatnio?) to poprostu sie nie wypowiadaj.

 

co do skutecznosci kb w pewnym momencie mial 17/24 a potem chyba 19 na 27!! wow

odom. do 4 kwarty rozgrywal naprawde srednie zawody. dopiero jak kb zszedl zaczal punktowac i na papierze mecz wyglada w jego wykonaniu swietnie. troche mnie to martwilo, na szczescie skonczylo sie jak skonczylo.

 

chcialbym zobaczyc co robila obrona vs yao w 1 polowie.

 

co do mvp...

jest kilku kandydatow.

lbj. ktory ostatnio gra swietnie i niech mi nikt nie pisze ze jest za mlody.

billups. lider najlepszego teamu

nash. skoro rok temu dostal to czemu nie teraz?

nowitzki. i kobe.

w polowie sezonu w glosowanu kibicow na nba.com wygra bezdyskusyjnie kobe. jak bedzie po sezonie zobaczymy ale z reguly glosy kibicow sa inne niz te trenerow i dziennikarzy...

ale z 2 strony kobe w tym sezonie pobil juz kilka rekordow i zasluguje na to mvp.

 

za 3 dni nuggets ktorzy dzis dostali duuze baty. czyzby dolek??

oby

 

a co do rusha. moze jeszcze lakers zdecyduja sie na niego przydalby sie zna trojkaty. a to bardzo duzy plus. no i brakuje nam takiej 2 rezerwowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zobaczyc co robila obrona vs yao w 1 polowie.

Nie widziałem meczu poza highlightami na NBA.COM gdzie widać dwie akcje czy trzy akcje w ataku Yao więc trudno powiedzieć, z wypowiedzi osób, które oglądały wynika i widać nawet w tych akcjach, że Kwame robił co mógł wypychając go, siłując się z nim, ale Yao po prostu trafiał fadeawaye nad nim, w końcu się jednak chyba zmęczył Kwame po meczu:

"I turned him out, I did everything right," Kwame Brown said. "If you've got a 7-6 guy hitting fadeaways, what are you going to do?

W sumie to ciekawe co się stało z Yao w ostatnich tygodniach i czy to już trwała zmiana bo jeśli tak jak T-Mac wyzdrowieje za rok może być ciekawie.

 

a co do rusha. moze jeszcze lakers zdecyduja sie na niego przydalby sie zna trojkaty. a to bardzo duzy plus. no i brakuje nam takiej 2 rezerwowej...

Teraz nie ma sensu i tak nie mogliby go wystawić do składu na PO, a latem najprawdopodobniej wróci do drużyny Profit, który spisywał się dobrze w ataku i zdecydowanie lepiej niż Rush w defensywie, shooter by się pewnie przydał, ale w końcu gość wyleciał właśnie z Bobcats :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van już kiedyś pisał, że Kwame to bardziej C niż PF i lepiej się czuje bez Mihma na boisku jak może zagrać bliżej kosza. Zerknąłem dzisiaj w statsy (to już 10ty mecz bez Chrisa) i Kwame kręci przyzwoite 12,4 ppg :) teraz tylko ciekawe czy jest to spowodowane miejscem jakie ma Kwame, czy zwyżką formy... bo jeśli to pierwsze to jak dla mnie w lato moglibyśmy spróbować póścić Mihma za coś ciekawego na 4. No ale myśli transferowe trzeba na razie odłożyć na czas po PO. A dzisiejsze zwycięstwo bardzo ładne. Obyś się Qpa przejechał z tym swoim może być ciężko :x :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a co do rusha. moze jeszcze lakers zdecyduja sie na niego przydalby sie zna trojkaty. a to bardzo duzy plus. no i brakuje nam takiej 2 rezerwowej...

Teraz nie ma sensu i tak nie mogliby go wystawić do składu na PO, (...) shooter by się pewnie przydał, ale w końcu gość wyleciał właśnie z Bobcats :?

2 pyania. czy jest jakis deadline ktory uniemozliwia wsadzenie go do skladu na po?

 

wylecial z bobkow ok ale ial duze zatargi z trenerem. tim thomas tez mial zatargi a 29 na 30 klubow w nba chcialo go miec po odejsciu z chicago

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van już kiedyś pisał, że Kwame to bardziej C niż PF i lepiej się czuje bez Mihma na boisku jak może zagrać bliżej kosza. :x :wink:

Zgadam sie w pełni. Nie jestem pewnien ale wydaje mi sie za na play-offy jezeli kwame utzryma obecna forme chyba bedzie lepiej posadzic Mihma(oczywiscie jak wroci na playoffy) na lawce a dac grac dla kwame

poniewaz rzuca troche mniej ale za to jest duzo lepszy w obronie.

Clipersi jednak przegrali wiec nadzieja zywa. Zobaczymy jak lakersi z denver i phoenix zagraja mysle ze do przodu bedzie :evil: bedzie 6 miejsce z tyłu LAC albo mep :twisted: his

A nie wiem czy warto w rsha inwestoweac gdyz tacy starszy shoterzy w lakersach narazie sie nie sprawdzaja(jackson mckie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem czy warto w rsha inwestoweac gdyz tacy starszy shoterzy w lakersach narazie sie nie sprawdzaja(jackson mckie).

Rush jest raczej młody (26 lat), a Aaron to nie shooter.

 

2 pyania. czy jest jakis deadline ktory uniemozliwia wsadzenie go do skladu na po?

Jest deadline jakoś w okolicach środka marca, ale dokładnej daty nie pamiętam. Wtedy trzeba podać ostateczne skłądy na PO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest deadline jakoś w okolicach środka marca, ale dokładnej daty nie pamiętam. Wtedy trzeba podać ostateczne skłądy na PO.

Pozamiatane panowie, gdyby był zwolniony przed deadline to oczywiście możemy go jeszcze dodać do składu a tak Rush do lata jest bezrobotny, choć ja tam wole LP od niego.

 

ps.Aaron powrócił na parket? czyżby Jax szykował juz ekipe na PO?

 

Fajnie ze wygraliśmy no i witam ponownie po małej awarii internetu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki PI3TR45 za wytłumaczenie. cos mi sie pomieszało ze myslalem ze rush ma ponad 33 lata znaczy sie dziadek jest a tu pomylka. :(

Jak tak to szkoda tego deadlinu bo taki zawodnik pewnie by sie przydał na dodatek piszecie na stronce ze Jax go lubi wiec tylko pozostaje zalowac ze nie zwolnili go jakis miesiac temu :)

Pewnie by znowu mozna było go zobaczyc w koszulce LAL :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.Aaron powrócił na parket? czyżby Jax szykował juz ekipe na PO?

 

Fajnie ze wygraliśmy no i witam ponownie po małej awarii internetu :wink:

No wlasnie jak to mozliwe ze Aaron powrócił przeciez, z tego co mowiliscie mial byc wykluczony, z powodu kontuzji do konca sezonu :> .

 

Szkoda ze nie mam canal + :( luknął bym se tak ciekawy mecz :D .

A co do Kwame to widac po nim zdecydowanie ze bardziej nadaje sie na C niz na PF, no i po statystykach :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu z Suns 16 kwietnie to niech go sobie wsadzą :? przedostatni mecz sezonu jedna i druga drużyna już pewnie będzie miały jasną sytuację i wielkiego widowiska czy dłuższych występów najlepszych graczy bym się nie spodziewał pewnie zobaczymy pasjonującą rywalizację Aarona McKie z Jimem Jacksonem o ostatnie miejsce w składzie na PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu z Suns 16 kwietnie to niech go sobie wsadzą :? przedostatni mecz sezonu jedna i druga drużyna już pewnie będzie miały jasną sytuację i wielkiego widowiska czy dłuższych występów najlepszych graczy bym się nie spodziewał

co do sytuacji suns ok.

ale lakers?

mozemy w tym momencie jeszcze walczyc o 6 pozycje badz w ogole jeszcze o playoffs bo nic jeszcze nie jest pewne...

wiec mysle ze nasi beda odpowiednio zmotywowani. a suns nawet grajac na pol gwizdka te 115pkt rzuca wiec o widowisko bym sie nie martwil.

dzis ciekawe mecze ktore znow wplyna na "uklad sil"

nok-det tu nie mam watpliwosci

gsw-mem tu licze na gsw:D

sac-dal oby dallas

sas-uta utah!!! a co?:)

den-lac den??:)

 

tak czy siak niech sie wybijaja:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze porażki Hornets, Jazz, Queens i wygrane Clippers i Grizzlies umocniły Lakers na 7 miejscu i z każdym dniem co raz bardziej prawdopodobne, że nie ruszamy się z niego nigdzie. Ten śmieszny techniczny Bryanta został anulowany więc ma jeszcze dwa do wykorzystania :) Na wyprzedzenie jednej drużyny w tabeli mamy wciąż spore szanse mianowicie Nuggets. Teraz nam to niby nic nie da poza tym, że jako drużyna mamy szanse wskoczyć do pierwszej 10 ligi (kto by pomyślał :roll: ) no i oczywiście co ważniejsze przy ewentualnym spotkaniu w drugiej rundzie gralibyśmy z HCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie skonczylo:(

tak ja kwczoraj wszyscy przegrywali umacniajac nasza pozycje

na po tak dzis nok,sac czy i lac zgodnie wygraly swoje mecze. faq.

(ogladalem wczoraj get rich or die tryin z 50 wiecc troche rymem zarzucilo mi sie:D)

wkurzajace tymbardziej ze ograni zostali spurs i suns. czyli zespoly ktore powinny wygrac te mecze.

umiesz liczyc licz na siebie.

dzis na rozkladzie denver. zespol ktory przezywa maly kryzys wiec

licze na naszych skoro wypoczeli::)

 

w sezonie mmy z nimi 2-0 ale to byly wyrownane mecze igrane wlistopadzie na poczatku sezonu a wtedy i den i my gralismy inna koszykowke. milo byloby nie przegrac. bo skoro sac wygrali z sas to jeszcze wszystko moze sie zdarzyc....

 

swoja droga suns przezywaja kryzys. amare'a juz na banq nie bedzie. wiec mysle ze bedzie ciekawie w 1 rundzie. naprawde wierze ze mozemy ich pchnac. faq.wystarczy lepiej bronic. a phx nie gra juz tego co 2 miesiace temu. wyraznie sa zmczeni i czesciej zdarzaja im sie mecze gdzie poprostu "nie siedzi". i nie maja odpowiedz na kb w obronie a to duzy plus

 

btw jak jest gdzies mecz transmitowany to dajcie znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFF, regulaminowy czas gry właśnie się skończył i mamy dogrywkę.Kiedy włączyłem się do transmisji na zywo, Nuggests mieli kilka punktów przewagi..w tym 4 na 1.14 przed końcem.Wtedy KB trafił za 4(3 +1!) i tym samym doprowadził do remisu (i pobił rekord Elgina Baylora).Teraz dogrywka, jestem dobrej myśli :)

 

No i dupa 110-108 w plecy :? w jednej z ostatnich akcji mielismy ze 3 zbiorki w ataku i pilke w rekach na 10 sekund przed koncem przy remisie ale Kobe nie trafil jakiejs dobitki.Mogli przytrzymać pilke..a tak Melo po raz kolejny był clutch a w ostatniej akcji za 3 nie trafil Walton...szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i lakersi doprowadzili do dogrywki. Pierwsza kwarta przegrana przegrana 16 i odrabianie punktów cały meczyk. W koncówce wypas akcja kobasa 3+1 potem rzuty millera i odoma niecelne i blok waltona.

Mam nadzieje ze dogrywka bedzie do przodu. Niestety musze leciec na uczelnie wiec dopiero po poludniu zobacze wynik :x szkoda Ale bedzie do przodu musi bo w suyc :twisted:

 

no i niestety szkoda tej pogoni ale chociaz widac ze lakersi wygladaja jak zespol z charakterem. W koncowce znowu game winner Carmelo ui niestety teraz czekamy na suns oby Kwame zagrał jeszcze lepiej a warunki bedzie mial bo w suns brak podkoszowych mogacych zdeydowanie powalczyc z jego mieśniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki comeback zmarnowany :x no i dzisiaj mieliśmy popis kolegów Bryanta w decydujących momentach meczu jak doprowadził do remisu to w następnej decydującej akcji czwartej kwarty nie dostał piłki, w dogrywce decydujący o zwycięstwie rzut oddał Luke :evil: Znowu Suns mamy dzień po meczu zakończonym dogrywką żeby jeszcze było to wygranym, ale tak :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.