Skocz do zawartości

Lakers w Kwietniu


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj prima aprilis, 1 kwietnia, nowy mięsiąc, a więc pomyślałem że już czas założyć ten temat. Jest to miesiąc w ,którym rozstrzygnie się już ostatecznie rozstawienie w play-off, no i miesiąc w którym rozpoczną sie play-offy, mam nadzieję dla nas udane. Zaczynamy już w niedzielę meczem z Rockets i zaczynamy, mam nadzieję, zwycięstwem. Oto terminaż pozostałych spotkań w sezonie zasadniczym w kwietniu:

Sun 2 Houston

Thu 6 @Denver

Fri 5 @Phoenix

Sun 9 L.A. Clippers

Tue 11 Golden State

Fri 14 Portland

Sun 16 Phoenix

Wed 19 NO/Okla. City

 

Liczę że powinniśmy osiągnąć bilans 6-2, spokojnie powinniśmy dać radę, to pozwoli nam utrzymać 7 pozycję na zachodzie a może powalczy o 6, kto wie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terminarz grizzlies

W atlanta

L gsw

L milwaukee

L @san antonio

W minnesota

W @charlotte

L @houston

L laclippers

L @minnesota

 

powiedzmy ze grajac bardzo pechowo osiagneliby bilans 3-6 co byloby planem mega optymistycznym dla nas i mozliwym. zarowno gsw jak i milwaukee, houston czy minn (te 2 ostatnie u siebie moga pokonac memphis)

 

lakers niech polegna 2 razy @phx i lac reszte niech zagraja na najwyzszych obrotach i osiagaja bilans 6-2

 

mamy

 

44-38 grizzlies

45-37 lakers czyli 6 pozycja i gramy z denver gdzie mamy duze szanse na awans.

 

no to tyle. 1 kwietnia byl wiec sie rozmazylem:)

badzmy szczezy sa na to szanse. ale takie same szanse sa jeszcze na to, ze nie bedziemy w po...

swoja droga juz kiedys w 2002 czy 3 roku rozpisywalem sobie kwiecien. wtedy gonilismy kings i rzutem na tasme ich wyprzedzilismy. pamietam ze ostatni mecz sezonu gralismy z ptb. najpierw kobe buzzerem za 3 doprowadzil do dogrywki a potem wygrall nam mecz. wtedy zrownalismy sie bilansem z kings i zajelismy nr 1 na zachodzie zamiast 3:) ehh co za czasy. tak czy siak najblizsze mecze duzo nam rozjasnia. szczegolniewyjazd do denver i phx.

 

ps. 2 mecze w sezonie przegralismy 100-99 z... memphis. gdyby nie te porazki bylibysmy juz teraz nad grizzlies.faq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45-37 lakers czyli 6 pozycja i gramy z denver gdzie mamy duze szanse na awans.

 

No niesamowicie wielkie. Prima Aprillis?

 

Nie zebym skazywał Lakers na szybki sweep i do domu, bo z Kobe nic nigdy nie wiadomo i mogliby wygrać tą serię, ale to Denver byłoby faworytem i to ni mieliby duże szanse na wygranie. Denver, nie Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George's Stay Might Be Near an End With Lakers

"Devean George, a Laker for seven seasons and three championship runs, might be in his last month with the franchise. An unrestricted free agent after the season, he can test the market for the second time since the Lakers drafted him 23rd overall in 1999," reports Mike Bresnahan of THE LOS ANGELES TIMES.

Trzeba george'a wykorzystac, oddac za "część" C.Boozera ktory by sie nam bardzo przydał.

Nie wiecie moze jak tam postepują rozmowy z Utah w sprawie boozera :>

Master 6 kwietnia mecz z denver zobaczymy jak bedzie przy obecnej fomie :> :D :D :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

45-37 lakers czyli 6 pozycja i gramy z denver gdzie mamy duze szanse na awans.

 

No niesamowicie wielkie. Prima Aprillis?

 

Nie zebym skazywał Lakers na szybki sweep i do domu, bo z Kobe nic nigdy nie wiadomo i mogliby wygrać tą serię, ale to Denver byłoby faworytem i to ni mieliby duże szanse na wygranie. Denver, nie Lakers.

 

Sugerujesz, ze Lakers z Suns maja wieksze szanse powalczyc nic z Nuggets? Ciekawe. Ja jednak mysle, ze mimo wszystko z Denver. Co nie znaczy, ze z automatu stajemy sie faworytami takiego dwumeczu. Ale szanse na ich ogranie sa duzo wieksze niz w przypadku Phoenix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

45-37 lakers czyli 6 pozycja i gramy z denver gdzie mamy duze szanse na awans.

 

No niesamowicie wielkie. Prima Aprillis?

 

Nie zebym skazywał Lakers na szybki sweep i do domu, bo z Kobe nic nigdy nie wiadomo i mogliby wygrać tą serię, ale to Denver byłoby faworytem i to ni mieliby duże szanse na wygranie. Denver, nie Lakers.

 

Sugerujesz, ze Lakers z Suns maja wieksze szanse powalczyc nic z Nuggets? Ciekawe. Ja jednak mysle, ze mimo wszystko z Denver. Co nie znaczy, ze z automatu stajemy sie faworytami takiego dwumeczu. Ale szanse na ich ogranie sa duzo wieksze niz w przypadku Phoenix.

master nigdy nie zasugeruje, że Lakers z kimkolwiek w PO byliby faworytem :)

 

Nie bardzo wierzę, w wyprzedzenie Grizzlies chyba, że oni z jakiegoś powodu koniecznie chcą grać z Suns w pierwszej rundzie w przeciwnym wypadku Lakers ich nie wyprzedzą. Nie powiem z Nuggets byłoby ciekawie Bryant grający w PO w Colorado, które go tak uwielbia 8)

 

Jeśli awansujemy to jak i tak jestem zadowolony, plan minimum zostałby w tym sezonie zrealizowany, najlepsze jest to, że czy to z 6 czy z 7 miejsca ani w pierwszej ani w drugiej rundzie nie pojawią się nam na drodze Spurs a to bardzo dużo. Suns w pierwszej rundzie będą na pewno bez Kurta Thomasa jedynego ich gracza, który wie co to walka pod koszem, Lakers mogą nie mieć odpowiedzi na ich najlepszych graczy, ale oni tym bardziej nie mają odpowiedzi na graczy Lakers, nie wiem może ja naiwny jestem, ale nie wierzę w to, że Phil nie potrafiłby Lakers odpowiednio przygotować do serii w PO z nimi kiedy skupiałby się wyłącznie na nich, nie byłby to jeden z kolejnych rywali w sezonie istnieliby dla niego w tym momencie tylko Suns oraz ich styl gry.

 

Nuggets są na pewno bardziej twardzi i fizyczni, ale taki styl i tempo gry bardziej odpowiada Lakers i dlatego chyba każdy kibic Lakers chce tego 6 miejsca, ale ja już nie bardzo wierzę w to, że zajęcie go jest możliwe jeśli Grizzlies tego nie chcą.

 

Aha dzisiejszy mecz skoro jest z Rockets to chyba na CCTV5 powinien być, chociaż żadnego potwierdzenia nie widziałem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha:)

moj plan sprawdza sie w 100% jak narazie

planowo memphis wygra dzis z atlanta i lakers pokonuja houston:)

kobe w 3 kwarcie zalatwil houston. rzucil w niej chyba 22pkt.

yao do przerwy swietnie. 22pkt11zb zrobilo wrazenie ale po przerwie szczegolnie w 3 kwarcie juz nie istnial

 

rekord kariery smusha jesli chodzi o asysty 10 wow:) smush gratulujemy!!

odom dobijal juz w 4 kwarcie padnietych rockets. cieszy zwycieswo bo mamy chyb najlepszy bilans wtym momencie od... bardzo dlugiego czasu. chyba od 23-19. milo.

 

w L10 mamy 7-3!! co najlepiej obrazuje lepsza gre lakers w tym okresie.

dzis jeszcze lac-sac. mam nadzieje ze sac tego nie wygra... a odnosnie atlanty liczylem po cichu ze napedza stracha mem ale niestety... 20 w tyl w 3 kwarcie.

 

teraz 4 dni przerwy i mam nadzieje ze porzadnie phil przyszykuje ich na te wyjazdy.minimum raz powinni wygrac.

to tyle na dzis

az milo isc spac:)

btw kobe wyrownal rekord?czy dzis juz go pobil??

a. i po dziesiejszym meczu wzrosla mu srednia do 34,82.

wie ktos czy przyjmuja gdzies zaklady na to czy dobije do 35 czy nie?

i jaki jest kurs na to??

hehe:)

dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockets całkowicie powstrzymani w drugiej połowie, w sumie w całym meczu tylko Yao sprawiał problemy, ale zdecydowanie większe do przerwy. Ciekawe czy to już na stałe Phil egzorcysta sprawił, że Lakers wychodzą gotowi do gry w trzeciej kwarcie bo jak dotąd było to ich piętą achillesową a tu dwa ostatnie mecze właśnie trzecie kwarty przesądziły o ich wygranych, dobra obrona i szalejący Kobe, który pokazał, że można rzucić ponad 40 punktów w trzy kwarty praktycznie nie stając na linii rzutów wolnych :D Lamar, Smush, Kwame i Luke dołożyli swoje w ataku i mamy 6 wygraną w ostatnich 7 meczach.

 

Prawdziwy test jednak w czwartek i piątek z dwoma potencjalnymi rywalami w zbliżających się PO, fajnie byłoby wygrać obydwa żeby coś pokazać a jedna wygrana to już minimum musi być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha:)

 

 

 

dzis jeszcze lac-sac. mam nadzieje ze sac tego nie wygra...

 

a ja mam nadzieje ze odwrotnie bedzie bo raczej sacramento lakersom nie zaszkodzi a ciagle wierze w mozliwosc wyprzedzenia LAC lub mephis :D

a propos meczu to bardzo ładnie ostatnio lakersi jada wszystkie druzyny na swoim poziomie :) A kobe im krocej gra tym wiecej rzuca i to na lepszym procencie dzisiaj tylko 35 min na parkiecie a ponad 40 19/32 bodajze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, ze Lakers z Suns maja wieksze szanse powalczyc nic z Nuggets? Ciekawe. Ja jednak mysle, ze mimo wszystko z Denver. Co nie znaczy, ze z automatu stajemy sie faworytami takiego dwumeczu. Ale szanse na ich ogranie sa duzo wieksze niz w przypadku Phoenix.

Nie, odnosiłem się tylko do tych "dużych szans na awans".

Zaczynacie traktować LAL jak jakąś mocną drużynę,a przypomne tylko, że jesteście najnormalniej w świecie przecietni, tymczasem odnosi się wrażenie, że tylko Suns i Spurs mogą z wami wygrać serię :lol:

 

Acha, jak tam Kwame? Dobrze dziś tablice zastawiał... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie traktować LAL jak jakąś mocną drużynę,a przypomne tylko, że jesteście najnormalniej w świecie przecietni, tymczasem odnosi się wrażenie, że tylko Suns i Spurs mogą z wami wygrać serię

Bo Lakers na mocną druzynę wygladają i coraz czesciej daja tego dowody. A ze Ty akurat w to nie wierzysz czy nie chcesz zobaczyc - Twoja sprawa, mysle ze nie tylko mi Twoje przynzawanie temu racji nie jest potrzebne do szczescia.

 

Acha, jak tam Kwame? Dobrze dziś tablice zastawiał...

A Kwame w porzadku, przyzwoicie. Przyczynil sie do 6ego zwyciestwa w ostatnich 7u meczach. 8)

 

A skoro przy newsach jestesmy - Iverson na kogos tam ostatnio focha strzelil ?

 

No i co co tam u Philly - na ktory nr draftu polują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kobe im krocej gra tym wiecej rzuca i to na lepszym procencie dzisiaj tylko 35 min na parkiecie a ponad 40 19/32 bodajze :P

A byłoby jeszcze lepiej, gdyby nie to, że w IV kwarcie, kiedy wynik był już praktycznie przesądzony, spudłował 4 ostatnie rzuty :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sugerujesz, ze Lakers z Suns maja wieksze szanse powalczyc nic z Nuggets? Ciekawe. Ja jednak mysle, ze mimo wszystko z Denver. Co nie znaczy, ze z automatu stajemy sie faworytami takiego dwumeczu. Ale szanse na ich ogranie sa duzo wieksze niz w przypadku Phoenix.

Nie, odnosiłem się tylko do tych "dużych szans na awans".

Zaczynacie traktować LAL jak jakąś mocną drużynę,a przypomne tylko, że jesteście najnormalniej w świecie przecietni, tymczasem odnosi się wrażenie, że tylko Suns i Spurs mogą z wami wygrać serię :lol:

To chyba widzisz to co chcesz widziec. Przecietni? Wedlug mnie nie, bo przecietni nie graja w Play-Off's. Nie patrzac na bilanse moge powiedziec, ze Lakers sa gdzies 10-11 zespolem ligi, a to jest juz w pewnym stopniu czolowka. Przecietni to byli na poczatku sezonu, w grudniu, czy nawet w styczniu. Mieli wtedy bilans w okolicach +4 zwyciestw, czyli niewiele gorzej niz teraz, ale w stosunku do tego, co graja obecnie poprawa na lepsze w ich grze jest oczywista i tylko ktos kto nie widzial ich meczy lub jest ich haterem moze tego nie zauwazyc. Lakers sa dobrym zespolem, ale od scislej elity dzieli ich jeszcze spora przepasc i wlasnie dlatego (specjalna wersja dla Ciebie: dlatego, ze sa przecietni) jest chyba oczywiste, ze chcemy trafic mozliwie na jak najlatwiejszego rywala. Ja nie wiem gdzie Ty wyczytales, ze wygramy z kazdym tylko nie ze Spurs czy Suns. Ja osobiscie uwazam ze ze Spurs jestesmy w stanie wygrac 1, max. 2 mecze. Z Mavericks i Suns mozna pokusic sie o niespodzianke, ale tez wygranie 4 spotkan jest raczej po za naszym zasiegiem (te 'raczej' to dlatego, ze jestem ich fanem i nie wypada napisac inaczej :wink: ). Ale Nuggets? Zgadzam sie ze jest to lepszy zespol, ale na pewno jest on do ogrania. W chwili obecnej maja niewiele lepszy bilans od nas, ale na zakonczenie sezonu moze sie okazac ze to my bedziemy miec wiecej zwyciestw. Gowno nam to daje, bo i tak nie trafimy na nich w Play-Off's (marzenia o 6 miejsce odstawilbym miedzy ksiazki, a szanse na awans do II rundy zarowno nasze, jak i ich sa niewielkie) ale 6 bilans w konferencji to juz cos, co na pewno nie swiadczy o przecietnosci. O Clippers, Grizzlies i Kings sie nie wypowiadam bo to nie nasz problem. I zeby nie bylo, to wciaz nie jestem pewny awansu do Play-Off's, bo nie takie historie juz sie dzialy w NBA. Zaczelismy dobrze ten miesiac, ale uwazam, ze moze byc ciezko z osiagnieciem bilansu 4-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rapidshare.de/files/17081880/CaCHooKa_Man_-_04-02-2006_-_Rockets_vs._Lakers.avi.html

mix cachoki a teraz przejdźmy do mastera :)

 

Zaczynacie traktować LAL jak jakąś mocną drużynę,a przypomne tylko, że jesteście najnormalniej w świecie przecietni, tymczasem odnosi się wrażenie, że tylko Suns i Spurs mogą z wami wygrać serię :lol:

Nie, zaczynamy traktować Lakers jak dobrą drużynę, którą w tej chwili są, nie bardzo dobrą i nie świetną, ale dobrą. Nuggets właśnie łapią się do tej samej grupy dobrych drużyn. Tak poza tym to jak zwykle wszystko źle interpretujesz nie Spurs i Suns jako jedyni mogą wygrać z nami serię, ale dla mnie w tej chwili jedynym zespołem, z którym nie mamy szans na wygranie serii są Spurs z całą resztą sprawa jest otwarta a to różnica.

 

Nie wiem jak doszedłeś do tego, że Nuggets są o tyle lepsi od Lakers, na pewno nie po bilansie bo ten mają niewiele lepszy, na pewno nie po bezpośrednich pojedynkach bo te obydwa wygrali Lakers kiedy byli jeszcze dużo słabsi niż są obecnie więc to pewnie więcej talentu w Nuggets i lepsza ławka rezerwowych przesądziły sprawę :?: jeśli tak to przyznaję rację Nuggets są lepsi tylko problem polega na tym, że więcej talentu i zdecydowanie lepszą ławkę od Lakers mają nawet najgorsi w lidze Knicks.

 

Acha, jak tam Kwame? Dobrze dziś tablice zastawiał... 8)

Nie, ale jak to kore napisał przyczynił się do 6 wygranej w ostatnich 7 meczach teraz w decydującej fazie sezonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledziłem ten mecz na NBA.com no i na początku meczu nawet do połowy gra była dosyć wyrównana no ale trzecia kwarta to popis lakers a przede wszystkim Kobiego(znowu niszczymy przeciwnika w trzeciej ćwiartce, ha :D ).

Kobe rozegrał ten mecz na chyba jednej z lepszych skuteczności w tym sezonie, bo trafił 19 z 32 rzutów co daje 59,7 %, brawo !!

Kolejny bardzo dobry mecz Odoma, 21 pkt, trochę mniej asyst niż zwykle, ale dzisiaj wyręczył go Parker, i po częsci Kobe.

Przyzwoity mecz Kwame, 10 pkt, ale jakoś mało zbiórek dzisiaj, no ale dzisiaj te zbiórki rozłożyły sie równomiernie na całą drużunę.

No i znowu Walton z ławki wnosi dużo dobrego do zespołu, oby jak najdłużej utzrymał taką formę. :wink:

Tak naprawdę Houston mogli ten mecz wygrać tylko przy bardzo słabej naszej postawie, bo nie mieli odpowiedzi na nas w ataku oprócz Yao.

Kobe po raz 23 w sezonie przekroczył granicę 40 punktów i wyrównał rekord Elgina Baylora, a sądze że do końca sezonu jeszcze go pobije. :wink:

I ciekawe co z tym MVP :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers kept an opponent under 100 points for a 10th consecutive game, something they hadn't done since January-February 2002.

 

"Defense is the key," Bryant said. "When we play with a lot of energy, we are rotating extremely well and closing out extremely well, not allowing penetration, helping and recovering. When we do that, we are a tough team."

Jak to powiedział Darth Vader: " Impressive, most impressive" 8)

Jak im się chce ruszać w obronie to zaraz efekty są :) Pewno te dziady z Phoenix nam przerwą tą ładną passę w piątek, ale i tak jak wziąć pod uwagę ilu gości w tej drużynie jest beznadziejnymi obrońcami indywidualnymi to i tak niezłe osiągnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo fantastyczna skutecznosc KB Cieszące zwyciestwo

I fantastycznie ze Walton sie ustabilizował na dobrym poziomie :D

Co najwazniejsze Bryant nie musi juz tak czesto rozgrywac ciezar przejąl parker i odom co widac po ilosci strat Bryant tylko 2 :D

Co nastraja optymistycznie gdyż wiemy ze Bryant moze zdzialac cuda :D

, a nie musiał tego robic. Czas gry Bryant 4-tym zawodnikiem pod wzgledem minut w naszym skladzie.Troche smuci mnie slaba gra Ronnego przy "aż" 12 minutach gry i 0 punktow :( i podobnie sasha 15 minut i 0 :(.

Ktos mi powie moze jak grał Mckie ?? bo dostal z jacksonem po 3:51 minuty !!

Podobno McKie ma kontuzje do konca sezonu z tego co pamietam

George grał króciutko :(.

Maciej Lampe lol zagral minute i nic nie zrobil :D :wink:

Teraz 2 arcy ważne mecze ktore zadecydują chyba o tym 6-tym miejscu :D

gdybysmy je wygrali mmmmm doskoczyłbym chyba głową do sufitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.