Skocz do zawartości

Lakers w Kwietniu


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że Clippers się dzisiaj udało wygrać z Blazers było blisko i jeszcze mogło być ciekawie, zostali im Sonics u siebie i na wyjeździe oraz wyjazdowe mecze z Grizzlies i Mavs, ale raczej na to, że przegają wszystkie te 4 mecze nie mamy specjalnie co liczyć, zabraknie teraz chociażby tych zwycięstw z Blazers na wyjazdach, Hawks czy Celtics u siebie i z sędziami w Cleveland, trudno szanse już minimalne, ale w sumie do końca jest nadzieja dwa lata temu po porażce z Queens wydawało się, że nie uda się już wygrać dywizji, ale wygraliśmy dwa ostatnie mecze w tym ten pamiętny z Blazers a Queens swoje przegrali 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaizers walczyli dzielnie do konca ale zabraklo skutecznoosci w koncówce bylo nawet 91:93 ale potem faul i 2 trafione osobiste i 91:95 :(

moglo byc piekne, ale licze ze bedzie

Van moze znowu Portland nam pomoze wyprzedzic nie tak jak ostatnio queens tylko teraz clipers badz memphis :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jutro meczyk z blazers, w którym nie wyobrażam sobie innego wyniku niż nasze zwycięstwo :D , a w niedzielę gramy z suns i mecz transmitowany jest przez canal+, a także przez nusports, więc każdy powinien być zadowolony :wink:

A co do wczorajszego meczu to trzeba przyznać że zagraliśmy świetny mecz( Kobe 30 pkt w dwie kwarty, Kwame 15-15, odom triple double no i wreszcie smush ładnie)

a play of the day odom-Kobe mogę oglądać w nieskonczonośc, coś pięknego. Aby chłopaki grali tak dalej to powalczymy z suns i w niedzielę i w playoff. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy czujecie juz to podniecenie w zwiazku ze zblizajacym sie PO w ktorych napewno zagramy? :)

genialny mecz z GS, roznica punktowa powinna byc wieksza ale troche w 4 kw rezerwowi stracili przewage, ale mniejsza o to, jest coraz lepiej, wierze ze wygramy najblizszy mecz z Suns

ze tez ja dopiero pod koniec sezonu sprobowalem z tym calym streamingiem, myslalem ze z moim laczem to za ch.. nie pojdzie a tu prosze, ten Nusport i tvants to fantastyczna sprawa

Qpa - jeszcze raz ogromne dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy mecz z portland leci na nusports mam nadzieje wg waszych info.

Co do meczu z phx, dzis pojechali nieźle dallas :(

Mecz z phx w niedziele mozna bedzie obejrzec równiez na czeskim Galaxie Sport , cypryjskim Lumiere TV.

Ten TV Ants jest spoko tam jest 6 opcji na cctv5 espn tesh ze 4 :D

na kazde lacze spasi :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory emjey majtłem sie :P źle zrozumialem posta,

a wie ktos moze na jakim kanale ten mecz leci dzisiaj ? bo ja nigdzie nie umialem tego znaleźć :(.

Nigdzie nie leci. Nie kazdy mecz Lakers jest transmitowany tak dobrze to nie ma. Rozkladowka najblizszych pokazywanych gier znajduje sie w wiadomym temacie.

 

Cachooka highlight mix

http://rapidshare.de/files/17959030/CaC ... s.avi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest Bryant na dobrej skutecznosci obecnie 14/24 i 5/9 za 3 :D lamar juz ma triple double jest genialnie :D ma 10 asyst 10 zbiorek i 14 punktow :D

Jest dobrze wygralismy 110:99 dla nas :D. a bylo 86:88 w pewnym momencie :D

Bryant skonczyl z 50 punktami :D

Nie chce mi sie statów opisywac ale rozegralismy calkiem dobre spotkanie generalnie wszyscy, poza 2-gą kwarta jak moglismy ja przegrac 27:14 moze dlatego ze wygral;ismy pierwsza 18:36 i wkradlo sie rozluźnienie,

nie wiem tego nie widzialem. Wiem natomiast ze mozemy byc pewni awansu do PO ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że znowu straciliśmy wysokie prowadzenie patrząc w box score Blazers coś za dużo kłopotów sprawiali nam w tym sezonie, ale na szczęście w drugiej połowie wszystko wróciło do normy, pięknie Odom drugie triple double z rzędu, Kwame zajebiście szaleje wciąż pod koszem 20/9 no i Kobe kolejny rekord Baylora pobity :D największa łączna ilość punktów zdobyta przez gracza Lakers w historii teraz należy do Bryanta no i jeszcze skubaniec po raz 6-ty przekroczył w tym sezonie granicę 50 punktów, a 40 po raz 25-ty to się nazywa DOMINACJA 8)

 

Clippers niestety wygrali więc już ostatecznie pewne, że będą wyżej, w Suns dzisiaj nie grał Nash mam nadzieję, że odpoczywa po prostu przed niedzielą jak nasze trio będzie tak dalej grać to odpoczynek mu się przyda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wypas lakersi wygrali. Nie ogladalem meczu niestety. ale po statsach widac ze zagrali wypas szczegolnie kwame odom i Kobas(50) :twisted: .

no teraz to chchyba juz chłopaki na dobre złapali forme i sie zgrali. Teraz to nawet o playofaach zaczne myslec pozytywnie ze pierwsza rundajest dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wogołe nie rozumiem sposobu myślenia Phila. Gramy dobrze, mamy wysokie prowadzenie i zamiast zostawić kogoś z S5 (Kobe, Lamar, czy Kwame) on zdejmuje ich wszystkich i gramy składem Bynum - Cook - Walton - George - Vujacić (czy jakoś tak) - NBA D.Team jak nic.. . To kuzwa nie jest jakaś klasa okręgowa, nawet gdybyśmy mieli prowadzenie 40 punktowe, to ten skład sie nie nadaje do takiego zadania (urzymania przewagi). Zamiast zostawić Kobiego czy Lamara i zmieniać ich, jednemu dać odpocząć potem drugiemu (wkońcu mieliśmy z 15 pkt przewagi ). To nie w pewnym momencie wszyscy siedzą a Portland robi run 8 czy 10 do 0, dochodzi nas i musimy znowu grać S5 prawie całą druga połowę Beznadzieja, głupota i nieprzemyślane działanie jak dla mnie..

 

 

Napewno cieszy postawa Bryanta (jest w formie miał chyba 6/6 w pierszej Q z gry), Lamara (moze by tak TD wykrecał przez całe PO? :) ) i Kwame. Parker też ok, nic tylko się cieszyć z taką formą możemy podnieść głowę i patrzeć odważnie w stronę SUNS (tylko czasem trzeba przycisnąć bardziej w defensywie - tak jak dziś w 4Q, i nie wystawiać w/w składu razem)..

 

 

Ps. Dzis Bynum zagrał 8 minut, mało rzucał, malo byl widoczny, fajnie ze zablokował jeden rzut ale nie wydaje Wam się, ze chłop stoi teraz przez dwa miesiące w rozwoju? A jak nie stoi to sie cofa.. Mam nadzieję ze to tylko spowodowane jest innymi treningami na które poświęca sie wiecej czasu (nabieranie masy, siłownia itd..). Bo jak dla mnie tak jest, rozumiem rookie, młody ale po minucie na parkecie nie może mieć dwóch fauli na koncie (albo sie tak mocno stresuje, albo juz nie wiem).. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Dzis Bynum zagrał 8 minut, mało rzucał, malo byl widoczny, fajnie ze zablokował jeden rzut ale nie wydaje Wam się, ze chłop stoi teraz przez dwa miesiące w rozwoju? A jak nie stoi to sie cofa.. Mam nadzieję ze to tylko spowodowane jest innymi treningami na które poświęca sie wiecej czasu (nabieranie masy, siłownia itd..). Bo jak dla mnie tak jest, rozumiem rookie, młody ale po minucie na parkecie nie może mieć dwóch fauli na koncie (albo sie tak mocno stresuje, albo juz nie wiem).. :roll:

Niedawno miał kontuzję kostki, zresztą na niego po prostu trzeba poczekać, na pewno nie próżnuje trenuje z Kareemem, dodatkowo pakuje na siłce niedawno pisali, że w tej chwili prawie dwukrotnie więcej na ławce wyciska niż po przyjściu do Lakers, no i jeszcze rośnie więc trzeba uważać, jak dobrze przepracuje lato powinien być już zmiennikiem na 10 minut tylko Mihma trzeba się będzie pozbyć latem bo szkoda go na ławce a Kwame na PF wracać ani nie powinien ani nie chce i w sumie trudno mu się dziwić od kiedy gra jako podstawowy center przez te 16 meczów zalicza coś ok 12pkt i blisko 9 zbiórek przy 60% skuteczności z gry i te średnie ciągle rosną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do meczu powiem tylko tyle

 

wow

i tyle bo co wieej mozna napisac?

 

bynumem sie nie przejmujcie. fakt faktem ze nie zadziwia(oprocz akcji vs shaqowi) ogolnie mozna powiedziec ze robi swoje. moglby w sumie robic 5pkt 5zb ale jeszcze nie w tym roku. dajmy mu troche czasu za rok juz bedzie co innego zobaczycie:) juz jabbar sie o to postara.

 

to co mowilem wczesniej. paradoksalnie kontuzja mihma pokazala ze... w kwame warto inwestowac i mj sie nie mylil:) trzeba dac mu poprostu szanse i troche wiecej grac na niego.

 

co do samego mihma juz wczesniej sie zastanawialem czy warto go oddawac czy nie.ta kontuzja pokazala ze ejdnak trzeba bedzie go wykorzystac i pozyskac moze jakiegos pg moze jakiegos pf. szkoda zeby ktos z trio kb2-bynum-mihm sie marnowal. menagement chyba postawi na duo bynum-kwame.

 

 

co do phx. nawet nie zwrocilem uwagi ze grali bez nasha. diaw tez td i w tym 16 asyst(!!) w niedziele zobaczymy czy jestesmyw stanie w koncu nawiazac z nimi kontakt czy nie. ja postawilbym na przewage pod koszem, brak obroncy na kb i dobra obrone. te 3 rzeczy i phx jest do ogrania.

 

 

no. to wesolych i mokrego wsyztskim fanom lakersow i reszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.de/files/18111984/CaC ... s.avi.html

 

http://rapidshare.de/files/18107040/Bandwagon.mp4.html

przy okazji jeszcze mix LD2K "Bandwagon" podkład muzyczny też przygotowany specjalnie na tą okazję więc pewnie warto zobaczyć :)

 

mix z Blazers. Zauważyliście ile w ostatnim czasie zarówno Lamar jak i Kwame akcji kończą tak jak należy porządnymi dunkami a nie dupowatymi layupami :?: :) tutaj też jest tego trochę jeszcze te dwie 360 KB, w sumie sporo fajnych akcji, ale ta dwójka swoje zdobycze punktowe zalicza także dzięki temu, że jak tylko mają możliwość starają się piłę w koszu umieścić z jak największą siłą i to skutkuje jak widać 8)

 

Dzisiaj z Suns możliwe, że nie zagra ani Nash ani Bell. Niezbyt mi się to podoba wolałbym zobaczyć jak sobie Lakers radzą z nimi w pełnym składzie i mam nadzieję, że ta dwójka jednak dzisiaj wystąpi także dla dobra widowiska no i chciałbym zobaczyć jak się znowu pyskaty Bell spisze w obronie przeciwko KB może tym razem udałoby mu się go poniżej 50 punktów i 50% skuteczności utrzymać :roll:

 

Mamy wreszcie normalne warunki kiedy oba zespoły mają równy odpoczynek tak jak w PO, Suns mają niby mniejszą motywację bo o nic nie grają, ale z drugiej strony na ich miejscu nie wiem czy nie chciałbym prawdopodobnemu rywalowi z pierwszej pokazać, że nie są w stanie ich pokonać, od odejścia Shaqa w sumie są jedyną drużyną, z którą nie wygraliśmy przez ostatnie dwa sezony więc czas z tym skończyć i chciałbym żeby grali w swoim optymalnym składzie, ale jak nie trudno dorwiemy ich w komplecie (tym w jakim są w stanie wystąpić ) już za tydzień :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz za poczatek!! Kobe 27 do przerwy:)

chyba wygramy ten mecz 8) mam tylko nadzieje ze ten uraz Kwamiego nie jest powazny :?

nie wiem jak wam ale jedna rzecz mi psuje mi dzisiejszy wieczor - to pi****lenie Michalowicza i Telmana na temat Bryanta :evil: za kazdym razem to samo, czasami mam ochote rzucic czyms w TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuck oby uraz Kwame to nie było nic poważnego :? Michałowicz i Telman pierdolą strasznie, na atak Suns nie mam ochoty zwracać w ogóle uwagi skoro Nash nie gra, ale podoba mi się to, że Lakers sporo w obronie się ruszają, jednak to co mi w tej połowie najbardziej odpowiada to te wjazdy pod kosz :) dokładnie tego chciałem w meczach z Suns, nieważne czy jest miejsce czy nie, czy jest szansa na punkty czy nie wjeżdżać pod ich kosz ile się tylko da, wymuszać faule, szukać Kwame podaniem i niech wymusza faule nawet jeśli musi pudłować to skupia na sobie uwagę ich defensywy, i oczywiście wjazdy Kobe i Lamara Suns nie mają jak tego zatrzymać, nie mają na obwodzie ani tak dobrych obrońców ani tym bardziej kogoś kto groziłby pod koszem blokiem i byłby w stanie zatrzymać niższych graczy, którzy minęli pierwszą linię obrony 8) Więc jak dotąd atak tak jak chciałem, obrona też dobrze, ale bez Nasha to niemiarodajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie mamy zwycięstwo. Suns bez Nash-a ale co z tego? Przynajmniej Kwame trochę odpoczoł (nie musiał grać całego meczu, a widać ze kontuzja nie groźna / mimo to lepiej nie ryzykować ). Zagraliśmy dobrze i pierwsze dwie Q ustawiły mecz. Początkowo wjazdy pod kosz + dobra D to było t co chce oglądać w PO. Poźniej daliśmy sie trochę wciągnać w głupkowatą gre (Czyt. gre SUNS :twisted: ) ale i tak już nam to nie zaszkodziło... Pograli dziś wszyscy JJ, McKie, Turiaf, Bynum.. Niech się rozgrywają przed PO bo do finału dużo meczy i wszyscy w formie się przydadzą.. :wink:

 

za kazdym razem to samo, czasami mam ochote rzucic czyms w TV

K.. panowie tego słuchac nie szlo, to że na Kobiego gadali Ok (już się przyzyczajiłem).. ale ze mylili go z Devanem, Parkerowi przypisali miano "dobrego nazwiska w europejskiej koszykówce" (ok nazwisko może tak, ale chyba nie to imię ;) - mnie rozwalało. A wiecie co mnie najbardziej dobiło? Gdy na parket wszedł Vujacić i Cook a oni pierdzielą "kolejni zawodnicy którzy w obronie nie próżnują".. wysiadłem, poprostu wysiadłem. wole oglądać mecze na cctv5 bo tam nie musze sluchać takich pierdół :!:

 

ps.7 Miejsce nasze :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.