Skocz do zawartości

Lakers w Kwietniu


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy juz drogi sezon Kobiego gdzie z niesamowitymi osiagnieciami konczy go bez MVP ,ktore nalezy sie mu jak nikomu innemu w tej lidze, bo sama nazwa tego tutulu mi w zupelnosci wystarcza zeby utozsamic ja z Kobem, bez wzgledu na bilans, ktory i tak nie bedzie tak tragiczny (przynajmnie w porownaniu do tego z przed roku). W kazdym razie nie ten tutul.. i dla nas fanow i dla niego jest najwazniejszy.Najwazniejsze sa pierscienie ktore wierze ze zdobedzie, nie w tym sezonie, ale zdobedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.de/files/17555864/CaC ... s.avi.html

mix cachoki Kobe vs Suns bez żadnej muzy podłożonej, ale jak ktoś koniecznie chce to niech sobie włączy w winampie "Me against the world" 2Paca całkiem nieźle pasuje.

 

Jest kilka powtórek sytuacji, w której faulował w ataku Bell a KB odgwizdano faul i dostał technicznego kolejnego. Jak to dobrze, że sędziowie są w NBA bezstronni i nikogo nie faworyzują strach pomyśleć co by było gdyby mieli jakieś uprzedzenia :lol:

 

Przed Lakers ostatnia prosta jak pisałem wcześniej potrzeba by prawdziwej katastrofy żeby PO w ogóle nie było, ale problem z tym 7 miejscem niestety się pojawił po niespodziewanych wygranych Queens ze Spurs i Clippers :? Oczywiście jeśli Mavs mieliby zająć 1 miejsce to niech sobie Sacto biorą Suns skoro tak bardzo chcą 8)

Dzisiaj mecz z Clippers transmisja na Nusports, którego w żadnym wypadku nie można przegrać, nie dość, że 7 miejsce by się oddaliło, mielibyśmy 3 porażki z rzędu to jeszcze przegralibyśmy w sezonie serię z Clippers po raz pierwszy od chyba 13 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza kwarta 24:20 przegrywamy

mozna uznac to za dobry rezultat biorąc pod uwage to ze Walton jest w 1-szej piatce, choc z cookiem nie wiem czy byłoby lepiej :D.

W tej kwarcie mozna było zobaczyc kilka niezłych akcji np Blok Lamara na kims kto próbował dunka robic zapomnialem kto to był :D

poczatek drugiej 6 punktow KB pod rzad z 2-óch ładnych wjazdów pod kosz a potem ładny rzut z poldystansu :D.

45:50 dla nas.Ładny mecz :D

Po dwóch kwartach taki jest wynik :D

JEst Dobrze <jupi>

Ps Qpa Nusports dziala dzx za baaaardzo dokladne wytlumaczenie :D

Oby takich jak ty bylo wiecej na tej stronie :D 8)

Pozdro

Zwyciestwo 83:100

ostatnie 2-e trójki Bryanta ich pogrązyły.

Chciałbym szczególnie zwrócic uwagę na Waltona az 4 zbiórki w ofensywie mysle ze to był klucz do zwyciestwa.

Graczem meczu został Lamar w pełni zasluzenie.

Ciekawostka najwiecej asyst Kobe & Sasha po 5.

Szkoda tylko ze Sac wygrało :(

Ogólnie powiem ze mecz był zaciety do polowy 4-tej kwarty potem Lakers odskoczyli i utrzymali prowadzenie i podwyzszyli go w koncówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jupiiiiiiiiii :D

meczyk do przodu!!!!!!!!!!

dobry wystep kobasa odoma i walton w pierwszej 5 ale zagrał pozytywnie. aha i jeszcze pare punktów kwame i jak zawsze utrudniał jak tylko mógł zycie wysokim lac.

Oby taka forma utrzymala sie do konca sezonu a w playoffach jeszcze jakas zwyzka formy była :twisted: i bedzie pieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo!! plan zostal wykonany :D zwyciestwo z Clippers stalo sie faktem, szkoda ze Sacramento tez wygralo, a skoro juz wygralo to szkoda ze Spurs fartem tez wygrali, pierwsza runda ze Spurs to chyba najgorszy scenariusz...

czyzby Walton wbil sie do pierwszej piatki? :shock: znow zagral dobry mecz, oby tak dalej!

brawo dla Odoma, swietny mecz, no i Kobe-standard :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzby Walton wbil sie do pierwszej piatki? :Shocked: znow zagral dobry mecz, oby tak dalej!

brawo dla Odoma, swietny mecz, no i Kobe-standard :twisted:

No Walton nam tu wyrasta na bardzo aktywnego,dobrego skrzydłowego

nie wiem jak wam ale ja widze u niego spore postępy a przy tym jest tak bardzo zaangażowany w grę, wystarczy spojrzec na liczbe offens zbiorek 4 :D. Wydaje mi sie ze piatka smush kobe lamar luke kwame nie jest złą i jest szansa na to zeby powalczyc z phoenix, lub w najgorszym wypadku z SAS :(

A no i ważna rzeczy w końcu Phil był aktywny na ławce :D

nawet do sedziów krzyczał

Ps Pierwszy raz go takiego widziałem :D

Next mecz z warriors powinnismy go spokojnie wygrać, bez zadnych stresow :D , ale ktoz z nas nie wie, ze lakers są nie obliczalni :twisted: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygralismy bo:

1) bardzo dobra obrona. w szczegolnosci kwame. gdy go nie bylo elton i chris robili co chcieli. gdy jest na parkiecie sieje postrach. niestety statsy tego nie oddaja.

2)zagralo solidnie trio kb-lo-kb2

kobe eksplodowal szczegolnie w ostatniej minucie w sumie i dobil clippers. do tego momentu ssolidna gra na dobrej 50% skutecznosci i zespolowa gra.

kwame swietna robota na tablicach. w tym wazne zbiorki w ataku w decydujacych momentach 4 kwarty i o co wspomnialem wyzej

no i lamar ktory znow sie odnalazl w ataku po chwilowym dolku. no i zbiorki owkoz. byl ta 2 opcja i bral ciezar gry na siebie gdy tego bylo trzeba

3)luke walton. kocham tego chlopaka!!od 2 meczu finalu 2004 go kocham! w sumei to od 1 wejrzenia go kocham:D dzis w s5 po raz 2 w sezonie. on naprawde wnosi do naszej gry troche wiezosci i zaangazowania. a tego nam trzeba.

4)brak w clipps wilxocsa i magggetiego

 

nie mniej cieszy zwyciestwo z silnym rywalem. troche szkoda tutaj ze houston nie dalo rady kings a bylo w pewnym momencie blisko.2pkt tylko:(

 

wciaz niestety musimy liczyc na kings i ich potkniecie.np. w denver badz z phx. obycos z tego wyszlo a moze z seattle? ktorzy dzis pokazali ze z phx mozna wygrac. wystarczy lepiej trafiac:P

po dzisiejszej nocy juz tylko noh i jazz pozostaja w grze.

nas jednak oni nie obchodza. nas obchodza najblizsze 4 meczew ktorych musimy 4 razy wygrac. gramy u siebie nie gramy zadnego b2b wiec 4-0. nic innego nie wchodzi w gre.

 

iostatniasprawa. kobe po dzisiejszej nocy ma srednia 35,17:) a mysle ze moze jeszce ja podniesc:) ladnie to wyglada, przyznajcie:D no milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się powtórkę na innym kompie obejrzeć, dobry mecz, Lakers pokazali sporo twardej, solidnej defensywy i dobrą egzekucję w ataku. Dobry manewr Phila z wpuszczeniem Waltona do S5 obrony to nie poprawia, ale także nie pogarsza a kiedy jest na parkiecie Luke i Lamar atak jakoś tak płynnie funkcjonuje :) Kwame znowu świetna robota w obronie kiedy to on krył EB ten nie zdobywał już tak łatwo punktów no i sporo zastawiania i przeszkadzania wjeżdżającym w pomalowane guardom Clippers, brakuje nam ewidentnie jeszcze jednego gracza pod koszem, który wnosiłby coś do defensywy, pewnie gdyby Turiaf nie miał problemów z sercem i od początku był z drużyną byłby starterem w tej chwili. Odom nareszcie świetny występ przeciwko Clippers bo coś mu nie szło w meczach przeciwko nim, Kobe jak to Kobe rano podobno nie mógł chodzić z powodu urazu łydki a zrobił co do niego należało 8)

 

Jax tłumaczący o co biega w trójkątach

http://rapidshare.de/files/17633050/In_ ... n.avi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz i zasłużone zwyciestwo. Kobe na dobrej skuteczności 35+, świetnie Odom, oby tak dalej a będzie bardzo dobrze. Trzeba tylko poprawić obrone bo to najsłabszy punkt Lakersów, ale o tym przekonaliśmy się już wiele razy. Jax musi nad tym popracować, bo w PO to właśnie obrona odgrywa kluczową rolę. Walka o 7 miejsce w PO będzie trwać do samego końca, na razie jesteśmy lepsi o Sacramento które jutro gra z Phoenix. Tak czy tak najlepiej byłoby wygrac wszystkie mecze ( to jest w zasięgu ).

 

 

A teraz tak odbiegając od tematu ;)

Czy CaCHooKa Man robi też mix'y innych meczy NBA? Czy tylko Lakersów?

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak odbiegając od tematu ;)

Czy CaCHooKa Man robi też mix'y innych meczy NBA? Czy tylko Lakersów?

 

pozdrawiam.

tylko Lakers.

 

Mix ARCADE z meczu z Clippers

http://rapidshare.de/files/17628345/ARC ... 6.wmv.html

 

Lakers insider - Smush Parker (nie wiem co to, dopiero sciagam)

http://www.megaupload.com/?d=23VJ2V4W

 

Wywiad pomeczowy z Kobe (koncowka :lol: )

http://s37.yousendit.com/d.aspx?id=3Q14 ... 77KTOJRUGU

 

Wywiad pomeczowy z Parkerem

http://s37.yousendit.com/d.aspx?id=27WT ... GORLSL7ML5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, (niedanwo to pisałem, dziś pewnie net mi znowu wywali i napisze to samo za trzy dni). Niestety przez moje problemy z netem meczu nie widziałem ale czytałem, że to własnie przez Defensywę wygraliśmy. Podobno Kwame znowu odwalil czarną robotę kryjąc EB. Kobe świetnie, Lamar znowu taki występ na jaki zawsze liczymy. Luke w S5, nie jestem tego zwolennikiem - bo Luke'a nie trawię, ale ostatnimi występwami na to zasłużył napewno lepiej się prezentuje niż Cook.

 

Ważne ze wygraliśmy i pokazaliśmy kto rządzi w Los Angeles 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wchodzimy w ostatnia prosta...

nikt juz nie ma watpliwosci ze do konca sezonu nie mozemy pozwolic sobie na porazke!!

dzis gsw

niby gorszy zespol ale z nimi nigdy nie ma latwo

niby maja serie 8 porazek z rzedu i walcza w tej chwili o jak najgorszy bilans by zwiekszyc szanse na dobry nr draftu to jednak meczu z lakers sobie nie odpuszcza.

 

kings maja dzis na rozkladzie phx i jest to chyba najwieksza szansa na ich podkniecie. na ktore chyba juz wszyscy liczymy. chociaz wydaje sie ze krolowie wzieli ostatni oddech przed po bo ich bilans zostatnich 7 spotkan gdzie 5 grali na wyjezdzie to.... 6-1 !! tak jest. ten etap king zaliczyli na 5+ my natomiast na jakies 4-

porazka po dogrywce z nuggets bedzie nam sie odbijac czkawka chyba do konca sezonu...

 

chyba ze wciaz sa osoby ktore wola grac ze spurs....

jest ktos wciaz taki???

 

btw.z tego co wiem jezeli 2 zespoly maja tensam bilans to oich pierszenstwie decyduje lepszy bilans z zespolami z dywizji. ale jak to jest z zespolami z innych dywizji?wie ktos. wtedy decyduje wynik z sezonu pomiedzy danymi teamami czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam nadzieje na zwysciestwo dzisiaj. Napewno nie zagra Baron Davis a czy ktos wie co sie dzieje z richardsonem?? ostatnio słyszałem ze ma jakies problemy z kolanami czy to prawda?? jezeli tak to gsw nie powinni byc rozni chcociaz w ostatnim meczu dobrze im szlo i walczyli do konca ale dzisiaj mam nadzieje ze tak niebedzie i od poczatku bedzie wiadomy zwyciezca

Sacramento mogloby przegrac z phoenix i wtedy 7 miejsce byłoby prawie pewne. bo lakersi maja duzo lepszy termnarz sac ma jeszcze denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy 7 miejsce byłoby prawie pewne

"prawie" robi bardzo wielka roznice:P

bo lakersi maja duzo lepszy termnarz sac ma jeszcze denver.

a my mamy jeszcze phx z ktorymi jeszcze nie wygralismy.

ale faktycznie terminarz mamy troche lepszy

 

 

co do gsw prawdopodobnie beda bez j-richa i wspomnianego davisa.

wiec wszystkie znaki na niebie wskazuja na lakers. ale jak ktos ladnie podsumowal lakers 05/06

"wygrali tyle samo meczy przegranych ile przegrali wygranych..."

wiec nic mnie nie zdziwi.

nawet jak kb dzis 60 rzuci....

 

ktos wie co u mihma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety J-rich gra w podstawowym składzie.

Dla nas dobrą wiadomoscią moze byc to ze Walton poraz kolejny w S5.

Mysle ze jax dobrze zrobił wybierajac go nizeli Cooka ide ogladac.

Ps Chodzciee na chat :D

Yeaah zwyciestwo.Najwazniejsza była 3-ecia kwarta 2 3-ki smusha lay up waltona 3-ka lamara i 3-ka smusha :D

wyjechalismy na ponad 15 punktową przewage potem jedynie ją powiekszalismy i pozniej pod koniec stracilismy przez co wygralismy 100:111

Co moge powiedziec o meczu jeszcze, szybki mecz ładne kontry, fantastyczne wejsce ronnego w 3-eciej kwarcie wszedł zrobil ladna akcje i faul na nim od razu :D

Najlepsze jest to ze gralismy superowo jako druzyna, zaden zawodnik nie spedzil na parkiecie wiecej niz 35 minut :D

Sac przegralo z phx wiec jestesmy na 7-ym.

Teraz musi być win z portland i walka z phx :D

Na sam koniec win z NOH

I najwazniejsze bym zapomnial ofens zbiorek 19 :D

Obrona byla na calkiem dobrym poziomie :D

Pozdro lece do sql na 7 30 mam busa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry mecz i mamy W.Trochę się obawiałem o obronę bo daliśmy sobie rzucić sporo punktów w pierwszej połowie, jednak trzecia kwarta(!) roztrzygneła wszystko (wygląda na to że "syndrom trzeciej kwarty" został zażegnany).

Świetnie zagrał LO, wreszcie pierwsze w sezonie TD.Lamar to zawodnik który może zdobyć TD w niemal każdym meczu ale w tym sezonie wielokrotnie nie udawało mu sie to o włos.

Kobe świetna pierwsza połowa, w drugiej nie był w zasadzie potrzebny (warto ten dzień zapamiętać :)) no i ten dunk po podaniu od Lamra..miodzio :)

Kwame rewelacyjny mecz, choć nie ustrzegł się paru błędów.Jednak 15/15 wygląda imponująco

Smush w I połowie zawodził w ataku i juz zastanawiałem się nad jego słabszą ostatnio formą, kiedy eksplodował w 3eciej kwarcie.Widać bardzo lubi mecze z Warriors, to już jego kolejny dobry występ przeciwko GS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem przed chwilą mecz i jak tu nie być optymistą na tydzień przed PO skoro w ostatnim czasie to wszystko co sprawiało problemy Lakers wydaje się, że zostało wyeliminowane :D Obrona wygląda dobrze a czasami naprawdę bardzo dobrze, Lamar dorobił się nareszcie triple double no i ostatnie 20 meczów gra jak opętany aż się zapomina o tych wszystkich występach kiedy potrafił grać przez 40 minut a trudno go było dostrzec na parkiecie, Kwame podobnie gość na początku sezonu trafiał z 40% skutecznością, nie potrafił złapać najprostszego podania i zaliczał więcej strat niż punktów teraz poza obroną regularnie wnosi sporo do ataku, co mecz zalicza albo jest blisko double double i widać, że koledzy z coraz większą pewnością szukają go w ataku, no i oczywiście problem trzecich kwart przyczyna wielu porażek w tym sezonie od jakiegoś czasu Lakers zaliczają świetne właśnie trzecie kwarty nawet w przegranym mecz z Suns najlepsza po obu końcach parkietu była właśnie trzecia kwarta.

 

Jakby tego wszystkiego było mało Queens wtopili dzisiaj z Suns czyli sprawa jest prosta wystarczy wygrać w tej chwili trzy mecze i mamy 7 miejsce 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no niby to tylko 3 mecze:) ale na rozkladzie mamy suns. mam jednak wielka nadzieje ze w koncu z nimi wygramy nie grajac b2b. a pozniej playoffs i bedzie powoli mozna rozpracowywac ich dokladniej:)

 

pomimo dosc slabego bilanus, bo badzmy szczerzy bilans moglbyc o te 10 wygranych lepszy, jestem zadowolony z postawy chlopakow w tym sezonie. serio. co by sie nie dzialo w po phil zrobil z nimi kawal dobrej roboty. kiedy chlopaki opanowali trrojkaty ich gra naprawde nabrala rumiencow. podoba mi sie to wszystko. i ogladajacw miedzyczasie mecze chicago bulls z poczatkulat 90 widze strasznie duzo podobienstw. z 1 strony to smieszne ale z 2... przynosi efekty. jest postep i teraz tylko patrzec na to co stanie ie w wakacje. ale mysle ze nie bedzie duuzych zmian bo phil chce stawiac na tych co maja opanowane trojkaty. dopiero teraz patrzac na to wszystko z perspektywy czasu,lat widze jak duzo opanowanie trjkatow daje. i nawet bez znaczacych zmian w przyszlymn sezonie trzeba bedzie sie juz z nami liczyc. nie ma totamto:D

 

 

co do meczu z gsw po pierwszej polowie naprawde mialem nadzieje ze kobe te 60 walnie:D

ale zeby nie bylo ze same plusy. bynum w nocy mnie zawiodl i jj. spodziewalem sie wiecej po nich... mieli cala kwarte praktycznie na zaprezentowanie sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.