Skocz do zawartości

Jason Collins jest gejzerem


danny

Rekomendowane odpowiedzi

Flaga nie ma prawa ruszać/majtać nazwiji to jak chcesz. Na księzycu nie ma atmosfery więc to

Dołączona grafika

Jest fakiem

 

Najwięksi polscy historycy(w ogóle Polacy) mieli strasznie pod górkę żeby otrzymać dostęp do dość zwykłych archiwaliów dotyczących ZSRR, nie mówiać o "tajemnicach" a user House piszę Nam o zabójstwie Stalina... o zabójstwie Sikorskiego, o czym nic nie wie pewnie oprócz może przeczytania jednej,kilku popularnonaukowych książek... sorry ale dla zwykłego studenta historii, który liznał choć trochę warsztatu jesteś oszołomem za pisanie podobnych bzdur.

Spoko tylko Polacy chcieli otrzymać archiwa zsrr reszty świata w tym czasie nie było. Swiat był polarny Polska vs ZSRR. A inne kraje? Wywiady? Nielegałowie? Jasne jest że wszystkiego nie wiem i niektórych rzeczy pewnie nigdy się nie dowiem ,ale na podstawie tego co wiemy.. spoko mogę być oszołmem. Po za tym nic nie wnosisz do tej rozmowy. Sory ja to odbieram tak. "Jesteście idiotami mam mgr z histori wiem co mówie"

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House akurat tu sie mylisz. Ogladałem na discovery program pogrący mitów i tam bardzo ladnie wytłumaczyli, że jest to możliwe. Z tego co pamietam pomimo że nie ma wiatru to grawitacja swoje zdziałała (gość wprawił ją w ruch podczas zakladania) a że nie ma tam oporu to jakiś czas ta flaga sie bujała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo chciałem napisać :)

Flaga łopocze kiedy astronauta wprawia ją w ruch, wtedy ma prawo się ruszać. Inne mity(np. odciśnięte ślady, brak gwiazd na niebie) obalili właśnie w "pogromcach mitów" i innych tego typu programach. Pamiętam, że w jednym zrobili wywiad z typem który był święcie przekonany że lądowania nie było, każdy jego argument obalili a na koniec powiedział że to gówno prawda, propaganda itp on przecież jest mądrzejszy od naukowców z NASA :D

A plota wymyślona pewnie przez ZSRR. Zresztą...gdyby zrobili mistyfikacje to byłaby to perfekcja żeby nikt nie mógł się do czegoś przyczepić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzut: Na filmie z misji widać, jak amerykańska flaga łopocze na wietrze.

Odpowiedź: Flaga "łopocze" tylko wtedy, gdy jest poruszona przez astronautę. W szczególności są na filmie momenty, gdy astronauta przechodzi tuż obok flagi, która pozostaje nieruchoma. Na Ziemi spowodowany przez astronautę ruch powietrza musiałby nią poruszyć.

Zarzut: Także i na zdjęciach flaga jest pomarszczona tak, jakby łopotała na wietrze.

Odpowiedź: Flaga jest pomarszczona (co jest wynikiem sposobu jej transportu oraz użycia specjalnego płynu [podobnego do wosku], w którym była wcześniej namoczona), jednak na każdym zdjęciu jest pomarszczona w identyczny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zwiążkó partnerskich jestem na zdecydowanie nie. Co na przykład będzie powstrzymywało kogolwiek zawierania ich z kimkolwiek tylko w celu uzsyskania ulg jak rozliczanie się razem itp W takim wypadku by odzyskac te ulgi państwo będzie musiało nałożyć nowe podatki, które znowu obciążą rodziny.

Rodzina to święty związek, podstawowa komórka społeczna. Wynika to z naszego uwarunkowania, jest to po prostu najkorzystniejsze choćby dla dziecka. Dlatego też to powinno się promować, tym bardziej że tylko w takim zwiążku będą dzieci, które sa podstawą naszych emerytur itp. Owszem, obecnie są dość powszechne małżeństwa bezdzietne, ale to dlatego, że małzeństwa to archaizm z czasów, kiedy każda para prakktycznie miała dziecko i nie trzeba było z punktu widzenia państwa precyzować, że tylko pary z dzieckiem będą miały przywileje.

Inna sprawa są kwestie spadkowe czy informacje o stanie zdrowia. Tu proste polskie prawo jest nieprawdłowe, powinno się móc dowolnie ustalać te kwestie i nie byłoby żadnych problemów. Tzn o stanie zdrowia to ja nie wiem o co chodzi, bo byłem teraz w szpitalu to pisałem kartki komu można udzielać informacje o moim stanie zdrowia i nie było to sprecyzowane, że tylko o członków rodziny chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co innego mogą powiedzieć w takich programach jak pogramcy mitów "no wiecie byliśmy na księzycu ale pare lat później ,a tu byliśmy w hollywood". Teraz mogą powiedzieć wszystko że to przez silnik, albo tak specjalnie nasmarowali flage ,a prawdy tak czy owak nie powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie ksiezyca , sam lot raczej nie byl mistyfikacja , ale zdjecia owszem , amerykanie bali sie ze przy uzyciu owczesnej techniki zdjecia nie beda piekne i marketingowe a w tamtych czasach trwala nieustanna rywalizacja z ruskimi . jakis czas temu pozna pora ogladalem dokument na tvp1 na ten temat i potwierdzili to m.in henry kissinger oraz chyba donald rumsfeld, sceny nakrecil stanley kubrick w swojej posiadlosci, cala "ekipa filmowa" juz nie zyje ostatni umarl kubrick, zarowno rumsfeld i kissinger to nie sa zadne pionki wiec mozna im chyba wierzyc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa do zawierania takich związków.

Bzdura, nikt nie zabrania ożenić się im z kobietą.

 

Artlan, taki jesteś strasznie postępowy i tolerancyjny, a jednocześnie kilka tematów dalej (Nets - Bulls) nazywasz murzynów z USA głupimi czarnuchami, czyli według postępowych i tolerancyjnych jesteś rasistą. Zresztą dla tych oświeconych i słowo murzyn i wierszyk Murzynek Bambo są rasistowskie.

Podsumowując - głupi czarnuch jest zazwyczaj głupim czarnuchem i na parkiecie i na co dzień. Jest jeszcze inny typ - to znaczy czarnuch, który nie jest głupi, ale momentami wchodzi na duży poziom boiskowej głupoty ze względu na swoje ego (np. Kobe).

Twego tekstu o tym czym jest małżeństwo i jak się ma do bezdzietnych małżeństw i skąd się wzięły śluby cywilne nawet nie chce się mi komentować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jesteście idiotami mam mgr z histori wiem co mówie"

Mylne odnosisz wrażenie.... ja naprawdę mało znam historii(mimo setek przeczytanych ksiazek) i mam wielki szacunek do fascynatów, oni mają wielką więdzę, ale to nie oznacza, że zawsze mają rację... nie mają warsztatu. Ty ze względu na wygłaszane sądy, dość kategoryczne a tak naprawdę to o niektórych sprawach mało wiemy, a o innych tylko krążą domysły bez żadnej weryfikacji naukowej, zasługujesz na takie miano jakie Ci dałem. Historia to taka fajna nauka, że jak jest mało źródeł to można wysuwać niestworzone rzeczy, a jak jest dużo to... można robić to samo, bo każdy potrafi inaczej interpretować... ale jak ktoś za dużo wysuwa się przed szereg to jest albo oszołomem, albo ideologiem... Przy czym oszołom to nie zawsze oblega, czasem staje się wizjonerem, ale cóż na razie to po prostu bajasz ;)

 

Co do gejów i stosunku oni-Państwo to trzebabyłoby to uregulować referendum i tyle, tam samo jak inne tematy "moralne" typu refundacje invitro itp.

 

ps. nie mam słownika wiec sorry za bledy...człowiek przyzwyczaja się do tej "fali" pod słowami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dlatego mamy demokracje może pozorną ,ale jest. Każdy z nas ma swój pogląd i najprawdopodobniej się nie przekonamy ,ale tu

ale jak ktoś za dużo wysuwa się przed szereg to jest albo oszołomem, albo ideologiem..

zgadzam się w 100%. To że jestem oszołomem już dawno słyszałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, nikt nie zabrania ożenić się im z kobietą.

To tak jak kiedyś z murzynami - nikt im nie zabraniał żenić się z murzynką. W czym więc ci murzyni mieli problem, że chcieli mieć prawo do ślubów z białymi?

 

Artlan, taki jesteś strasznie postępowy i tolerancyjny, a jednocześnie kilka tematów dalej (Nets - Bulls) nazywasz murzynów z USA głupimi czarnuchami, czyli według postępowych i tolerancyjnych jesteś rasistą. Zresztą dla tych oświeconych i słowo murzyn i wierszyk Murzynek Bambo są rasistowskie.

Ja sobie mogę uważać czarnych koszykarzy za głupich, jednak w żadnym wypadku nie zamierzam im z tego powodu czegokolwiek zabraniać.

 

Ty natomiast gejów nie tylko nie lubisz (do czego jak najbardziej masz prawo, nikt ci przecież nie każe np. chodzić z nimi na wódkę), ale w dodatku chcesz ich jeszcze dyskryminować w życiu społecznym.

 

Inna sprawa, że ja pisałem tylko o pewnej grupie czarnych koszykarzy - takich typowych cancerów na boisku, z reguły typów gangsta, którzy nawet nie potrafią się dobrze wysłowić a poza parkietem odwalają różne głupie rzeczy.

 

 

BTW: ta teoria spiskowa o lądowaniu na księżycu jest mocna. Amerykańce zrobili kilka lotów na księżyc, kilkunastu kosmonautów tam spacerowało, teraz penetrują Marsa, ale niektórzy nadal nie wierzą w lądowanie Neila. Zresztą polecam forum paranormalne.pl, tam w kilku wątkach obalono tą spiskową teorię od strony fizyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz ciągle o tej dyskryminacji, typowy lewacki postulat bez sensu i ładu. Dyskryminacja jest słowem tak bełkotliwym, że nie ma naprawdę konkretnego znaczenia. Nie rozumiesz chłopczyku, że związki to zawsze były kobieta i chłop, a cel rodzina, a bezdzietne małeżeństwa to aberracja (z różnych przyczyn często niezawinionych), a nie norma, nie można normy przez pryzmat marginesu oglądać. Robi się z homosiów nowych nadludzi z przywilejami. Wczoraj czytałem, że w USA specjalne prawo uchwalono na ich rzecz przeciwko "zbrodniom nienawiści". A wiesz ile FBI tych mordów z nienawiści w ciągu roku średnio nalicza? Około 10, na 17000 tysięcy zabójstw. To jest paranoja ostra. Ale co to dla ciebie. Nie rozumiesz że nikt nie chce ich mordować, po prostu nie podoba się robienie z nich nadludzi z przywilejami, pięknych mądrych, dobrych, wspaniałych, ikon smaku, wzorów zachowania etc etc.

http://www.youtube.com/watch?v=ljWwH9AQQhM

 

 

To GWniane święto flagi mistrzostwo. Ani jednej polskiej flagi, a tylko jakieś różowe baloniki i okulary i kurica z czekolady, którą potem po kawałku zjedzono, współczesna wersja sienkiewiczowskiej metafory Rzeczpospolitej jako kawału płótna, którego każdy chce kawałek urwać. Na dodatek niby spontaniczna akcja ogłoszona 2 tygodnie temu, a już dofinansowana 100tyś złotych z budżetu ministerstwa kultury. A ulotki zrzucane z helikoptera żywcem z "Misia".

Edytowane przez Toraach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Punktu widzenia Biblii ( natchnione słowo wszechmogącego Boga )

Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą . 1 list do Koryntian 6:9

 

Biblia potępia tego rodzaju praktyki .

 

I słusznie ponieważ jest to Sodomia .

Homoseksualizm atakuje podstawową jednostke społeczną jaką jest rodzina . Hamuje przyrost naturalny .

Jeżeli jest na forum jakiś homoseksualista to niech wie że ja nie pisze tego złośliwie .

Geje opanowały praktycznie europe i ameryke południową .

Kolor niebieski - przyzwolenie dla homoseksualizmu .

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Szkoda że jedyne co możemy zrobić to patrzeć jak nasza cywilizacja zmienia się w burdel .

 

Ps. pisał wcześniej ktoś że jest ateistą i naśmiewa się z Pisma . Szkoda tylko że nie widzisz siebie bo wierzysz że coś powstało z niczego , słońce , zwierzęta , wody , ludzie , itp... Więc Twoja wiara jest większa od innych i wierzysz w prawdziwe cuda . Ja nie spotkałem jeszcze w życiu się z czymś żeby stworzył ktoś coś z niczego :) Bez odbioru

Edytowane przez Kano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.