Skocz do zawartości

Jason Collins jest gejzerem


danny

Rekomendowane odpowiedzi

RappaR myśli, że jak się zakaże homo to nam przyrost naturalny pójdzie do góry. Po prostu geje i lesbijki zamiast się pedalić założą zwykłe rodziny hetero. Co z tego, że to będzie życie w zakłamaniu, ważne żeby było "normalnie".

Homoseksualizm nie jest uwarunkowany genetycznie tylko jest zachowaniem, które można nabyć. Dlatego też w przypadku braku traktowania czegoś jako zjawisko normatywne, mniejszy będzie odsetek homoseksualistów. Nie będą żyć w zakłamaniu te osoby, tylko normalnie.

Chodziło mi o zachodnie cywilizacje.

Jestem pewien, że gdyby się wszukać, to i pojawiłyby się może nie kilkuletnie, ale 10-11 latki i w Europie. Zresztą ten przypadek pokazuje, że w społeczności lduzkiej pedofilia może być akceptowana.

i nie można mu zabraniać tego, że chce żyć w prawnie usankcjonowanym związku.

Jak dla mnie prawa powinny być rzeczą nabytą. Na przykład nie powinien mieć taki gej prawa do emerytury w obecnym systemie, ponieważ na to pracują dzieci heteroseksualnych par. Nie ponosi kosztów wychowania dzieci, a zyskuje korzyści. Oczywiście obecny system emerytur jest poroniony, ale ogólny sens jest taki, ze rodzina to podstawowa komórka spoleczna i jako taka powinna być promowana, ponieważ jesteśmy tak uwarunkowani, że jest dla nas najkorzystniejsza. Naprawdę dla dziecka jest najlepiej jak ma matke i ojca, miłość rodzinna jest dośc silnie uwarunkowana genetycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artlan: ale co w tym stylu i co by dawało? I dla kogo? I jak? To jest bezsensu w opór. To ktoś łebski by musiał zrobić a patrząc na ekipę rządzącą i inne to się nie zanosi.

 

@Barsa: To działa w obie strony ale państwo nie służy tobie i twoim zachciankom. Gej chce to, murzyn tamto.

 

Swoją drogą ja nigdy nie wiedziałem jaki problem w przeprowadzeniu referendum odnośnie legalizacji, aborcji, pedałów i innych. Większość zdecyduje i wsio. Nie podoba się to wyjedź- nikt cie nie trzyma (a na pewno nie zarobki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ja nigdy nie wiedziałem jaki problem w przeprowadzeniu referendum odnośnie legalizacji, aborcji, pedałów i innych. Większość zdecyduje i wsio. Nie podoba się to wyjedź- nikt cie nie trzyma (a na pewno nie zarobki).

Problem w tym że ta nisza nie zebrałaby tyle podpisów żeby przeprowadzic referendum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualizm nie jest uwarunkowany genetycznie tylko jest zachowaniem, które można nabyć. Dlatego też w przypadku braku traktowania czegoś jako zjawisko normatywne, mniejszy będzie odsetek homoseksualistów. Nie będą żyć w zakłamaniu te osoby, tylko normalnie.

Oh really?

Nie ma czegoś takiego jak homoseksualizm NABYTY, chyba że mówimy o przypadku gdy facetowi zachce się ekperymentować z grotą nestle, bo albo jest brzydki, albo znudziło mu się ruchanie 10 kobiet dziennie. Mick Jagger podobno miał romans z Davidem Bowiem, ale nie oznacza to że jest gejem.

To zwykła propaganda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład nie powinien mieć taki gej prawa do emerytury w obecnym systemie, ponieważ na to pracują dzieci heteroseksualnych par.

To nie geja wina, że jest taki a nie inny poroniony system, że emerytury są płacone ze składek teraz pracujący... ale gej czy ktokolwiek inny sam pracuję na swoje emeryturę, on odprowadza składki i państwo ma psi obowiązek wypłacić mu emeryturę czy ma dzieci czy nie...

 

@wowo

 

Przejaskrawiłem celowo swoją wypowiedź... ale nie ma tak, że tylko Ty masz coś dawać Państwu a te nic Ci. Chociaż ja jestem niepoprawnym liberałem(minarchizm) i dla mnie Państwo powinno mi gwarantować tylko bezpieczeństwo... wiem, że to utopia, ale wkurza mnie ten wszechogarniający euro-socjalizm itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh really?

Nie ma czegoś takiego jak homoseksualizm NABYTY, chyba że mówimy o przypadku gdy facetowi zachce się ekperymentować z grotą nestle, bo albo jest brzydki, albo znudziło mu się ruchanie 10 kobiet dziennie. Mick Jagger podobno miał romans z Davidem Bowiem, ale nie oznacza to że jest gejem.

To zwykła propaganda

No to czegoś takiego jak homoseksualizm nie ma, bo badania naukowe udowodniły, że geny o tym nie decydują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i daje. Prawo nigdy nie nadąży za obyczajowością bo nie temu służy.

 

Gej chce związku legalnego, trans aby sąd uznał jego zmianę płci- w dupach się poprzewracało.

 

Chytruz chce poligamii i też ma dostać?

 

Nie temu ma służyć państwo i prawo aby komuś było lepiej i wygodniej a już na pewno nie mniejszością (wszelakim).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wowo... ja naprawdę jestem mocnym przeciwnikiem gejów, ale tylko prywatnie. Mniejszość powinna mieć prawo do wyrażania się i dostęp do takich samych praw jak większość, jak ta to zaakceptuję. Kładę właśnie nacisk na te ostatnie słowo, bo bez tego o niczym nie mam mowy... mniejszość nie może włazić większości na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość osób chyba nie rozumie, że tak naprawdę nie chodz o homoseksualizm tylko o zasady. Jeżeli raz pozwoli się na złamanie zasad ( w tym przypadku danie homosiom takich samych praw ) to na tym się nie skończy i zacznie się cała lawina nowych postulatów.

Nikt niczego homosiom nie zakazuje ( podobnie jak ludziom o innych skłonnościach ) tak długo jak robią to u siebie w domu i nie wyciągają tego na wierzch. Małżeństwo jest przecież jednostką wyszktałconą na podstawie kultury i jej ośmieszenie służy tylko i wyłącznie do rozbijania społeczeństwa. To jest dokładnie to samo co feministy - pewnie kojarzycie te baby z Ukrainy, które rozbierają się na różnych eventach - są one finansowane i to, zwłaszcza jak na warunki ukraińskie, bardzo dobrze. Na pewno lobby gejowskie działa bardzo podobnie, doprowadziło nawet do tego, że jeżeli tylko nie zgadzasz się z homosiami to automatycznie jesteś homofobem.

 

Mam jedno pytanie do wszystkich osób, które twierdzą, że powinna być tolerancja i jednakowe zasady dla wszsytkich bez względu na upodobanie. Popieracie też związki dla trójkątów? Jeżeli komuś się takie coś podoba i odpowiada im życie w trójkątach to według waszego rozumowanie też powinni dostać pełnie praw, nie?

 

Ps. Rappar - tak jak nie popieram większości tego co piszesz o NBA, tak tutaj zgadzam się praktycznie w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geje są i będą... nie ważne czy to jest generowane genetycznie, czy jak tam(także pisanie tutaj o trójkątach mija się z celem, bo to jest wybór i to raczej krótkotrwały)... są ludźmi, współobywatelami, ich związki nie powinny nazywać się małżeństwem ale powinni mieć możliwość zalegalizowania swojego związku... dzieci o ile jeden/jedna z nich nie jest ojcem/matka powinny być przez nich wychowywane... adopcja? Ja jestem na nie...

 

Posłanka/poseł Grodzka/Grodzki (niech to jak ja "brzydko piszę" już świadczy o moim prywatnym poglądzie)... słuchałem wywiadu z nią, właśnie po nim uważam, że to "ona", mimo wszystkiego... po prostu baba w ciele faceta, notabene bardzo brzydki człowiek i mało mnie obchodzi czy to genetycznie uwarunkowane jest czy jak tam... ale tak jest, że są takie przypadki i są też geje, lesby itd...

 

O ile pedofile powinni być karani, to homosie powinni mieć podobne prawa(bez adopcji i kilku tam innych) jak inni.... bo dlaczego nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(także pisanie tutaj o trójkątach mija się z celem, bo to jest wybór i to raczej krótkotrwały)...

Jaki tam wybór, są pojedyncze przypadki, że się chłopaczyna dorwie do jednej panny i przepada dla reszty świata, ale większość by chętnie ruchała na prawo i lewo. Jak ktoś chce mieć 5 dziewczyn to trzeba go zaakceptować, mówić mu że jest odważny i być dumnym, ale ciemnogród będzie się czepiał i ubliżał, że fiutem myśli, że świnia.

 

#StandUp4Polygamia, #PolyPride, #MójSynMaTrzyŻony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mija się z celem? Jeżeli raz zgodzisz się na złamanie zasady to czemu nie zrobić tego jeszcze raz? Homoseksualizm to jest odchylenie od normy i jeżeli chcesz im pozwolić na oficjalne związki to dlaczego chcesz odmówić tego prawa innym dewiantom?

I w ogóle dlaczego najpierw piszesz, że są takimi samymi ludzimi, a potem chcesz odbierać im częśc praw? Gwarantuję Ci, że kolejnym krokiem po legalizacji związków będzie wymuszanie adopcji. Tak jak pisał Rappar - dojdzie do rewolcji kulturalnej i za parę lat ( jeżeli zelegalizuje się związki ) będzie taka sama dyskusja o adopcji, bo związki homosiów będą już czymś 'normalnym'.

 

Do fragmentu o osobie legitymującej się dowodem osobistym wystawionym na nazwisko Anna Grodzka ( jak to mówił Michalkiewcz :D ) się nie odniosę, bo nie mam pojęcia o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłanka/poseł Grodzka/Grodzki (niech to jak ja "brzydko piszę" już świadczy o moim prywatnym poglądzie)... słuchałem wywiadu z nią, właśnie po nim uważam, że to "ona", mimo wszystkiego... po prostu baba w ciele faceta, notabene bardzo brzydki człowiek i mało mnie obchodzi czy to genetycznie uwarunkowane jest czy jak tam... ale tak jest, że są takie przypadki i są też geje, lesby itd...

Anna Grodzka/Krzysztof Bęgowski, agent sb. Dzięki zabiegowi mógł odciąć się od całej przeszłości. Tylko słaba to zmiana płci i genetyczne czucie się kobietą moim zdaniem, jak od pasa w dół jest nadal facetem. Jeśli czuje się babką, to dlaczego nie kazał sobie wyciąć? Ciekawe czy sobie rucha... To jest chora sytuacja, nie wiem jak taki człowiek może dostać się do sejmu i być kreowanym na gwiazdę.

 

A jeśli chcą mieć dzieci, to proszę bardzo - niech prują się, aż uda się zmajstrować. Wtedy ok, ale adopcji mówię nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam wybór, są pojedyncze przypadki, że się chłopaczyna dorwie do jednej panny i przepada dla reszty świata, ale większość by chętnie ruchała na prawo i lewo. Jak ktoś chce mieć 5 dziewczyn to trzeba go zaakceptować, mówić mu że jest odważny i być dumnym, ale ciemnogród będzie się czepiał i ubliżał, że fiutem myśli, że świnia.

 

#StandUp4Polygamia, #PolyPride, #MójSynMaTrzyŻony

Monogamia w dominujących kulturach jest powszechna ponieważ jest korzystniejsza społecznie od poligami. Poligamia po prostu tworzy problem nadmiaru wkurwionych samców co działa destrukcyjnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiski mnie śmieszą, także nawet nie mam zamiaru odpowiadać o tej grodzkiej...

 

Dlaczego mija się z celem? Jeżeli raz zgodzisz się na złamanie zasady to czemu nie zrobić tego jeszcze raz? Homoseksualizm to jest odchylenie od normy i jeżeli chcesz im pozwolić na oficjalne związki to dlaczego chcesz odmówić tego prawa innym dewiantom?

Bo nie obchodzi mnie, że homosie poszerzają sobie odbyty, nie robią tym krzywdy innym... natomiast pedofile itp. tak... tu jest ta różnica, wydawało mi się aż nadto widoczna.

 

I w ogóle dlaczego najpierw piszesz, że są takimi samymi ludzimi, a potem chcesz odbierać im częśc praw?

Bo taki mam światopogląd... jestem za a,b... ale c mi już nie odpowiada. O ile legalizacja związku jest czymś nie robiącym nikomu krzywdy, to wychowanie dziecka przez dwóch homosiów... no właśnie, nie wiem... a jak nie wiem to wole być na nie.

 

 

 

Gwarantuję Ci, że kolejnym krokiem po legalizacji związków będzie wymuszanie adopcji.

To wtedy będę darł szaty i będę na nie... ale jak większość zadecyduję, że mogą adoptować to cóż, "nie rzucę się Rejtanem" przed drzwi sejmu...

 

Tak jak pisał Rappar - dojdzie do rewolcji kulturalnej i za parę lat ( jeżeli zelegalizuje się związki ) będzie taka sama dyskusja o adopcji, bo związki homosiów będą już czymś 'normalnym'.

Ekhm... to już nie doszło?? Prędzej czy później dojdzie.... jedyna nadzieja w muzłumanach, że wprowadzą nam Szariat - tak pesymistycznie na koniec.

 

Nienawidzę poprawności politycznej "bo tak trzeba".. to jest dla mnie skrajność... ale nie lubię też pieprzenia drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiski mnie śmieszą, także nawet nie mam zamiaru odpowiadać o tej grodzkiej...

 

 

 

Bo nie obchodzi mnie, że homosie poszerzają sobie odbyty, nie robią tym krzywdy innym... natomiast pedofile itp. tak... tu jest ta różnica, wydawało mi się aż nadto widoczna.

 

 

 

Nie pisałem o pedofilach tylko o np. trójkątach - też nie robią nikomu krzywdy, więc dlaczego ich nie zalegalizować? A zresztą mnie też nie obchodzi co robią; pytanie dlaczego mamy legalizować związki?

 

Ekhm... to już nie doszło?? Prędzej czy później dojdzie.... jedyna nadzieja w muzłumanach, że wprowadzą nam Szariat - tak pesymistycznie na koniec.

 

Wydaję mi się, że skoro są takie dyskusje to znaczy, że jeszcze do końca nie doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie dlaczego mamy legalizować związki?

Dokładnie, to jest świetne pytanie? Bo co komu skomplikowane przepisy ... Nie prościej by było po prostu być ze sobą bez zbędnych formalności ? Nie było by wtedy większości problemów. Czy to facet z babką, facet z facetem, babka z babką, tak jak Chytruz napisał 3 osobowe grupki itp

Po co śmiecić przepisy, które powinny być jak najprostsze i zrozumiałe dla każdego człowieka takim zbędnym balastem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.