Skocz do zawartości

Lakers w styczniu..


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

http://s8.yousendit.com/d.aspx?id=0YIUH ... 5KIS7JWNU2

mix z meczu.

 

 

Teraz tak Lebron z Kobasem się nawzajem komplementują :) Lebron przed meczem:

"He's the best player in our league by far,'' LeBron James said. "You can't stop him. We've got to try to slow down the other guys.''

Kobe po:

"One thing I liked about LeBron is that he matched up with me as well. He saw that at the start of the game I was going to take the challenge of guarding him and he, in turn, took the challenge of guarding me. You don't see that too much. Not from a lot of players in the league."

"I told my teammates I really needed them to pick up the slack for me tonight," Kobe said in the Times. "My hand was bothering me. It was tough for me to shoot the ball. I needed them to kind of pick up the steam a little bit, and down the stretch I could take over."

Denerwują mnie zmiany Jaxa oraz czas gry niektórych zawodników :) Nie wiem nie rozumiem dlaczego Kwame, który gra dobrze nie spędza po 35 minut w każdym meczu na parkiecie, jest najlepszym obrońcą pod koszem i jeszcze w ostatnich meczach świetnie zbiera w ataku, Bynum w ogóle sobie nie pograł a Z robił jak widać co chciał.

 

Lamar kapitalnie jego wszechstronność jest naprawdę niesamowita, gdyby tak grał bardziej regularnia ehh :)

Kobe jest niesamowity po tym urazie przestaje trafiać, widać wyraźnie, że nadgarstek mu przeszkadza, zbliża się końcówka meczu trafia trzy rzuty z rzędu jak gdyby nigdy nic :roll:

 

Aha w sobotę na sopcast na kanale CCTV5 ma być mecz mecz z Warriors mam nadzieję, że chińczycy trzymają się programu i nic nie zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha w sobotę na sopcast na kanale CCTV5 ma być mecz mecz z Warriors mam nadzieję, że chińczycy trzymają się programu i nic nie zmienią.

Gdybym tego nie wiedzial wczesniej to bym powiedzial znowu ze jestes wielki ;-) ale i tak big thx za mixa z meczu :D w sumie to zawsze po meczu czekam tu odkad tylko wstane az go wstawisz :P a co do Tqwoich infosow - jak mozesz to pisz jak najwiecej co sie dowiadujesz z tych zagranicznych for Lakerrs bo to bardzo ciekawe jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziły się za to obawy Vana :x niechcący LBJ walnął łokciem KB, ale może nie będzie to nic takiego, bo jak już pisał Van, prześwietlenie nic nie wykazało

Na highlightsach pokazywali, że Kobe ucierpiał w starciu z Pavlovicem.

 

Przy okazji gratuluję Kobemu tych trzech ostatnich rzutów. Trafić je z tak trudnych pozycji i w takim momencie to naprawdę wielka sztuka. Mam nadzieję, że w meczach przeciwko Cavs takie rzeczy się już nie powtórzą. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziły się za to obawy Vana :x niechcący LBJ walnął łokciem KB, ale może nie będzie to nic takiego, bo jak już pisał Van, prześwietlenie nic nie wykazało

Na highlightsach pokazywali, że Kobe ucierpiał w starciu z Pavlovicem.
Ja to o LBJ wyczytałem w recapach na cbs, ale będę miał okazję zweryfikować to jakoś na dnaich mam nadzieję, bo mam już ponad 60% meczu 8)

 

Bryant, who had scored at least 40 points in his previous five games, sprained his right wrist in the second quarter when James' elbow accidentally came in contact with his wrist. X-rays of his wrist at halftime were negative.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18pkt i 12zb nie to nie statsy Odoma, ale Kwame :shock: 24pkt, 12zb,6as to także nie statsy Lamara, ale tym razem Parkera :shock: co tam się dzisiaj stało w tym meczu :)

 

Statystyki Lamara to 2pkt i 6zb :? Kobe grający z ochraniaczem na nadgarstku świetny mecz 38/7/7 w tym 10 ostatnich punktów Lakers w meczu czyli znowu końcówka i dobicie przeciwnika należy do niego( no bo kto inny w lidze to potrafi :roll: ) 8)

Warriors rzucili nam co prawda 104 punkty, ale na skuteczności 43% więc z defensywą chyba tak źle także nie było.

 

Mixa jeszcze nie ma, ale czytałem jak to Kwame jakieś monster dunki zaczął walić może sobie wreszcie przypomniał o swoim wzroście w ataku i będzie częściej akcje kończył w taki sposób a nie jakimiś śmiesznymi kartoflami.

Dla wszystkich, którzy go objeżdżają zwróćcie uwagę jakie postępy są w jego grze w porównaniu z początkiem sezonu i nie chodzi tylko o jeden dzisiejszy mecz , nie wpada już teraz tak często w problemu z faulami, nie zalicza masy strat, w końcu zbiera sporo, co raz częściej widać postępy w ataku, a to jakieś jumperki, których nie pokazywał na w listopadzie, teraz zaczął w końcu robić "wsadki" :lol: wiem, że dla gościa o jego parametrach to nie powinno być nic niesamowitego, ale brakowało tego w jego grze zamiast kończyć zdecydowanie on kombinował no i oczywiście jego defensywa pod koszem, broniłem go od początku i chociażby za tą defensywę bym go nie oddawał, mówiłem także, że atak z czasem też przyjdzie.

 

Parker gra także niesamowicie aż strach pomyśleć co by się działo z pozycją PG u nas gdyby nie on :? McKie w ogóle jest zaginiony w akcji, Sasha może i czasem coś zagra, ale liczyć na niego jako pełnoetatowego startera :roll:

 

Dobra nie muszę chyba pisać, że następny mecz to jest must win :?:

Shaq wygląda... dobra Shaq nie wygląda ostatnio, Kobe powinien wpędzić Wade'a w kłopoty z faulami ponownie i w obronie nie dawać mu się rozszaleć, Payton chyba drugi raz nie pomyli się myśląc, że mamy 96 rok chcę wreszcie zwycięstwa z Miami :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaaaaaaaah! Można to tylko tak określić. Kwane wreście zagrał tak, jak od niego każdy kibic LAL oczekiuje i co najlepsze w dodatku każdy wie, że Brwon może takie mecze grac! Kwame w ostatnich meczach grał krótko ale skutecznie, ocierał sie o DD, gdy dostawał tego czasu troszkę więcej jego staty wyglądały coraz lepiej. Dziś wreście zagrał prawie 40 minut i zrobił po prostu to, co do niego należy :!: BRAWO :!:

 

Jeszcze coś o Brownie: Kolejna dobra wiadomość to właśnie zagranie tak dobrego meczu przed meczem z Heat. To na pewno go podbuduje i pomoże w jeszcze lepszej grze na tablicach i w defensywie - choć ostanio już bylo bardzo dobrze. Mam nadzieje, że Shaq będzie miał jeszcze gorszy % z gry niż dziś :wink:

 

 

Teraz przejdzmy do Parkera. Jak ten gość mógł zebrać 12 piłek? Tego ja nie wiem i chyba nigdy się nie dowiem.. Skuteczność jego też bardzo ładna. Jak dziś całej drużyny. Cieszy również prawie 80% skuteczność rzutów wolnych całej drużyny - nie traciliśmy głupich szans na pkt.. Oby tak dalej.

 

Statystyki Lamara to 2pkt i 6zb

VAN powinieneś się już przyzwyczajić. Jeden mecz dobry, jeden słaby, drugi średni i znowu dobry.. To już jest Odom i chyba tego nie zminimy.. Jak zen master nie może na niego wplynąć to chyba tak już będzie.. w gruncie rzeczy tak grający Odom może być, jeżeli wiąże się to z tak grającym Brwonem...

 

O Bryancie nie napisze.. bo to po prostu killer :twisted:

 

W całym tym wszystkim najbardziej mi szkoda Cook-a. Bo jeżeli Kwame bedzie tak grał ( a licze na to, ze to nie chwilowe przebłyski..) to Cook sobie zbytnio nie pogra.. A wielokrotnie w tym sezonie już udowodnił, że ma dobry rzut i można na niego liczyć...

 

Narazie chyba wszystko..

 

GO LAKERS, BEAT HEAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że obawiałem sie tego meczu, bo ostatnio mecze które wg wszelkich logicznych prognoz powinniśmy wygrać kończą się nie najlepiej :).GSW są groźni dla każdego jeśli mają swój dzień.Dlatego bardzo się ucieszyłem z wygranej i to jakiej..słabszy dzień Odoma ale za to reszta!Mihm,Parker,Brown..rewelacja :).Jestem ciekawy czy Kwame będzie w stanie nabrać pewności siebie i rytmu po takim meczu..zobaczymy :).Najbliższy test już w poniedziałek.

Zaryzykuje stwierdzenie...Jeśli Kobe otrzyma wsparcie w postaci Odoma(jak z Cleveland) lub Parkera(jak Z Phillym lub dzisiaj) lub Kwame lub Mihma(w co raczej wątpie, bo chłopak sobie długo nie pogra) to wygramy mecz z Heat :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak michalik wole mecze z tak grajacym Brownem i slabym Odomem niz te ktore byly do tej pory...

 

Jesli Lamar bedzie wykrecac 10/6/4 naweet, przy "Kwamowskim" 15-20/10 to ja na to ide baaardzo ochoczo :D

 

Co do Cooka to mysle ze znajdzie sie dla niego miejsce, raz kosztem Browna, a raz Mihma... zreszta nie chwalmy dnia przed zachode slonca, to dopiero pierwszy tak dobry mecz Kwame... ale 3majmy kciuki, jak sie facet opbudzi to drzyj Zachodzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak KORE tylko licz, że Turiaf jeszcze będzie na PF.. ma obiecaną grę.. Wiec Cook będzie miał coraż cieżej, szczególnie jak Roony się sprawdzi.. Chyba, że Browna przesuniemy na C.. wtedy będzie miał szans wiecej pograc.. choć ja jednak wole Browna na PF - ogromna przewaga nad innymi PF, a to lubie.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, no tak nie wzialem pod uwage Ronny'ego... coz... to chyba tutaj nie ma watpliwosci ze Jax bedzie korzystal z Kwame na C bo to bedzie najlepsze wyjscie jesli rzeczywiscie Ronny sie sprawdzi...

 

Ale problemu bym nie robil, wszak klasowych C jest duzo mniej w lidze niz klasowych PF wiec zle byc nie powinno ;-)

 

A co do "obiecanych minut" to kiedys Jax powiedizal a pro po' Browna cos w stylu nikt nie moze byc pewien zadnych obiecanych minut. Na gre trzeba sobie zasluzyc

 

Ale jesli plotki o Turiafie i jego mentalnosci i talencie sie sprawdza to watpie by mial on jakies problemy z dostawaniem na poczatek 5-10 min ,a przy pelnym zdrowiu nawet 20u...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAN powinieneś się już przyzwyczajić. Jeden mecz dobry, jeden słaby, drugi średni i znowu dobry.. To już jest Odom i chyba tego nie zminimy.. Jak zen master nie może na niego wplynąć to chyba tak już będzie.. w gruncie rzeczy tak grający Odom może być, jeżeli wiąże się to z tak grającym Brwonem...

 

Nie zdziwiłbym się gdyby on po meczu, w którym miał 20/10/9 miał np. 8/11/5, ale nie 2/6/3 :? przyzwyczaiłem się do skoków jego zdobyczy punktowych, ale zbiórki i asysty utrzymywał zwykle na niezłym poziomie.

 

Kwame chyba najbardziej potrzebuje tego typu występów, jemu brak pewności siebie a taki mecz może go podbudować. W ogóle ostatnie 5 meczów to średnie w okolicach 10PPG i 9RPG na skuteczności chyba 54% czyli postęp jest niesamowity w porównaniu z początkiem sezonu.

 

Może to głupie, ale jego chyba najbardziej żałowałbym ze wszystkich graczy, którzy ewentualnie mieliby pójść w wymianie za Artesta, w zasadzie wszystko co robią inni gracze, którzy ewentualnie mieliby polecieć jest do zastąpienia, ale kto zastąpi jego defensywę przeciwko najgroźniejszym zawodnikom podkoszowym :?: Ludzie lubią się zachwycać liczbami i dlatego robota odwalana przez Kwame pozostaje często niezauważona, ale oglądając mecze Lakers nikt nie powinien mieć wątpliwości jak wiele on znaczy dla obrony tej drużyny, teraz kiedy zaczynają się pojawiać przy jego nazwisku ładne lcyferki nareszcie może zostanie doceniony i wszyscy się od niego odpieprzą, przestaną go oceniać przez pryzmat błędu łysego wybierającego go z pierwszym numerem, dla mnie sprowadzenie Kwame to był strzał w dziesiątkę, nie widzę gracza osiągalnego dla nas, który mógłby nam dać w defensywie przeciwko PF/C tyle co Kwame :!:

 

Znalazłem fajną statystykę pokazującą czołowych strzelców ligi i ile razy przekraczali w tym sezonie granicę 40 punktów i tak to wygląda

 

Kobe: 11 games with 40+ points and Lakers are 7-4

 

LeBron: 3 games with 40+ points and Cavs are 1-2

 

McGrady: 0 games with 40+ points Rockets are 0-0

 

AI: 10 games with 40+ points and 76ers are 4-6

 

DWade: 1 game with 40+ points and Heat are 1-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.de/files/11153432/CaC ... s.avi.html

Jak ktoś zainteresowany jeszcze to mix CaCHooKa_Mana z Warriors.

Cholera Kwame zrobił więcej niż pokazują statsy dzięki niemu mamy szansę z Heat bo prawdopodobnie uratował Bryanta od zawieszenia, swoją drogą ciekawe czy są mecze kiedy Kobe nie dostaje po pysku od przeciwników :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupi dunleavy, cienias z niego to braki nadrabia faulami :?

Nie taki głupi zrobił to co wielu przed nimi w tym sezonie, kiedy nie ponosisz żadnych konsekwencji to trudno mu się dziwić, że największe zagrożenie w drużynie rywali stara się powstrzymać w taki sposób. To jest to co pisałem kiedyś brak kogoś w Lakers kto po takim faulu dałby do zrozumienia, że takie akcje z Lakers nie przejdą bez odzewu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.