Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe obudz sie panie k :)

Ta defensywa Denver jest w stanie dociagnac ich do SB, wiem zaraz kolega Kily sie oburzy, ale to co oni graja w obronie to masakra. Byle kontuzje ich ominely. Mogl Manning przyjsc do Niners w 2012 to by nie musial sie wstydzic potem takiego lania z rak Seahawks czy innych wpadek (Ravens, Colts).

Czekam na wiecej trejdow, nudna ta liga pod tym wzgledem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to temat o NFL.

 

Jeśli o Lucka chodzi to pisałem kilka razy, że się połasiłem. Tłumaczę to dlatego bo Twoje słowa chyba jasno odnoszą się do mnie.

 

Paradoksalnie natomiast Luck nie jest najsłabiej zdobywającym Fan Points z first rounderów(mówię o średniej bo opuścił kilka meczów). O tym już nikt nie pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zaczac gadke o Lucku. Zle to wyglada w tym sezonie, wczoraj mial przeblyski, ale po 2.5 kwarcie jakies 40 yardow wtf?

To nie tylko wylacznie jego wina, linia ofensywna jest bardzo slaba, running game w trakcie jego calej kariery nie istnieje, bodajze w 60 meczach miec zaledwie jeden mecz ze 100 yardowym running backiem to smiech na sali.

W koncu Andrew i jego ryzyko ktore podejmuje, plus strzaly ktore dostaje regularnie od defensyw druzych przeciwnych to recepta na "sukces". Gdzies sie zagubil w tym sezonie (kontuzje?).

Na razie kupe ma na breesa, tomaszka, manninga czy rodgersa, ale po zmianie trenera ktora wydaje sie nieuchronna, Harba wracaj z tego zawszonego michigan do nfl, jak znalazl coach dla lucka, jego byly coach ze Stanford swoja droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy jak to z nim będzie, bo Pagano raczej dłużej niż do końca sezonu nie będzie w Colts. Póki co to mimo opuszczenia dwóch meczów i i tak jest liderem w interceptions ;)

 

W ogóle w tym roku dołują te wielkie nadzieje zaczynające swoją grę jako starterzy w 2012. Oprócz Lucka to Wilson (mimo pozyskania Grahama) gra swój najgorszy sezon w karierze póki co, RG3 to wiadomo, a Kopernik właśnie poszedł na ławkę. A propos tego ostatniego to tutaj coś weselszego: ;)

https://twitter.com/stephenasmith/status/661629173212028929

 

EDIT: jeszcze w sumie to z ostatniego dla dopełnienia szczypty humoru związanego z Kopernikiem: http://sports.yahoo.com/video/49ers-colin-kaepernick-doesnt-see-195500089.html ;)

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilas co powiesz jak ci powiem, ze week 12 sunday night football twoi Pats przyjada do Broncos i dostana ciezki wpierdol? Zadne napinanie sie, to nie wstyd dostac od tej defensywy lanie, oczywiscie zdrowej. Takie jest moje zdanie po tym co widze ostatnio. Chcialbym jednak rowniez zaznaczyc, ze Rexio i jego difens mieli zatrzymac Tomcia na poziomie 200yardow i 1td, myslalem ze Miami sie lepiej postawi. Ale takiego difensu Tomaszek nie widzial juz dawno, nawet nie w ostatnim SB bo osobiscie uwazam ze Denver jest lepsze w obronie. Jakies zdanie na ten temat?

ps-czemu nie doszlo do tego trejdu Joe Thomas do Broncos??? Ale by sobie OL wzmocnili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilas co powiesz jak ci powiem, ze week 12 sunday night football twoi Pats przyjada do Broncos i dostana ciezki wpierdol? 

Sądzę, że się mylisz. Sądzę, że Pats zagrają przeciwko tej obronie nawet na wyjeździe o wiele lepiej niż ktokolwiek inny i stawiam, że wystarczy to do zwycięstwa. Co do porównania z C-Hawks to sądzę, że Broncos są trochę lepsi w pass rushu, ale za to nieco słabsi i przede wszystkim gorzej zmatchupowani z Pats w kryciu. Running game Pats podejrzewam, że nie będzie działał przeciwko nim tak samo jak nie działał w ostatnich PO z Ravens czy z Hawks właśnie albo w tym RS z Bills czy Jets, ale Tomek znajdzie sposoby na popchnięcie całej machiny do przodu.

Większą niewiadomą jest dla mnie druga strona boiska w tym starciu, przede wszystkim na ile Vernon będzie w stanie wnieść nową jakość i siać popłoch, od tego bardzo wiele zależy. Ale tak czy inaczej stawiam w tym starciu na swoich. Świetnie zapowiadający się mecz i bardzo możliwe, że decydujący o HFA w PO.

 

ps-czemu nie doszlo do tego trejdu Joe Thomas do Broncos??? Ale by sobie OL wzmocnili.

Podobno Browns żądali nieakceptowalnie dużo.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupi ci Broncos, ostatnia szansa PM, kto bedzie ich qb jak Manning skonczy grac? Beda od nowa szkolic mlokosa? Chyba se stary Drew Brees pojawi sie na rynku, innych opcji nie widze specjalnie. Joe Thomas to absolutna elita wsrod LT. Chyba ze CLE chcialo 1st round pick to inna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jest zdziwiony troche mala ruchliwoscia GM w tej lidze, niektorym czolowym zespolom brakuje talentu na niektorych pozycjach, a oni nic. Pats-OL, Broncos-OL (dobrze ze sprobowali z Vernonem bo TE kuleje u nich), Packers-WR1 (rozumiem ze Nelson wraca za rok ale...), Panthers-WR1, Steelers-Difens itd. Mowie o ekipach ktore maja realne szanse na zdzialanie "czegokolwiek" a nie total rebuilding.

Aha i jeden z moich ulubionych graczy ever, Stiv Smith Sr. niech absolutnie nie robi sobie jaj o jakimkolwiek konczeniu kariery, w dobie tych wszystkich prima don, placzkow, udawaczy, fake "taf gaji" Stiv to prawdziwy zawodowiec, robi swoje, z nikim sie nie pierdoli pomimo karzelkowatego wzrostu. A jego salary cap w wysokosci 3mln na sezon to smiech na sali, patrzeac na takich asow jak T.Smith z Niners, A.Johnson z Texans (choc on do mieczakow nie nalezy), Cobb jako przeplacona jedynka (jedynka z koniecznosci bo z tego co wiem to i tak dal im "discount"), ktokolwiik z korpusu WR Seachickens-duzo gadania, malo grania, Mike Wallace (k... prosze cie), D.Jackson z Redskins, Harvin i paru innych. Stiv ja bede czekal na twoj powrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę jestem pod wrażeniem tego czego dokonuje Cam z offensive weapons jakimi dysponuje w Carolinie. Co by było jakby oprócz Olsena miał jeszcze jakiegoś elite receivera...

 

Mariota pierwszy mecz bez tego jełopa jako kołcza i od razu miazga, przynajmniej statystycznie.

 

No i jak Broncos po tym co zagrali tydzień temu mogą dostawać baty od Lucka i spółki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę jestem pod wrażeniem tego czego dokonuje Cam z offensive weapons jakimi dysponuje w Carolinie. Co by było jakby oprócz Olsena miał jeszcze jakiegoś elite receivera...

Miałby, gdyby nie paskudna kontuzja odniesiona przed sezonem przez Benjamina :/

 

A Mariotą bym się aż tak jeszcze nie podniecał, bo grał przeciwko Saints, których "obrona" pokazała co "potrafi" choćby tydzień temu dając ponad 50 punktów Giantsom. A poza tym Marcus miał niezwykle podobne statsy w swoim debiucie i nie przełożyło się to na długofalową postawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.