Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy Gisele też tak szybko czyta na co ma ochotę Tomcio

A jakby co ma zastepstwo...

Jakas jednodniowa gwiazda internetu pokazala sie przeciez na ostatnim meczu w koszulce, na ktorej byl napis ze chce by Tomcio usiadl jej na twarzy czy ona jemu. Aha i chciala zeby Tomcio tez spuscil z niej powietrze jak z tych pilek, nie ma stresu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po spuszczaniu powietrza jeszcze bardziej, sami zawodnicy to hejtowali. No ale to co Brady gra to szacunek.

Wielu zawodników hejtowało Patriots i po spygate i w wielu innych momentach bez żadnej "afery" również.

 

 Spurs dobre porównanie, jest bardzo wiele podobieństw. Ale Pats mieli (i wierzę, że stać ich w tym roku na drugie) back2back, mimo że w NFL o to o wiele trudniej niż w NBA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz wygrałeś i mało? Ładnie tak dobijać?

 

Pisałem wcześniej, że przed tym meczem Luck miał koszmarne statsy vs Pats w przeszłości. Oczywiście to tylko statystyki i dzisiaj dały mi po dupie ostro.

Trudno. Teraz jestem ostatni ijuż nic nie muszę ;) Jeszcze mnie Kily jebnie za tydzień i będzie si ;p

 

A tak serio to przynajmniej mogę obiecać, że mimo iż dla mnie raczej po zabawie to zamierzam się angażować w grę do samego końca. Ba, nawet teraz zrobię to jeszcze mocniej aby próbować się odbić od dna:)

 

Dzisiaj powtórkę sobie obejrzę tego spotkania bo wygląda na to, że Coltsi mogli to wygrać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro Football Talk's Mike Florio reports Emmanuel Sanders suffered an AC joint sprain Week 6 against the Browns

 

Sanders hurt himself attempting to make a diving catch in the fourth quarter. He came back for a single play in overtime but was forced back to the sideline. With the Broncos on bye Week 7, Sanders will have 14 days to get healthy.

 

Tak jakby było mi mało, zmieniam nazwę na FC Sanatorium Brenna.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FB_IMG_1445217724995.jpg

Ogladalem wiekszosc meczu i koncowke, w obronie chargers pare razy udalo sie zatrzymac rodgersa byly chyba nawet jakies sacki, a Rivers zaczal grac genialnie od stanu 3-17..... do czasu ostatnich 3 snapow, przy 2nd goal z 2yd mial totalne wolnego Woodheada biegnacego wzdluz goal line ale wrzucil glebiel na double cover :grin:, do tego mial przed soba tyle wolnego miejsca ze spacerkiem przeszedlby nie 2 a 5yd.

Edytowane przez Slaw441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.