Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Tak "se" czasami mysle, za co smieszny espn placi swoim reporterom, dziennikarzom i innym pismakom. John Clayton stwierdzil, ze Bears majac konczace kontrakty Forte i Jeffery'go powinni przedluzyc kontrakt 30letniego Forte (i to majac obiecujacego Langforda za grosze) a powinni puscic Jeffery'go. Ze k... co??? Nie wiem kto mu wypisuje czeki, ale niech przekieruja je na moj adres, w snie wymysle lepsze teorie niz ten dziad. Ja piepsze mlody 25 letni, obiecujacy wr, spokojnie nadajacy sie na top 10 czy 15 za starzejacego rb, no brainer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się Aldon z 12 miesięcznym banem, szkoda bo chłopak zaczął się u nas odradzać no ale to było do przewidzenia. Mimo wszystko mam nadzieję że dostanie nowy kontrakt podobnie jak Crabb. Obawiam się że ta strata definitywnie przekreśla szanse Raiders na PO choć po ostatniej kolejce i tak były minimalne. No nic w offseason trzeba przebudować secondary i za rok wygrywamy dywizję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cam bedzie gral dalej tak jak gra to jeszcze Tomciowi zagrozi w drodze po MVP. To dopiero bedzie jek ze strony jednej osoby na tym forum :) No zobaczmy co ta stawiana przeze mnie tak wysoko defensywa Broncos zrobi lrzeciwko Tomaszkowi. Dobrze grajacego Cutlera udupila, ale to w sumie zaden wykladnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trudniejsze starcie za kilka godzin. Już raz Rex dostał po dupie i to na własnym terenie, ale teraz nie ma dwóch gości, którzy dopóki byli zdrowi, łapali najwięcej piłek, a w tamtym meczu chwycili 3 TD, a także najlepszego defensora Patsów. GO PATS!

 

P.S. Dobra prowokacja z tym Camem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mowie kto wygra bo Brady'emu sie nalezy to mvp jak malo komu. Ale niech zagra slabsze zawody dzis (niech piepszonu Amendola kapie duzo pilek bo mi to potrzebne do wygrania w draftkings), a bedzie duzo gadania. Co wiecej juz sie zaczela gadka o Camie w prasie i tv jako potencjalnym mvp. Moze tylko po to by bylo o czym gadac, bo przy fatalnym Manningu, slabszym Rodgersie tam nie ma konkurencji i jest nudno, wiec Cam to taki troche ulubieniec sie robi, szczegolnie patrzac na to jak fatalnym korpus wr ma w tym sezonie, ok rb, i bardzo dobrego te, ale nie najlepszego.

Na pewno bedzie ciekawie dzisiaj wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patriots dali radę mimo kolejnych kontuzji wśród receiverów (w trakcie meczu Dobson i Amendola wypadli), ale przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę, że kolejny raz mieliśmy do czynienia ze skandalicznym sędziowaniem. "Najlepszy" popis sędziowski z tego meczu:

http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000586905/article/potential-pats-td-play-spoiled-by-inadvertent-whistled


P.S. Ciekawostka: w Pats w tym sezonie już czterech RB zdobyło receiving TD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amendola pauza "pare" tygodni.

Johnny 'debil' Manziel po takich zmianach w zyciu, przemianach na lepsze, po ucieczce od dyskwalifikacji po tym jak mial publiczna "scysje" ze swoja dupeczka postanowail sie zabawic w trakcie bye weeku (zamiast studiowac i trenowac jak prawdziwi qb) i w nagrode McCown wraca do grania w podstawie. Hehe co za przyglup...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.