Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

The Steelers signed kicker Chris Boswell after veteran Josh Scobee missed two field goals in the team's OT loss to the Ravens on Thursday night. Scobee was cut on Saturday

 

 

Surprise, surprise... 

 

btw. Oto do czego nadaje się Vick: 

 

http://www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap3000000547176/Can-t-Miss-Play-The-Bell-hops-in-the-end-zone

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manning nie ma takiego laseru i nigdy z niego nie słynął. U niego TD/INT ratio to zupełnie inna bajka(a właściwie koszmar).

 

Od dawna wiadomo, że Manningowi bliżej jest do indywidualnych rekordów Favre'a w rzucaniu TD i zdobywaniu jardów.

 

P.S. Indy dzisiaj bez Lucka, Jags mogą się pokusić o niespodziankę.

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe że Rodgers jest na drodze do zostania best ever ale piszesz o tym w taki sposób jakby mu Peyton z Bradym nie dorastali do pięt. Chyba wychodzi zbyt duża podnieta statystykami. Różnice między tą trójką są zbyt niewielkie a czynników wpływających na ich postrzeganie zbyt wiele by głosić najlepszość Aarona z tak silnym przekonaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, taka sytuacja, week 1 i week 2 wakacje, week 3 projekt przez cały weekend - wiem co się działo co i jak ale jakbyście mogli powiedzieć co było jakby największym wydarzeniem, jakiś milestone, niesamowita akcja w tych trzech pierwszych tygodniach. Week 4 Brees do Spillera. Czemu o to pytam? bo mam taki pomysł, projekt na przykładowo ozdobę lub pakiet tapet. Co tydzień wyłapać dobre zdjęcie z ważnego wydarzenia w NFL (sam nie pojadę, sam nie zrobię). Kiedyś próbowałem zrobić coś takiego z PO w NBA, zdjęcie z każdego meczu, było potem tego za dużo (ale na zdjęciach były gamewinnery, przepychanki, liderzy w pkt lub po prostu dobre ujęcie). W NFL jest wiele zdjęć z "dobrą akcją" bo to sport bardzo eksplozywny. Wasze zdanie, lub nawet można użyć sformułowania "głosy" mogą mi pomóc coś wybrać. Pod koniec, jak się uda podzielę się tym co wyszło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare big playes z meczy ktore widzialem i innych- 70y TD run Hillmana, 50y TD AP z 4th down, to co wyczynial Garcon podczas winning drive'a przeciw Eagles w ostatnich minutach meczu, kompilacja nietrafionych kickow z calego weekendu :grin:, Matty Ice i Hotlanta being Hot, na koniec UWAGA FASTEST 3&OUT IN NFL HISTORY BY EAGLES :DDD

Edytowane przez Slaw441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu przekrecili rywali na korzysc Seahawks??? Pare lat temu Packers, teraz Lions? Podobno, bo jeszcze tego nie potwierdzilem, nie mozna specjalnie wybic pilki po fumble'u jak sie wtoczy do end zone, tzn wybic na touchback jak to zrobil obronca Seahawks. Jak defensor to zrob,i to powinna byc pilka Lions, upsi NFL :smile:

Nie jest to potwierdzone jeszcze, bo wyczytalem to w komentarzach placzacych fanow Lions. Aha no i nie jest pewne, ze w ogole zdobyli by TD, patrzac na to jak taki gracz jak Megatron daje sie tak zalatwic. Moze wciaz mu sie w glowie krecilo po strzale Kama :smile:

 

Czyli jednak przekret:

http://profootballtalk.nbcsports.com/2015/10/05/bat-of-loose-ball-by-k-j-wright-should-have-been-flagged/?ocid=Yahoo&partner=ya5nbcs

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity przewał w meczu 'Hawks-Lions. NFL kolejny raz wygląda żenująco i pytanie ile razy musi się wydarzyć coś ośmieszającego wizerunek ligi, żeby w końcu pożegnać Goodella i całe to jego towarzystwo?

 

Janikowski się załapał w tym tygodniu (1:35) ;)

http://www.nfl.com/videos/the-shek-report/0ap3000000551140/The-Shek-Report-Week-4?campaign=fb-nf-sf13875075-sf13875075

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plz nie popisuj się tak. NFL negocjuje umowę zbiorową z NFLRA. To League office ocenia, czy popełniono błędy i nadzoruje pracę sędziów. Jest zupełną oczywistością, że NFL nie może powiedzieć "to nie nasza broszka" o czymkolwiek, co w ramach tej ligi wpływa na jej wizerunek.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to zauważyłem, że Ty się popisujesz i starasz się pokazać jakim to fachowcem nie jesteś.

 

Tymczasem jesteś na live drafcie i wybierasz wręcz przecrapowaty skład, jakbyś chciał udowodnić, że wiesz o niektórych zawodnikach więcej niż oni sami:)

 

Stary, nie było mnie na live drafcie a moja strata do Ciebie w zdobytych punktach to 0,29!

Oznacza to, że póki co miałeś farta i trafiłeś na słabych rywali a ja mam za sobą dwóch gości z perfekcyjnym bilansem.

Nieważne.

 

Ale daruj sobie ocenianie szczególnie moich ruchów bo nie masz argumentów..

 

Jeśli chodzi o Brady/K. Williams - Forte/A. Johnson trade to moje założenie było proste.

 

Chicago jest prawdopodobnie w przebudowie i jest szansa, że Forte odejdzie do innego zespołu. Wg mnie może to być mocny zespół z niekoniecznie najlepszym rb.

Z kolei mam dwóch niemal równorzędnych rozgrywających, z których 1) wolę Lucka i wierzę, że jeszcze swoje zrobi oraz 2) łatwiej mi dostać kogoś za Bradyego, zważając na sezon jaki gra.

 

W ten sposób nie marnują mi się punkty na benchu, a muszę ich szukać wszędzie, przez to że odbębniłem autopick na drafcie.

 

Uznałem, że Forte to za mało na Bradyego więc dorzuciłem Johnsona(choć jest to bardziej gamble z mojej strony) a za niego Williamsa,który jak na pierwszoroczniaka punktuje solidnie i usunął w cień samego McCoya na razie.

 

Wracając do Goodella, NFL i NFLRA to o ile pamiętam łączy ich jakaś lekko zagmatwana umowa, o której czytałem kilka lat temu, więc szczegółów nie pamiętam.

W każdym bądź razie o ile Goodell daje dupy niemal na całej linii to akurat w tej kwestii bym go nie piętnował. Ma trochę związane ręce z tytułu ww umowy, tyle.

 

Nie spinaj się już, Panie Desząp :)

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.