Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzies wyczytalem, skrecone kolano, pauza few weeks, extended time.

Gdzie nie pamietam, moze to jakis kit, i przedwczesne spekulacje jakiegos pismaka.

 

Edit:

Nbssports wlasnie potwierdzili, skrecone kolano, nie bedzie trenowal w tym tyg, bynajmniej nie notmalnie, spodziewana szansa na granie przeciwko Broncos, i badz tu madry :)

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jakiś miesiąc temu pisałem o niekorzystnych dla obrony Broncos matchupach w starciu z Patriots miałem na myśli oczywiście trójkę Lewis-Edelman-Gronkowski. Dwóch pierwszych jak wiadomo nie zagra jutro. Już wiadomo, że nie zagrają również Amendola i Dobson (ten ostatni znowu ma przedwcześnie skończony sezon), a niepewny jest występ kontuzjowanego Martina. Dokładając ciągnące się już od dawna problemy z OL ciężkie zadanie przed Bradym, który w swojej karierze zdecydowanie najgorzej do tej pory grał właśnie w Kolorado.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rex baran pożałował timeouta, wziąłby challenge i mieliby 1st down. A tak są 4th and 9...

Już pomijam to, że sędziowie w ogóle zobaczyli tam incomplete pass, gdzie receiver zrobił 3,4 kroki po catchu.

 

Poza tym jak można w całej drugiej połowie podjąć jedną próbę zagrania do Watkinsa...

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wystawienie w tej formacji Tight Ends kosztem kilku grubasów z linii ofensywnej, aż tak bardzo osłabiłoby blocking?

Oczywiście, że by osłabiło. Podstawa przy field goalu dla drużyny kopiącej to nie dać się zablokować, a dopiero w dalszej kolejności uwzględnia się co jeśli dojdzie do zablokowania kicku.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oczywiście, że by osłabiło. Podstawa przy field goalu dla drużyny kopiącej to nie dać się zablokować, a dopiero w dalszej kolejności uwzględnia się co jeśli dojdzie do zablokowania kicku.

 

No dobra, pierdolę jak potłuczony, bo return po zablokowanym FG zdarza się mega rzadko. Tak czy inaczej nie jestem do końca przekonany do tego, w formacji drużyny przeciwnej są CB/WR/LB/FS, myślę, że możnaby ich zmatchupować z szybszymi gośćmi o podobnych gabarytach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.