Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Miałby, gdyby nie paskudna kontuzja odniesiona przed sezonem przez Benjamina :/

 

A Mariotą bym się aż tak jeszcze nie podniecał, bo grał przeciwko Saints, których "obrona" pokazała co "potrafi" choćby tydzień temu dając ponad 50 punktów Giantsom. A poza tym Marcus miał niezwykle podobne statsy w swoim debiucie i nie przełożyło się to na długofalową postawę ;)

W debiucie miał raptem 15 prób, więc nie wiem czy takie podobne :smile: Tylko ilość TD się zgadza :tongue:

 

A Benjamin jest ok, w porównaniu z innymi WRs Panthers to na pewno elite, ale nie na tle ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W debiucie miał raptem 15 prób, więc nie wiem czy takie podobne :smile: Tylko ilość TD się zgadza :tongue:

interceptions też ;)

 

A Benjamin jest ok, w porównaniu z innymi WRs Panthers to na pewno elite, ale nie na tle ligi.

Benjamin to gość, który jako rookie w PO potrafił być poza zasięgiem prime Shermana ;)

635592637881737880-Kelvin-Benjamin.jpg

B095KKpIUAA9pWu.jpg

czy byłby elite na tle ligi w tym roku gdyby nie kontuzje to wróżenie z fusów, ale na pewno dawał na to nadzieje, a w przyszłym roku trudno powiedzieć w jakiej wróci formie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jeden przyglup chciales napisac, bo jak mozna winic caly difens za jednego barana?

Kontuzja Ware'a im nie pomogla, Luck sie obudzil, jak tydzien temu w 4 kwarcie, przeciez nagle mi nie powiesz ze 40tds rzucil przez przypadek.

Na pewno po tym co dzisiaj pokazali nie nazwalbym ich lepszymi od Seattle, przed tym meczem tak, bo Seattle nigdy nie zatrzymalo najlepszego qb ligi na ponizej 80yardow, ale tez gral wtedy Nelson. Aha i najlepszego qb wg niektorych, wiec daruj mi wykladu kto jest najlepszy, przynajmniej wg ciebie.

Czekam teraz co pokaza przeciwko Tomaszkowi, to bedzie dla mnie spory wykladnik.

I na sam koniec gra PM w ataku jest tak slaba, ze to absolutnie nie pomaga obronie, zero rytmu, trzymania drive'u, trzymania Lucka na lawce, ogladac sie tego nie da. Taka lekcja im sie przyda.

Jutro napisze o przereklamowaniu Ryana, az smiac mi sie chce.

Ide ogladac co Dez gra po kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jeden przyglup chciales napisac, bo jak mozna winic caly difens za jednego barana?

To racja, że nie fair w stosunku do wszystkich pozostałych defensorów Broncos napisałem z powodu jednego osła Taliba, który w pojedynkę poddał mecz, jednak faul Trevathana na 4th&5 na pół minuty przed końcem meczu też nie wyglądał dobrze. A ja tam widzę jeszcze chociażby Vona Millera, który - jakkolwiek jest bestią - to do najmądrzejszych niewątpliwie nie należy i chyba nie trzeba tego udowadniać.

 

Luck rzeczywiście zagrał bardzo dobrze. To najlepszy jego mecz od nie pamiętam kiedy. Przede wsystkim bez strat przeciwko tej obronie, co jest w jego przypadku więcej niż zaskakujące. A Peyton niestety cały sezon wygląda paskudnie, ten mecz i tak nie był najgorszy jak na to, co do tej pory zaprezentował.

BTW z Cowboys ich hejterzy mają bekę jak zawsze, ale mi tam aż się ich szkoda zrobiło. Przesrane musi być kibicowanie im.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze a propos Saints i Marioty: http://www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap3000000575016/Can-t-Miss-Play-Walker-s-lucky-deflection

 

P.S. Wyjątkowo długie jest oczekiwanie na diagnozę kontuzji Diona Lewisa. Podobno coś z wiązadłami, ale na razie nie wiadomo zupełnie co. Oby wrócił szybko do pełni sił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofuje sie z tego co powiedzialem, mozna to skasowac jeszcze ? :) Denver w zdecydowanej wiekszosci pokonali ogorkow, ich difens jest mega "opportunistic", piekny pass rush, przechwyty, fumble, ale i punktow natracili z ogorkami. Moja nienawisc do Seachickens przeslonila mi zdrowe myslenie, przyznaje sie do bicia.

A co do idiotow Kilas, to praktycznie w jazdej ekipe takich znajdziesz, Suh, Aldon asmith, McDonald, i wy Pats takich jeszcze do niedawna mieliscie, zreszta Blount normalny tez nie jest, ale grubaska lubie i mam go w kazdej ekipe ff co roku :)

Faul Taliba byl chamski i mogl sie skonczyc powazna kontuzja rywala.

Kiedys w dawnych czasach gdy pracowalem w sopockiej mordowni o wdziecznej nazwie "Galaxy" mielismy bramkarza z Gdyni ("kocham" Gdynie). No i ten miesniaczek o napompowanych miesniach i duzej inteligencji lubil wsadzac paluchy w oczy fikajacych malolatow i roznych gosci. Do czasu jak trafil na sparingpartnera Michalczewskiego... podobno do dzisiaj szuka paluszkow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo idiotów jest pełno w tej lidze, ale bądź co bądź jednak ci znienawidzeni przez Ciebie Seachickens to byli (i są) jednak rough riders z głowami na karku. Nawet jak z takiego Shermana musiała wyjść Afryka (po finale konfy z 49ers), to wiedział kiedy.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze a propos Saints i Marioty: http://www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap3000000575016/Can-t-Miss-Play-Walker-s-lucky-deflection

 

P.S. Wyjątkowo długie jest oczekiwanie na diagnozę kontuzji Diona Lewisa. Podobno coś z wiązadłami, ale na razie nie wiadomo zupełnie co. Oby wrócił szybko do pełni sił.

Widzialem upadek Lewisa z kilku kamer i niestety takie ugięcie kolana zwykle oznacza acl, ale oby nie...

Natomiast def Saints juz po raz kolejny sabotuje Breesa, pamietam jak w meczu z eagles DB sie zderzyli zostawiajac Huffowi kilkadziesiat jardow po TD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D.Lewis done for season niestety (acl), oby kolana nie robil mu doktor D.Rose'a.

I zeby zaden byczy placzek sie tu nie przyplatal, ze szydze z Rose'a czy Bullsow, mialem przyjemnosc pracowac na sali operacyjnej z wieloma chirurgami i nie tylko, i praktycznie kazdy mowi ze to doktor ktory go operowal za pierwszym razem zjebal operacje i kolano Rozy, oni znaja sie jak lyse konie. Na ile to zawisc i zazdrosc tego nie wiem, tak blisko z nimi nie jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie przydlugiej rehabilitacji ktora trwala w cholere dlugo, czy poza tym tam nie bylo ponownego grzebania, czyszczenia kolana itd? Pare ladnych lat temu to bylo wiec szczegolow nie pamietam, ale gadki byly ze lekarz to "zjebal", cokolwiek to moze oznaczac.

Nie bylo mowy ze pierwsza kontuzja wplynela na druga itd, chyba ze za bardzo DR obciazal zdrowa noge.

 

Edit:

Wes Welker podpisal z Rams.

Talib odpocznie sobie w jednym meczu po tym jak przez "przypadek" chcial oslepic rywala.

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rexiu zaczyna swoje gierki, mianowal typa ktory wyjebal Geno Smithowi jednym z kapitanow. To oczywiscie oznacza wyjscie na srodek placu przy przywitaniach, losowaniu kto dostanie pilke itd. To pewnie przez przypadek :) przez przypadek Jetsi nie zrobili bledu i maja lepszego qb jako startera dzieki temu strzalowi, ale moze byc wesolo w czwartek.

Notabene Geno wciaz powinien oddac te $600, czy uwazacie ze juz "wyplacil"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już jest temat Patriots to może coś, co mogłoby wywołać dyskusję: http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000577830/article/tom-brady-is-mvp-of-the-2015-season-and-perhaps-all-time

na moje oko trochę za wcześnie na taki temat, ale w sumie jestem ciekaw Waszego zdania

 

P.S. chodzi mi oczywiście o postawione w tekście pytanie, a nie o sam tekst, który jest w sumie słaby, bo nie wskazuje na najbardziej zaskakującą sprawę, czyli tak dobre działanie passing game mimo nieustannych zmian w linii ofensywnych spowodowanych kontuzjami i grze w tej formacji niemal wyłącznie no-name'ów bez doświadczenia. I tak na marginesie: wspomniane jest, że 4 receiverów w Pats miało mecze po 100+ receiving jardów. Oprócz nich Dion Lewis dwa razy się o tę liczbę otarł (ostatecznie zabrakło mu 2 jardów).

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.