Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś śledzi? PO za pasem, więc jest o czym dyskutować, jakie wrażenia po RS? Osobiście zawiodłem się na Giants, wiadomo było, że ciężko będzie o repeat, ale w tym sezonie naprawdę spierdolina pod wieloma względami i chyba nikt już tam nie wierzy w PO. Czekam natomiast z niecierpliwością na plejofy w wykonaniu RGIII, mimo że rywal z dywizji, to gość jest naprawdę niesamowity i powinien się w tańcu nie pi*****ić, zwłaszcza, że dosyć dobrze zgrał się z Garconem i Morris wypalił jak należy. Poza tym zacieram rączki na starszego Manninga i Broncos, bo mogą zrobić naprawdę konkretny run.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na RGIII jest straszny hype no ale z drugiej strony to co pokazuje naprawde cieszy oko . Ja obserwuje Packers , pamietam jak w połowie sezonu dziennikarze pytali Rogersa - co się dzieje ? A te odpowiadał że nic :) Ostatnie 10 meczów mają 9:1 . Ciekawie wyglądają tez Seahawks - szczegolnie po tym co ostatnio zrobili 49ers ... Broncos oczywiscie - stay dobry Peyton niczym wino , gosc jest nie do zdarcia ;] PO oczywiscie będę śledził z zapartym tchem bo chyba w żadnym sporcie nie ma tak brutalnych zasad . ( przykład Green Bay z zeszłego sezonu chyba jest najlepszy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kosztem piłki nożnej i NBA trochę odpuściłem NFL, ale pierwsze 5 kolejek oglądałem wszystko co się dało, łącznie z NCAA.

Pamiętam przed sezonem opinie, że Peyton się skończył, że po kontuzji nie jest już w stanie rzucać na takim poziomie, a on sobie rozgrywa chyba najlepszy sezon od chyba 5 lat, najlepszy stosunek TD do INT i QB rating od 2006 roku...

 

Co do RGIII dla mnie gośc zajebioza. Ogólnie uwielbiam QB, którzy potrafią "scramblować", a nie tylko operować "in the pocket". Dlatego też kibicuje Wilsonowi z Seahawks, równiez rookie i również z dobrym bilansem.

 

 

W playoffach licze na 49ers, druga obrona ligi, najlepsza kombinacja linebackerów w NFL, effort i intensity non stop. Rok temu odpadli tuż przed Suber Bowl w OT vs Giants, teraz jednak defensywa równie dobra, a wzmocnili się ofensywnie paroma WRs.

Niestety Smith to nie jest QB na Super Bowl, nie wiem czy on nadal jest starting QB, bo pare tyg. temu Kaepernick miał zajebiste wejście i były debaty kto tam powinien grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaepernick gra od kilku kolejek i raczej tak zostanie.

 

Spoza plejofowej gorączki - ciekawe jak Jets wygrzebią się z tego gówna. Tebow już jedną nogą w Jaguars, ale ciekawi mnie gdzie pchną Sancheza, bo typ ma chyba teraz wartość podobną do Stoudemire'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giants wkoncu wygladaja jak obroncy tytulu , a ja czekam na Packers oczywiscie , powinno byc ciekawie chociaz GB oslabieni brakiem Cobba

edit: no i Giants polecieli bo Lions przegrali z Bears , teraz otwiera sie szansa dla Bears ktorzy licza na wygrana Packers , przewrotna jest ta liga

 

Adrian Peterson jest niesamowity ... w tym momencie brakuje mu 65 jardow do rekordu ligi ...

 

Ale mecz w Minneapolis .... wow ... Petersonowi braklo 9 jardów - szkoda ...

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale Notre dame nie wytrzymali , szkoda bo troche napailem sie na ten mecz no ale to juz za nami teraz czas ciag dalszy PO w NFL , w Denver -10 stopni ale pogoda rowna jest dla wszystkich a Manning i tak swoje zrobi i jesli Ravens to wygraja to bedzie ogromny upset

wlasnie reporter powiedzial ze Manning trenowal caly tydzien wkladajac reke do wiaderka z wodą i lodem :) to sie nazywa przygotowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****, zasnąłem wczoraj 2 minuty przed końcem meczu, Broncos mieli posiadanie i myślałem, że już się tego spi*****ić nie da, a jednak...

Tak czy inaczej imho Ravens bardziej zasłużyli na awans, Broncos co jak co przyfarcili z tymi returnami, Manning zrobił 3 straty...

 

 

Cieszy wygrana 49ers, Kaepernick po INT na samym początku, później zajebiście. Gosć biega z niesamowitym luzem, fajnie się na to patrzy. Trzeba looknąć powtórkę zaraz na ESPN America.

 

 

 

Edit:

Colin Kaepernick's 183 rush yards are the most for a QB in NFL history including BOTH playoff and regular season games

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz w Denver byl naprawde genialny ale Ravens wyrównali tylko dzięki temu że jeden z safety Denver popelnil mega błąd- nie mozna myśleć że podanie pojdzie w srodek jak przeciwnik ma zero czasów a na zegarze zostało ok 40 sekund . Co do drugiego meczu to ja się nie ciesze ale trzeba powiedziec że 49ers zasłużyli na wygraną a (chyba) 60 jardowy touchdown biegowy Kaepernicka - istne cudo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.