Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, memento1984 napisał(a):

chodzilo mi glownie o empty tank : )

@Raven2156 @agresywnychomik uwazacie ze Bengals wywieszaja biala flage po wczorajszej porazce? czy beda probowac?

Bez Burrowa maja koniec sezonu. Browns bez Watsona są dużo lepsza drużyną.

Dziwne ze supergwiazda w USA tyle czeka na MRI i wyniki xD.

Widzialem na youtubie analize jego kontuzji. Kolesiowi wyszlo ze to problem z nerwami, ktory Burrow musi miec od jakiegoś czasu, ot w tym meczu sie nasililo.

Gadka o nadgarstku to bylaby sciema....

 

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, memento1984 napisał(a):

chodzilo mi glownie o empty tank : )

@Raven2156 @agresywnychomik uwazacie ze Bengals wywieszaja biala flage po wczorajszej porazce? czy beda probowac?

Z bólem serca ale no myślę, że dla nich jest już praktycznie po sezonie.

Fajnie walczyli ale mega trudny terminarz, przeciwności losu i pechowe przegrane zadecydowały. No cóż, może za rok coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, agresywnychomik napisał(a):

Bez Burrowa maja koniec sezonu. Browns bez Watsona są dużo lepsza drużyną.

Dziwne ze supergwiazda w USA tyle czeka na MRI i wyniki xD.

Widzialem na youtubie analize jego kontuzji. Kolesiowi wyszlo ze to problem z nerwami, ktory Burrow musi miec od jakiegoś czasu, ot w tym meczu sie nasililo.

Gadka o nadgarstku to bylaby sciema....

 

 

smutne ale to pewnie PR ruch i opoznianie info do fanow co by kupowali jeszcze merch. Jak sezon w dupe to pewnie sales tankuja na pysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2023 o 17:52, memento1984 napisał(a):

Cos pieknego, co za emocjonujacy mecz wow - teraz juz lzejszy schedule. Minimum 4:3 a max to pewnie 6:1. Ale nadal to wszystko sie moze posypac. Dzisiaj DTR zagral przynajmniej jak 22-gi QB w lidze i wystarczylo

hehe

to teraz bedziemy grali bez:

QB1, QB2, QB3 (PJFucker! haha) -> zywa legendo Ravens prowadz nas do (nowej) krainy szczescliwosci (aka WC!)

RB1, RB2

DE1

TE2

WR1, WR2'ish

CB2

 

3:4 to pewnie teraz bedzie max -> race to ten!

 

mood w CLE od srody byl slabiutki - blowout w b2b z MIA, zakrwawione oczy ogladajace Mitchella z LAL i po AFC-wpierdolu jeszcze meczarnie z Toronto.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, memento1984 napisał(a):

ogolnie L i bylo INT, ale Flacco dal nadzieje. gosciu gra taki oldschoolowy football ktorego na QB nie bylo w CLE od Tima Coucha. Mi to sie podoba niz te wszyskie 3 "pierdoly" ktore startowaly w tym sezonie.

Flacco fajnie rzucal do WR (jak ich trafil) ale nie jestem pewien czy on jest w stanie grac lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, agresywnychomik napisał(a):

Flacco fajnie rzucal do WR (jak ich trafil) ale nie jestem pewien czy on jest w stanie grac lepiej.

Jak dla mnie to byl najlepszy indywidualnie wystep naszego QB w tym sezonie, taka sytuacja i nie zartuje. 
te INT ciezko wytlumaczyc bo to bylo naprawde low IQ play (nie wiem co tam bylo komunikowane bo to bylo mega agresywne zagranie  dla Jana-z-kanapy) ale nadal, gra sie poruszala do przodu. 
Obrona nas kompletnie zawiodla na tym west coast tripie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jesteśmy na końcówce sezonu regularnego i jak wyglądają aktualnie tabele na 4 mecze przed końcem (dla praktycznie wszystkich drużyn nie licząc Raiders i Chargers)?

AFC East - Dolphins praktycznie zaklepali sobie już miejsce w Playoffs. Z pozostałych drużyn w walce o Wild Card pozostają Bills którzy w mojej opinii mają bardzo trudny orzech do zgryzienia.

AFC North - Najbardziej wyrównana dywizja w lidze po kilkunastu tygodniach rozgrywek w dalszym ciągu jest najbardziej wyrównana! Na chwilę obecną Ravens uciekli dość skutecznie i jeśli nie wydarzy się żadna tragedia to powinni bezproblemowo wygrać swoją dywizję. Pozostałe drużyny (Browns, Bengals, Steelers) walczą o Wild Card i biorąc pod uwagę jak wyrównana jest to dywizja i konferencja może się zdarzyć praktycznie wszystko.

AFC South - Wbrew jakimkolwiek przewidywaniom przedsezonowym (czy chociażby logice) w dywizji królują w dalszym ciągu Jaguars którzy są na najlepszej drodze do zwycięstwa. Tuż za nimi jednak są rozpędzeni Colts oraz Texans którzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Wymieszanie w tabeli może się wydarzyć nawet po 1 kolejce więc będzie ciekawie! Jedynym (przykrym) zaskoczeniem są w tym roku Titans którzy są już poza walką.

AFC West - Bez zaskoczenia w dywizji prowadzą Chiefs którzy najprawdopodobniej ją zwyciężą jednakże nie w sposób który byśmy się tego spodziewali. Mają aktualnie 8-5 i gonią ich w niesamowity sposób Broncos (7-6). Myślę, że do Playoffs z tej dywizji trafi jedynie zwycięzca (biorąc pod uwagę liczbę przegranych) więc potencjalne przegonienie Broncos wyrzuci Kansas z gry w Playoffs. To byłoby największe zaskoczenie sezonu!

NFC East - Wszyscy narzekali na Cowboys i mimo średniego startu sezonu mamy przed oczami drużynę z bilansem 10-3! Dokładnie taki sam bilans mają Eagles i to te drużyny będą liczyły się w walce o Playoffs. Najprawdopodobniej będzie to walka o to kto zwycięży konferencje i zapewni sobie 1 mecz przewagi a kto będzie musiał zaczynać od Wild Card Round. Będzie się działo! Mimo niedawnego arcyważnego zwycięstwa Dallas nad Philadelphią to Eagles mają dużo łatwiejszy terminarz.

NFC North - Na chwilę obecną miejsce w Playoffs praktycznie zagwarantowali sobie Lions którzy grają naprawdę niesamowity sezon. W walce o Wild Card pozostają Vikings (oraz ewentualnie Packers). Ci pierwsi mimo wielu problemów na start potrafili się odbudować i podjąć walkę. Wild Card w NFC na chwilę obecną wygląda dość komicznie, bo załapać się mają szansę drużyny z ujemnym W-L. Gdybym miał dziś obstawiać to w mojej opinii zobaczymy Minnesotę w Playoffs.

NFC South - Najsłabsza dywizja ze wszystkich w lidze. Żadna z drużyn nie ma dodatniego dorobku zwycięstw nad przegranymi i aż 3 zespoły notują 6-7. Na 4 mecze przed końcem bardzo trudno wytypować zwycięzcę dywizji jednak biorąc pod uwagę terminarze Buccaneers, Falcons i Saints w najkorzystniejszej sytuacji są Falcons jednakże to w ostatniej kolejce Buccaneers podejmą Saints. Ten mecz może okazać się decydujący.

NFC West - 49ers zdetronizowali dywizję i są aktualnie pierwszą drużyną która zapewniła sobie w 100% udział w Playoffs. Pozostałe zespoły mają ujemne dorobki i tak naprawdę walkę o Wild Card podejmą Rams oraz Seahawks. W dużo korzystniejszej sytuacji są futboliści z Los Angeles, ponieważ Seattle ma wyjątkowo trudny terminarz do końca sezonu i tak jak powtarzałem wcześniej, głupie, kilkupunktowe porażki lubią się mścić i tak może być i tym razem - do Playoffs może zabraknąć. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglądają poszczególne dywizję na 2 tygodnie przed końcem sezonu regularnego?

AFC East - Miami Dolphins oficjalnie zapewnili sobie zwycięstwo dywizji i pewny awans do Playoffs. W walce o Wild Card pozostają jedynie Bills których czekają starcia z Patriots oraz Dolphins. Może być ciężko ekipie Josha Allena awansować do Playoffs.

AFC North - Najbardziej wyrównana dywizja nam się już wyjaśniła i awans do Playoffs zapewnili sobie zarówno Ravens jak i Browns. Ci drudzy rozegrają spotkanie z Bengals, natomiast Baltimore czekają dość trudne starcia z Dolphins oraz Steelers. Myślę jednak, że utrzymają się na pozycji lidera i zwyciężą dywizję natomiast Cleveland awansuje z poziomu Wild Card.

AFC South - Tu sytuacja wciąż jest bardzo napięta i myślę, że będzie do ostatniej kolejki. Z walki w pełni odpadli jedynie Titans, natomiast Jaguars, Colts oraz Texans mają bilans 8-7 i wszystkie drużyny mają szansę zarówno wygrać dywizję jak i powalczyć o WC. Kto ma najłatwiejszy terminarz? W mojej opinii Jaguars (zmierzą się z Panthers oraz Titans), następnie Texans (zagrają bardzo ważny mecz bezpośredni przeciwko Colts oraz Titans) a najtrudniejszą sytuację mają zawodnicy z Indianapolis którzy oprócz meczu z Texans, zagrają również z Raiders. Zapowiada się bardzo ciekawa końcówka!

AFC West - W tej dywizji o dziwo sytuacja wciąż nie jest rozwiązana w 100% jednakże biorąc pod uwagę przewagę 2 wygranych wygląda na to, że Chiefs zdobędą mistrzostwo dywizji. Grają mecze z Bengals oraz Chargers i do pewnego awansu wystarczy im jeden wygrany mecz. Pozostałe ekipy (Raiders oraz Broncos) mają jeszcze matematyczne szanse na WC więc myślę, że nie odpuszczą.

NFC East - Zarówno Eagles jak i Cowboys zdominowali tą dywizję i zapewnili sobie już awans do Playoffs. Na chwilę obecną Philadelphia posiada 1W więcej i żeby Cowboys zwyciężyli dywizję muszą wygrać swoje oba mecze przeciwko Lions oraz Commanders. Terminarz Eagles jest dużo wygodniejszy, ponieważ oni zmierzą się z Cardinals i Giants a więc najprawdopodobniej już w następnej kolejce zapewnią sobie mistrzostwo dywizji.

NFC North - Detroit Lions ewidentnie odskoczyli stawce i już teraz mogą cieszyć się z mistrzostwa dywizji NFC North. Pozostałe drużyny pozostają z ujemnym stosunkiem W/L a więc szansa na zdobycie WC jest stosunkowo mała. Vikings zagrają z Packers i Lions natomiast Packers zmierzą się z Minnesotą oraz Chicago. Bezpośredni mecz będzie najważniejszy aczkolwiek nawet to nie jest w stanie im zagwarantować miejsca w Playoffs.

NFC South - Wciąż nie poznaliśmy zwycięzcy dywizji. Największą szansę na mistrzostwo mają gracze z Tampa Bay którzy zagrają bardzo ważny mecz z Saints i w przypadku wygranej będą mieli pewny awans do Playoffs. Drugi mecz to najsłabsza w tym sezonie w lidze drużyna Panthers a więc tu nic nie powinno im zaszkodzić. Falcons grają przeciwko Bears natomiast Saints przeciwko Buccaneers. Czysto teoretycznie jeśli obie drużyny wygrają swoje spotkania decydujący może się okazać ostatni mecz sezonu regularnego gdzie obie ekipy zmierzą się w Caesars Superdome.

NFC West - 49ers już od pewnego czasu mają zapewniony awans oraz mistrzostwo dywizji. O WC natomiast będą walczyć dwie drużyny - Seahawks oraz Rams. Ci pierwsi zmierzą się jeszcze ze Steelers oraz Cardinals natomiast drudzy z Giants oraz 49ers. Walka będzie zacięta aczkolwiek uważam, że terminarz delikatnie bardziej sprzyja Seattle. Wygrywając choć 1 mecz z dwóch obie drużyny zapewnią sobie miejsce w Playoffach jako Wild Card.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.