Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Raven2156 napisał(a):

Dopiero nadrobiłem Giants vs 49ers.

San Francisco pobili rekord NFL w liczbie meczów wygranych z rzędu (RS) a liczba ta wynosi aktualnie 13! Wow! :o 

Tez mi rekordxD, CMC is cooking here:

McCaffrey has now scored a TD in 12 straight games, including the playoffs. That ties Jerry Rice's record set in 1987. The NFL record is 15 straight games, which is held by former fullback John Riggins and running back O.J. Simpson.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Raven2156 napisał(a):

Dopiero nadrobiłem Giants vs 49ers.

San Francisco pobili rekord NFL w liczbie meczów wygranych z rzędu (RS) a liczba ta wynosi aktualnie 13! Wow! :o 

Masz na myśli rekord klubowy,który teraz wyrównali - 15?Rekord NFL to 23 z rzędu - Colts w sezonach 08/09.

Edit.

Gdzie tam,też nie wyrównali,bo obecną serię mają na 13.Mój błąd.

Edytowane przez Larry Legend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Week 3 już za nami!

Mieliśmy okazję obejrzeć kilka naprawdę interesujących meczów.

Colts pokonali na wyjeździe Ravens wychodząc na dodatni wynik 2:1 co jest naprawdę interesujące. Wszyscy fani Baltimore wierzyli, że sezon rozpocznie się zaskakująco dobrze i drużyna nie przegra kilku pierwszy meczy i wszystko od samego początku na to wskazywało. Naprawdę jestem ciekawy wyniku Ravens pod koniec sezonu.

Lions są drużyną którą oglądam regularnie (pewnie z racji na Goffa) i mega podoba mi się ich gra. Grają pewnie, bezpiecznie i na pewno są warci obserwowania.

Bardzo szkoda mi Minnesoty. Terminarz mają wyjątkowo trudny jednakże rozpoczęcie od 0:3 po naprawdę wszystkich wyrównanych meczach boli bardzo mocno. Myśle, że jest już dla nich po sezonie a morale spadły praktycznie do zera. Szkoda, bo mają ogromny potencjał.

Cowboys przegrali zaskakująco z Cardinals i już cały internet huczy od memów by przestali się oszukiwać, że „to jest ich rok”. Cóż, myśle, że może coś w tym być ale pożyjemy - zobaczymy.

Nie wiem jak wasz ale mój Facebook wprost zaraz eksploduje od newsów Kelce x Taylor Swift. Nikt chyba nie interesował się pewną wygraną Kansas a domniemanym związkiem tej dwójki. Media mają jak poszaleć. :D 

Bengals w końcu urwali swoje pierwsze, wymęczone zwycięstwo i wracają do walki! Brawo :) 

Najważniejszym newsem jest jednak zwycięstwo Dolphins aż 70:20 z Broncos! To co wyprawia Tua jest po prostu nierealne! Uwielbiam go oglądać a Dolphins są mega pewni siebie i weszli sezon z przytupem. Gdybym miał typować kto zagra w Super Bowl to jedną z drużyn byłoby właśnie Miami.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co warto zwrócić szczególną uwagę w Week 4?

Lions vs Packers - Starcie na szczycie NFC North w którym najprawdopodobniej jedynie te dwie drużyny będą się liczyły o zwycięstwo w dywizji (pozostałe dwie mają 0-3). Packers mimo osłabienia nie odpuszczają więc zapowiada się dobre widowisko!

Dolphins vs Bills - Do Buffalo przyjedzie Tua i spółka by przypieczętować zwycięstwo w dywizji AFC East. Oczywiście ta wygrana bardzo dużo zmieni jednak finalnie walka może trwać aż do samego końca. Jedna z najciekawszych dywizji do oglądania w mojej opinii.

Saints vs Buccaneers - New Orleans ostro wkroczyli w sezon i pokazują jasno, że walczą o najwyższa stawkę. NFC South z mojego punktu widzenia nie jest najciekawszą dywizją jednak w tym roku jest co oglądać.

Mamy więc naprawdę bogaty dobór starć wewnątrz dywizji których nie można przegapić! Zapowiada się naprawdę ciekawa kolejka. :D 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nastepnej kolejce planuje zobaczyc Ravens vs Browns i Pats vs Cowboys.

Co do wk3 - Bengals wygladaja bardzo zle. Burrow powiniem z miesiac odpoczac ale zaczeli sezon tak zle ze teraz nie maja praktycznie marginesu bledu. Straszne meczarnie z Rams i swietna defensywa plus przebudzenie Chasea pozwolily dowiezc wygrana. Za tydzien mecz z Titans na wyjezdzie i to gospodarze wg mnie sa faworytem.

Poza tym fajny mecz w Baltimore i wyszarpane zwyciestwo przez Colts, zaskakujace zwyciestwo Cardinals, Pats po raz pierwszy, porazka Saints i kontuzja Carra. Bardzo przyjemnie sie oglada to cale NFL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Raven2156 napisał(a):

Week 3 już za nami!

Mieliśmy okazję obejrzeć kilka naprawdę interesujących meczów.

Colts pokonali na wyjeździe Ravens wychodząc na dodatni wynik 2:1 co jest naprawdę interesujące. Wszyscy fani Baltimore wierzyli, że sezon rozpocznie się zaskakująco dobrze i drużyna nie przegra kilku pierwszy meczy i wszystko od samego początku na to wskazywało. Naprawdę jestem ciekawy wyniku Ravens pod koniec sezonu.

Lions są drużyną którą oglądam regularnie (pewnie z racji na Goffa) i mega podoba mi się ich gra. Grają pewnie, bezpiecznie i na pewno są warci obserwowania.

Bardzo szkoda mi Minnesoty. Terminarz mają wyjątkowo trudny jednakże rozpoczęcie od 0:3 po naprawdę wszystkich wyrównanych meczach boli bardzo mocno. Myśle, że jest już dla nich po sezonie a morale spadły praktycznie do zera. Szkoda, bo mają ogromny potencjał.

Cowboys przegrali zaskakująco z Cardinals i już cały internet huczy od memów by przestali się oszukiwać, że „to jest ich rok”. Cóż, myśle, że może coś w tym być ale pożyjemy - zobaczymy.

Nie wiem jak wasz ale mój Facebook wprost zaraz eksploduje od newsów Kelce x Taylor Swift. Nikt chyba nie interesował się pewną wygraną Kansas a domniemanym związkiem tej dwójki. Media mają jak poszaleć. :D 

Bengals w końcu urwali swoje pierwsze, wymęczone zwycięstwo i wracają do walki! Brawo :) 

Najważniejszym newsem jest jednak zwycięstwo Dolphins aż 70:20 z Broncos! To co wyprawia Tua jest po prostu nierealne! Uwielbiam go oglądać a Dolphins są mega pewni siebie i weszli sezon z przytupem. Gdybym miał typować kto zagra w Super Bowl to jedną z drużyn byłoby właśnie Miami.

Widze ze nowa obrona Browns nie robi na nikim wrazenia, a oni wykrecaja chore cyfry. Zobaczycie, ze beda czarnym koniem.

super mecz sie szykuje z Ravens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mayor napisał(a):

Relatywnie tanio jakieś 30 funtów i jeszcze się nie sprzedały 

30 funtow to chyba zarcie pod stadionem xD

@Raven2156

https://www.stubhub.co.uk/nfl-london-2023-atlanta-falcons-vs-jacksonville-jaguars-tickets-wembley-stadium-1-10-2023/event/105903200/?sid=3142492%2C3142515%2C3142423

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Detroit Lions bedzie czarnym koniem tego sezonu i moga zrobic kilka grubych niespodzianek. Obczajcie ich, to juz nie jest ten team do bicia, ktory przegrywa wszystko od lat. Jaram się, chociaz tak na szybko w sferze finalu widze juz 4 teamy, SF49ers, Miami, Kansas i Philly.

PS co tam u Bengals?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wujek Wójcik napisał(a):

Dla mnie Detroit Lions bedzie czarnym koniem tego sezonu i moga zrobic kilka grubych niespodzianek. Obczajcie ich, to juz nie jest ten team do bicia, ktory przegrywa wszystko od lat. Jaram się, chociaz tak na szybko w sferze finalu widze juz 4 teamy, SF49ers, Miami, Kansas i Philly.

PS co tam u Bengals?

No Lions są w tym sezonie niesamowici. Największa niespodzianka. Śmieję się, że wystarczyło, że kupiłem ich koszulkę i zaczęli grać... :D

Co do Bengals to stara bieda. Rozpoczęli sezon tragicznie i ciężko będzie z tego się podnieść. Burrow w ogóle nie przypomina Burrowa z zeszłego sezonu i przez to całość po prostu nie funkcjonuje jak należy.

Co do teamów w finale tak jak piszesz: Dolphins, 49ers i Eagles to w mojej opinii najwięksi kandydaci i jedyne drużyny które nie przegrały jeszcze żadnego meczu w tym sezonie. Po tej kolejce może się to jednak zmienić. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Week 4 praktycznie za nami!

Już na sam start został nam zaserwowany naprawdę przyzwoity kąsek w postaci bitwy o NFC North - Lions vs Packers. Potwierdza to tylko teorie jak zaskakująco silni są w tym roku zawodnicy z Detroit. Weszli sezon wprost genialnie i pokuszę się o stwierdzenie, że są jedną z najlepiej oglądających się zespołów w sezonie!

Ciekawostką był mecz Falcons vs Jaguars na Wembley w Londynie jednak obyło się bez większych emocji a w połowie zapełniony stadion (no może trochę bardziej) nie oddawał atmosfery NFL.

Na to na co było warto zwrócić największą uwagę to starcie w AFC East a mianowicie Bills vs Dolphins. Dzięki niesamowitej grze, Miami wypadło z puli niepokonanych w tym sezonie drużyn. Dla Buffalo był to o tyle ważny mecz, że dzięki temu udało im się zrównać w punktacji z ekipą z Florydy gdzie w dywizji powoli zaczynają się liczyć jedynie te drużyny. W mojej opinii obie już teraz zasługują na występ w Playoffs i głęboko w to wierzę, że tak się właśnie stanie. To również w jednej z tych drużyn szukałbym zwycięzcy konferencji AFC. :D

Vikings musieli poczekać do starcia dwóch zespołów z wynikiem 0-3 by w końcu wyszarpać swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie w dodatku na wyjeździe. Nie wygląda to zbyt optymistycznie ale jednak daje jakąś perspektywę na resztę sezonu. Czy mają o co walczyć? Szczerze mówiąc to z tak genialnym Detroit pewnie nie.

Bengals doznali kolejnej, dotkliwej porażki przeciwko Titans gdzie nie zdobyli ani jednego przyłożenia. Taki upadek Burrowa boli i chyba nikt się tego nie spodziewał. Cholernie szkoda.

W NFC robi się gorąco, ponieważ w stawce niepokonanych drużyn pozostały dwie ekipy właśnie z tej konferencji a mianowicie Eagles i 49ers. Niesamowite jak dobrze i pewnie grają te zespoły i już teraz łatwo powiedzieć, że starcie tych dwóch ekip w finale konferencji byłoby czymś więcej niż marzeniem! :D 

@agresywnychomik I jak starcie Broncos vs Bears? Wytrwałeś? :D 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.