Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No cóż... Mimo mega wywalczonego zwycięstwa w końcówce, Seahawks muszą w tym roku obejść się smakiem i niestety ale zabraknie ich w Playoffach...

Strasznie szkoda, bo oczekiwania do tego sezonu były dużo niższe a pozytywny bilans W/L oraz otarcie się o post-season to duży sukces! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zapowiada się nam  pierwsza runda tegorocznych NFL Playoffs?

Baltimore Ravens oraz San Francisco 49ers po znakomitym sezonie zwyciężyli swoje konferencje i będą mieli odpoczynek tydzień dłużej oczekując na swoich rywali w drugiej rundzie. :)

Kto zmierzy się więc w Wild Card Round i w jakiej kolejności?

Cleveland Browns (AFC #5) vs Houston Texans (AFC #4) - Texans rzutem na taśmę zwyciężyli swoją dywizję i pozbawili Playoffs świetnie prosperujących (jedno z największych zaskoczeń sezonu) Jaguars. Browns natomiast trafili do Playoffs nie bez powodu - awansowali z jedynej dywizji w której w post-season zagrają aż 3 drużyny i walka była do samego końca! Stawiam na Browns.

Miami Dolphins (AFC #6) vs Kansas City Chiefs (AFC #3) - Dolphins którzy zapowiadali się znakomicie od początku sezonu finalnie ulegli w swojej dywizji Bills i finalnie umiejscowiło ich to z nierozstawionym seedem. Chiefs są bardzo trudnym przeciwnikiem dla Miami w pierwszej rundzie i w mojej opinii będzie to najbardziej emocjonujący i wyrównany pojedynek w tym tygodniu pomiędzy Tuą i Patrickiem. Nie mogę się doczekać i oczywiście Go Dolphins!

Pittsburgh Steelers (AFC #7) vs Buffalo Bills (AFC #2) - Steelers mieli naprawdę fajną końcówkę sezonu i zanotowali kilka ważnych zwycięstw które pozwoliły im awansować do Playoffs. W pierwszej rundzie czeka ich nie lada trudny orzech do zgryzienia, bo Bills są w gazie i Josh Allen zrobi wszystko by zajść w tych Playoffs jak najdalej. W zależności od dyspozycji Pittsburgha ale myślę, że Buffalo powinni spokojnie wygrać.

Green Bay Packers (NFC #7) vs Dallas Cowboys (NFC #2) - Packers pozbawili Playoffs Seahawks co jeszcze bardziej potęguje moją niechęć do tej organizacji. :D Żarty, żartami ale Cowboys pokazali na co ich stać i prawie udało im się wywalczyć mistrzostwo konferencji! Gdyby okazało się, odpadną w pierwszej rundzie kibice z Dallas chyba by ich rozszarpali... :D Nie widzę innej opcji niż pewny awans Cowboys. :) 

Los Angeles Rams (NFC #6) vs Detroit Lions (NFC #3) - Lions mimo genialnego początku, delikatnie zwolnili. Nadal są niesamowicie ułożoną drużyną, z genialnym trenerem i głębią składu. Myślę, że czeka nas wyrównany mecz ale ostatecznie stawiam na drużynę z rodzinnego miasta Eminema. :) 

Philadelphia Eagles (NFC #5) vs Tampa Bay Buccaneers (NFC #4) - Eagles są na pewno jedną z największych negatywnych niespodzianek, bo wszystko wskazywało na to, że zdobędą mistrzostwo konferencji a okazuje się, że muszą być rozstawieni z numerem 5 a więc przed nimi mecz wyjazdowy na Florydę. Myślę jednak, że awans Tampy związany jest jedynie z przynależnością do jednej z najsłabszych konferencji/najsłabszej konferencji w lidze. Philadelphia powinna się po nich przejechać. :D

A Wy jak obstawiacie? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy bedzie obstawial Ravens i 49rs bo to najmocniejsze do tej pory zespoly ale wlasnie dlatego final bedzie inny. Moze Browns - 49rs?

Dla mnie koniec wiekszych emocji. Bengalsi dowodzeni przez Browninga pozytywnie zaskoczyli konczac sezon >500 ale 5 przegranych w dywizji nie pozwolilo im marzyc o czyms wiecej. Wydaje sie ze Browning, do tej pory raczej no name QB, zapewnil sobie jakis fajny kontrakt w innej druzynie na nastepny sezon.

Pats fatalnie zamkneli sezon i nawet sie wybralem na mecz bo nie czesto zdarza sie okazja obejrzec NFL za $20. Mecz do zapomnienia ale pogoda (burza sniezna) i mozliwosc zajecia dowolnego miejsca na stadionie zapewnily odpowiednie emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bostonian napisał(a):

Kazdy bedzie obstawial Ravens i 49rs bo to najmocniejsze do tej pory zespoly ale wlasnie dlatego final bedzie inny. Moze Browns - 49rs?

Dla mnie koniec wiekszych emocji. Bengalsi dowodzeni przez Browninga pozytywnie zaskoczyli konczac sezon >500 ale 5 przegranych w dywizji nie pozwolilo im marzyc o czyms wiecej. Wydaje sie ze Browning, do tej pory raczej no name QB, zapewnil sobie jakis fajny kontrakt w innej druzynie na nastepny sezon.

Pats fatalnie zamkneli sezon i nawet sie wybralem na mecz bo nie czesto zdarza sie okazja obejrzec NFL za $20. Mecz do zapomnienia ale pogoda (burza sniezna) i mozliwosc zajecia dowolnego miejsca na stadionie zapewnily odpowiednie emocje.

Kolory tegorocznego superbowl to purpurowy i czerwony.... Zgodnie z teoria popartą wynikami z ostatnich lat w finale zagraja czerwoni i purpurowi, pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Kolory tegorocznego superbowl to purpurowy i czerwony.... Zgodnie z teoria popartą wynikami z ostatnich lat w finale zagraja czerwoni i purpurowi, pozdrawiam. 

Bengals - Rams, Chiefs - Eagles. Ostatnie 2 SB chyba jednak nie wpisuja sie w ta “tradycje”.

Ale wpisujac sie w ta tonacje to moze Chiefs - Cowboys lub Bills/Ravens - 49rs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bostonian napisał(a):

Bengals - Rams, Chiefs - Eagles. Ostatnie 2 SB chyba jednak nie wpisuja sie w ta “tradycje”.

Ale wpisujac sie w ta tonacje to moze Chiefs - Cowboys lub Bills/Ravens - 49rs?

Oczywiscie bardziej humorystyczne i typowo amerykańskie spostrzeżenie ale...

Eagles chiefs jeszcze bardziej pasuje...

 

 

 

11337eed5a3482e25d554ee427407f8a69511bf45c601f349651d9ec7b9b98b4 - instasize.jpg

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RappaR napisał(a):

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie grający w futbol amerykański, korki i tekst „CHERBALIFE Hand 2 23 Ball Egg -Foot Football Handegg”

Dziś startuja PO może zamiast przeszkadzać ogladniesz coś ;)

Lions Rams powinno być spoko dla postronnej osoby (poniedzialek noc)

Ja jednak polecam Steelers Bills jutro o przyzwoitej godzinie, tam powinien być solidny grind, moze malo ofensywnych blyskow ale defensywnie powinno być dobrze + mecz prawdopodobnie w śniegu a to zawsze loteria. 

 

Edytowane przez agresywnychomik
Pitt Buff przełożony na poniedziałek z powodu burzy śnieżnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browns otwieraja WC swoim spotkaniem z Texans, juz tylko blisko 30min!

na papierze w sumie mega blisko, nie wiem skad u naszych fanow taka euforia, buki tez maja ~2-3pt na korzysc Browns.

wszystko, doslownie wszystko w rekach Flacco! fajna historia i oby trwala jak najdluzej i bez kontuzji (Browns maja najdrozsza injury liste w przekroju calego sezonu!!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że po takim sezonie mega szkoda mi Browns.

Jednakże jeszcze bardziej szkoda mi Dolphins. Zapowiadali się na największą rewelacje sezonu ale w pierwszej rundzie nawiedziła ich klątwa Chiefs... To jak Mahomes i spółka grają w Playoffach to jest coś po prostu niesamowitego! Obrona Kansas nie dała najmniejszych szans formacji ofensywnej z Florydy. Poza tym w ramach ciekawostki był to najzimniejszy mecz w historii organizacji Dolphins oraz czwarty najzimniejszy mecz w historii NFL (około -22 stopnie celsjusza a odczuwalne ponad -30 stopni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Raven2156 napisał(a):

Przyznam szczerze, że po takim sezonie mega szkoda mi Browns.

Jednakże jeszcze bardziej szkoda mi Dolphins. Zapowiadali się na największą rewelacje sezonu ale w pierwszej rundzie nawiedziła ich klątwa Chiefs... To jak Mahomes i spółka grają w Playoffach to jest coś po prostu niesamowitego! Obrona Kansas nie dała najmniejszych szans formacji ofensywnej z Florydy. Poza tym w ramach ciekawostki był to najzimniejszy mecz w historii organizacji Dolphins oraz czwarty najzimniejszy mecz w historii NFL (około -22 stopnie celsjusza a odczuwalne ponad -30 stopni).

Chiefs w PO to jest walec! GO Patrick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.