Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Super sprawa z Polsatem. Fajnie by bylo jakby dodali cos w stylu NBA Action. Popularnosc futbolu pojdzie w gore.

Bengals mocna wtopa ale akurat mozn to bylo przewidziec. Nie wygrali w Cle od 6 lat plus Burrow stracil mase preseason przez kontuzje. To co mnie niepokoi to fakt ze zawodnicy stali sie zbyt pewni siebie (komentarze Chasea) a w NFL pociag na mistrza szybko odjezdza. Szczegolnie gdy Twoj QB podpisuje rekordowy kontrakt i pozniej moze troche zabraknac tych $ w cap space.

Ogladam Jets i Rodgers juz out po 4 snapach. Chyba jednak nic powaznego.

Edytowane przez Bostonian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać Bills vs Jets.

Tak jak wspominałem wcześniej, mecz zapowiadał się na arcyciekawy i mimo tego, że Rodgers wypadł stosunkowo wcześnie to ekipa z Nowego Jorku i tak jasno pokazała jak gra się w futbol i, że będą się w tym roku liczyć w walce o najwyższe lokaty.

Od zeszłego sezonu wskoczyłem na bandwagon Josha Allena i naprawdę podziwiam umiejętności tego QB. Gościu ma ogromne futbolowe IQ i świetny przegląd pola. Wie co robi i wychodzi mu to znakomicie. Mega fajnie ogląda się Bills w tym sezonie. :D 

Mecz był bardzo wyrównany i wszystkim kibicom Bills musiały bardzo moce o zabić serca kiedy przy ostatnim 3-pt Attempt piłka odbiła się od słupka i szczęśliwie dla nich wpadła. :D 

Koniec końców lepsi okazali się gospodarze w dogrywce. Był to bardzo ważny mecz dla obu stron, ponieważ była to walka wewnątrz AFC East! Chłopaki z Buffalo muszą liczyć, że uda się odegrać na swoim terenie.

Ostatni return to coś po prostu niesamowitego!

 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Raven2156 napisał(a):

Od zeszłego sezonu wskoczyłem na bandwagon Josha Allena i naprawdę podziwiam umiejętności tego QB. Gościu ma ogromne futbolowe IQ i świetny przegląd pola. Wie co robi i wychodzi mu to znakomicie. Mega fajnie ogląda się Bills w tym sezonie. :D 

Żeś sobie wybrał moment na zachwalanie futbolowego IQ Allena. 4 straty - każda w wyniku fatalnej decyzji, z czego przy jednej z nich wbiegł prosto w swojego kolegę z drużyny, a przy innej miał autostradę do pobiegnięcia na pierwszą próbę, ale wolał rzucić na przechwyt ze strony Jetsów na podwójnym kryciu. A to był mecz z niskim wynikiem, w którym ograniczenie tego typu głupich decyzji spokojnie wystarczyłoby do zwycięstwa.

 

13 godzin temu, Bostonian napisał(a):

Ogladam Jets i Rodgers juz out po 4 snapach. Chyba jednak nic powaznego.

Zerwane ścięgno Achillesa u zawodnika, który w grudniu kończy 40 lat...

 

4 godziny temu, Raven2156 napisał(a):

Ostatni return to coś po prostu niesamowitego!

Plus ewidentny tripping przeoczony przez sędziów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami już pierwszy tydzień zmagań w najlepszej futbolowej lidze świata!

A jak przedstawia się Week 2 i na co zwrócić szczególną uwagę?

Ravens vs Bengals - Burrow i jego koledzy mają trudny orzech do zgryzienia. Po kompletnie nieudanym pierwszym występie mają niecały tydzień na podniesienie się i pokazanie klasy na swoim własnym terenie przeciwko naprawdę dobrze prosperującej drużynie z Baltimore. Mega ważny mecz dla fanów ekipy z Cincinnati.

49ers vs Rams - Starcia w NFC West zawsze dostarczają u mnie wiele emocji (jako fan Seahawks) i nie inaczej jest tym razem. Zawodnicy z Los Angeles kolejny raz zmierzą się z ekipą ze swojej dywizji tylko tym razem przed własną publicznością. Już po pierwszej kolejce widać, że to między tymi drużynami najprawdopodobniej będziemy obserwować najbardziej zaciekłą walkę o mistrzostwo dywizji więc mecze bezpośrednie mają ogromne znaczenie.

Jets vs Cowboys - Jets mimo braku Rodgersa zagrali wprost genialny mecz przeciwko Bills. Przed nimi kolejne starcie ze świetnie przygotowanymi zawodnikami z Dallas których obrona jako jedyna nie została jeszcze ani razu pokonana w żaden z możliwych sposobów. Będzie to starcie dwóch contenderów do zwycięstwa w swoich dywizjach.

5 minut temu, Kily napisał(a):

Żeś sobie wybrał moment na zachwalanie futbolowego IQ Allena. 4 straty - każda w wyniku fatalnej decyzji, z czego przy jednej z nich wbiegł prosto w swojego kolegę z drużyny, a przy innej miał autostradę do pobiegnięcia na pierwszą próbę, ale wolał rzucić na przechwyt ze strony Jetsów na podwójnym kryciu. A to był mecz z niskim wynikiem, w którym ograniczenie tego typu głupich decyzji spokojnie wystarczyłoby do zwycięstwa. 

Oczywiście to nie był idealny występ i masa błędów była poniekąd wymuszana przez genialną obronę Jets. Z drugiej jednak strony wielokrotnie rozdał fenomenalne piłki i mimo podwojeń potrafił dostarczyć futbolówkę wprost w ręce kolegów z drużyny.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pepis21 napisał(a):

Rodgers to już raczej nie out of the season a carrer ending injury będzie w tym wieku. Nie powiem ale szkoda, bo nadal miał jeszcze paliwo w baku.

Niebawem wiele więcej powinniśmy wiedzieć... No ale faktycznie straszna sprawa i byłoby cholernie szkoda - nie w taki sposób kończy się karierę jako legenda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Bostonian napisał(a):

 

Bengals mocna wtopa ale akurat mozn to bylo przewidziec. Nie wygrali w Cle od 6 lat plus Burrow stracil mase preseason przez kontuzje. To co mnie niepokoi to fakt ze zawodnicy stali sie zbyt pewni siebie (komentarze Chasea) a w NFL pociag na mistrza szybko odjezdza. Szczegolnie gdy Twoj QB podpisuje rekordowy kontrakt i pozniej moze troche zabraknac tych $ w cap space.

 

w koncu FO Browns odpracowal porzadnie offseason i sciagneli kilku mega solidnych gosci do obrony (zamiast jakis pojedynczych "nazwisk" ktore okazywaly sie kompletna klapa, daleko nie szukajac, rok temu Clowney), pytanie bylo tylko czy to rzeczywiscie zaklika, bo w Cleveland ciagle byly z tym problemy. To nie jest "wtopa" tylko moim zdaniem Browns ida w tym roku napewno na playoffy, maja w koncu w miare all-round sklad i moze Watson wroci do pulapu (~90%) za ktorego za niego zaplacilismy.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2023 o 16:17, agresywnychomik napisał(a):

Spoko to tylko wk1. Bez over-reakcji.

@Raven2156 orzech do zgryzienia jest jest twardy.

See you after wk2.

Bengalscy 0-2

chodzi mi po glowie pojechac do Pittsburga na mecz Browns - Steelers

tylko to praktycznie 4h w jedna strone ;/ bilety w c*** na koronie tez nie zachwycaja cena (ogolnie WOW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, memento1984 napisał(a):

Bengalscy 0-2

chodzi mi po glowie pojechac do Pittsburga na mecz Browns - Steelers

tylko to praktycznie 4h w jedna strone ;/ bilety w c*** na koronie tez nie zachwycaja cena (ogolnie WOW)

Heinz stadion jest ponoc mega (jak dobrze pojdzie bede tam w 2024 na Steelers Chargers z fanem Steelers xD).

Pitt tez ponoc nie jest zly jak chodzi o balety, nie wiem jak traktuja rywali z dywizji ale jedz.

Bengals sie podniosa, Chargers 4-13 sezon incoming.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Week 2 praktycznie za nami!

Działo się oj działo!

  • Vikings zagrali kolejny świetny mecz jednak znów zabrakło trochę szczęścia. Niestety ale terminarz Wikingów z Minnesoty jest bardzo wymagający na początku sezonu i sezon rozpoczął się wyjątkowo niefortunnie. Szkoda, bo jest to drużyna z ogromnym potencjałem.
  • Bengals przegrali w tym sezonie po raz drugi. Tym razem pokonali ich Ravens prowadzeni przez Lamara Jacksona który po naprawdę wielu świetnych akcjach pokonał Burrowa w wyjazdowym meczu w Cincinnati. Dla Bengals jest to okropny start biorąc pod uwagę, że od kilku sezonów stawia się ich wysoko w prognozach i osobiście strasznie szkoda mi Joe. Nie zmienia to faktu, że należą się ogromne brawa dla Baltimore którzy wychodzą na 2-0.
  • Jako fan Seahawks nie omieszkałem obejrzeć meczu z Lions którzy już w pierwszej kolejce zaskoczyli chyba wszystkich w meczu otwarcia sezonu pokonując Chiefs. Mecz był naprawdę fascynujący i tak jak bardzo szanuję Goffa tak w tym meczu wprost nie mogłem się napatrzeć na Geno Smitha który rozdawał równie dobre piłki jak jego przeciwnik. Comeback Seattle był czymś niesamowitym jednakże futboliści z Detroit zdążyli napsuć mi jeszcze krwi doprowadzając do dogrywki która na szczęście okazała się wygrana dla Seahawks. Obie drużyny rozpoczynają od 1-1 jednakże myślę, że powinien być to dla obu satysfakcjonujący wynik.
  • Dziś nadrobiłem Dolphins vs Patriots gdzie dominacja Tua była znacząca. New England to nie te same New England co przed kilkoma laty. Widać, że drużyna jest w ogromnej przebudowie i masa błędów, strat piłek lub głupich zagrań była ogromna. Z drugiej jednak strony wynik wcale nie wskazywał na dominację Miami więc brawa za walkę. W tym meczu mogliśmy być również świadkami świetnej obrony 3-pt attempt a link do tego wrzucam poniżej. :)

Będąc z wami szczery naprawdę podoba mi się gra Miami i na pewno będę ich uważnie obserwował. Wygląda na to, że po tych kilkudziesięciu latach w końcu w tym zakątku Florydy również udało się zbudować sensowną drużynę która będzie walczyć o najwyższe lokaty. Jest czym się jarać i jest co oglądać!

Przed nami w tej kolejce jeszcze dzisiejsze mecze Saints vs Panthers oraz Browns vs Steelers.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Raven2156 napisał(a):

 Dla Bengals jest to okropny start biorąc pod uwagę, że od kilku sezonów stawia się ich wysoko w prognozach

Benglas sa wysoko w prognozach od poprzedniego roku jako skutek ich niespodziewanego wystepu w SB. Joe B. ma bilans 1-7 ze swoich meczow nr 1 i 2. Wszystko jeszcze mozliwe, duzo meczow przed nami chociaz osobiscie czuje ze ich moment minal wraz z workiem $ prsekazanym ich QB.

Najfajniejszy mecz byl chyba w Denver, straszny collapse Broncos mimo udanego Hail Mary.

edit Steelers wlasnie pokonali Browns w MNF grajac w sumie bez QB, majac malo rushing yards ale z defensywa jak zawsze na swietnym poziomie. Watson kilka swietnych 3rd conversions ale tez sie duzo gotowal - dwa identyczne faule poprzez trzymanie za maske. Ravens na razie zdecydowanym faworytem AFC a pozostale druzyny beda walczyc o wild card.

Edytowane przez Bostonian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Week 2 oficjalnie się zakończył. Saints wyszli na prowadzenie 2-0 natomiast Steelers nie dali się pokonać Browns na własnym terenie wyrównując do 1-1.

A co przed nami w nadchodzącym Week 3?

Kolejka nie zapowiada się na bardzo imponującą jednak jak to zwykle bywa w NFL na pewno czeka nas wiele emocji! Mecze na które na pewno warto zwrócić uwagę to w szczególności:

  • Bills vs Commanders - ku zaskoczeniu futboliści ze stolicy rozpoczęli od dwóch wygranych a przed nimi kolejny mecz domowy. Tym razem do Waszyngtonu przyjeżdżają Bills wraz z nie do końca zadowolonym z początkowego wyniku Joshem Allenem który na pewno będzie chciał tu wiele ugrać.
  • Eagles vs Buccaneers - starcie dwóch gigantów które zapowiada się na mecz kolejki a więc nie można przejść obok niego obojętnie. Obie drużyny walczą o najwyższe stawki a więc będzie na co popatrzeć!
  • Rams vs Bengals - Rams są w tym roku drużyną bardzo niepewną i nie wyglądają na team który miałby walczyć o zwycięstwo w dywizji. Po drugiej stronie barykady mamy Bengals którzy sezon rozpoczęli tragicznie a Joe Burrow chcąc znów trafić do Playoffs musi coś zmienić. Jestem bardzo ciekawy czy ekipa z Cincinnati się zepnie i wrócą do gry o Playoffs.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Raven2156 napisał(a):

Week 2 oficjalnie się zakończył. Saints wyszli na prowadzenie 2-0 natomiast Steelers nie dali się pokonać Browns na własnym terenie wyrównując do 1-1.

A co przed nami w nadchodzącym Week 3?

Kolejka nie zapowiada się na bardzo imponującą jednak jak to zwykle bywa w NFL na pewno czeka nas wiele emocji! Mecze na które na pewno warto zwrócić uwagę to w szczególności:

  • Bills vs Commanders - ku zaskoczeniu futboliści ze stolicy rozpoczęli od dwóch wygranych a przed nimi kolejny mecz domowy. Tym razem do Waszyngtonu przyjeżdżają Bills wraz z nie do końca zadowolonym z początkowego wyniku Joshem Allenem który na pewno będzie chciał tu wiele ugrać.
  • Eagles vs Buccaneers - starcie dwóch gigantów które zapowiada się na mecz kolejki a więc nie można przejść obok niego obojętnie. Obie drużyny walczą o najwyższe stawki a więc będzie na co popatrzeć!
  • Rams vs Bengals - Rams są w tym roku drużyną bardzo niepewną i nie wyglądają na team który miałby walczyć o zwycięstwo w dywizji. Po drugiej stronie barykady mamy Bengals którzy sezon rozpoczęli tragicznie a Joe Burrow chcąc znów trafić do Playoffs musi coś zmienić. Jestem bardzo ciekawy czy ekipa z Cincinnati się zepnie i wrócą do gry o Playoffs.

Ja sie nie zgodze co do Rams, przeciwko overhyped 49ers wygladali bardzo dobrze, przypominam ze Stafford ma 35 lat i gral 2 mecz po kontuzji. Tam Tutu pobiegl zla ścieżke a mialby autostrade do endzone.

Napewno jest to duzo lepsza druzyna niz ktokolwiek zakladal przed sezonem. McVay to klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Ja sie nie zgodze co do Rams, przeciwko overhyped 49ers wygladali bardzo dobrze, przypominam ze Stafford ma 35 lat i gral 2 mecz po kontuzji. Tam Tutu pobiegl zla ścieżke a mialby autostrade do endzone.

Napewno jest to duzo lepsza druzyna niz ktokolwiek zakladal przed sezonem. McVay to klasa.

Bardziej odnosiłem się do dominacji 49ers w tej dywizji. Sami Rams nie są złą drużyną więc tak tego nie odbieraj. :D Nie bez powodu wrzuciłem ich jako jeden z najciekawszych meczów w kolejce - przeciwko Bengals.

Ogólnie jestem bardzo ciekawy, bo tak jak piszesz - na papierze i w teorii skład nie wygląda tak źle. Powinni ugrać sporo meczów jednak wciąż nie są to w mojej opinii contenderzy. Będę jednak oglądał i śledził. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2023 o 00:57, Pepis21 napisał(a):

Od tego sezonu aż przez trzy lata NFL będzie na sportowych antenach polsatu. Co tydzień będą pokazywane dwa spotkania w tym jedno niedzielne. 17 września trafią się akurat dwa niedzielne i oba transmitowane na Polsat Sport Fight. O 19 pokażą Jaguars-Chiefs a o 22:30 Cowboys-Jets.

Kto bedzie komentowal? Michalowicz? xD

Hunt w Browns @memento1984

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.