Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie co z wami do jasnej ciasnej ?!? Swoją kłótnią sprawiliście że ten temat zszedł na manowce. Filmy może oceniać KAŻDY, według DOWOLNYCH uznanych przez SIEBIE kryteriów.

może, ale niech wtedy nie przedstawia tego jako obiektywne kryteria - jak to czynią Przem z Findkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku przestrodze:

 

najnowszy dzien niepodleglosci

scierwo nad scierwami poprostu straszne scierwo

 

 

na swoje usprawiedliwienie dlaczego sie wogole wzialem za to scierwo mam temperature , ponad 30 gradusow robi papke z muzgu   :smile:

dokladnie, odlecam kazdemu, zrobili z tego jakas napierdalanke, plus przed dialogami juz wiadomo co aktorzy powiedza

 

plus splycenie obcych do roju much

 

porazka totalna ogolnie

 

a polski dubbing wylaczylem po 5 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty grandpa - straszne dno. dawno nie oglądałem czegoś bardziej żenującego. dziwie się tylko, że De Niro w tym zagrał. Albo kończą mu się hajsy, albo dostał grube za rolę w tym gównie. NIE POLECAM szczególnie fanom Roberta.

DeNiro od 15 lat gra w gównianych komediach. Kogoś bawiły te gówna z Sandlerem czy innym równie żenującym Stillerem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty grandpa - straszne dno. dawno nie oglądałem czegoś bardziej żenującego. dziwie się tylko, że De Niro w tym zagrał. Albo kończą mu się hajsy, albo dostał grube za rolę w tym gównie. NIE POLECAM szczególnie fanom Roberta.

Nie jestem pewien, ale De Niro chyba ma swoją sieć hoteli albo inwestuje w jakąś i dlatego przyjmuje takie role. Inna sprawa, że ciężko o dobre role dla aktorów w jego wieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale De Niro chyba ma swoją sieć hoteli albo inwestuje w jakąś i dlatego przyjmuje takie role. Inna sprawa, że ciężko o dobre role dla aktorów w jego wieku

De Niro ma jeden hotel- Greenwich Hotel ,wybudowany w 2005 roku.,Nie jest to duży obiekt 8 pięter w TriBeCa,.Głównym zajęciem De Niro jest Tribeca Film Festival i Tribeca Productions.Sam festiwal przynosi co roku $600 mln zysku.,Własnością De Niro są także Tribeca Cinemas na Varick St.Ma także udziały w 3 restauracjach w tym rejonie Tribeca Grill ,Locanda Verde i Nobu.,Wspólnie z Nobuyuki Matsuhisa i kilkoma innymi wspólnikami ma udziały w sieci restauracji Nobu i trzech hotelach Nobu Hotels (Chicago,Vegas i Manilii) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona wyciągnęła mnie na Bridget Jones 3. Dawno się tak nie uśmiałem na żadnej komedii. Zaczynam nawet rozważać obejrzenie pierwszych dwóch części :nevreness:

 

Byłem też na Smoleńsku. Widziałem w życiu dwa gorsze filmy: Kac Wawa i American Beauty. Poza gościem grającym Lecha Kaczyńskiego zupełnie nic godnego uwagi. Co do Beaty Fido, to albo jest najgorszą aktorkę świata, albo ktoś z premedytacją kazał jej zagrać tak, jakby była najgorszą aktorką świata. Absolutny brak fabuły, sporo scen archiwalnych, które spowodowały ataki płaczu u siedzących w pierwszym rzędzie pań w podeszłym wieku. Ledwo się powstrzymałem, żeby nie wyjść w trakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona wyciągnęła mnie na Bridget Jones 3. Dawno się tak nie uśmiałem na żadnej komedii. Zaczynam nawet rozważać obejrzenie pierwszych dwóch części :nevreness:

 

Byłem też na Smoleńsku. Widziałem w życiu dwa gorsze filmy: Kac Wawa i American Beauty. Poza gościem grającym Lecha Kaczyńskiego zupełnie nic godnego uwagi. Co do Beaty Fido, to albo jest najgorszą aktorkę świata, albo ktoś z premedytacją kazał jej zagrać tak, jakby była najgorszą aktorką świata. Absolutny brak fabuły, sporo scen archiwalnych, które spowodowały ataki płaczu u siedzących w pierwszym rzędzie pań w podeszłym wieku. Ledwo się powstrzymałem, żeby nie wyjść w trakcie.

american beauty z Kevinem Spacey? serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu w tym wątku była "gorąca" dyskusja dotycząca filmu "Nice Guys".

 

Obejrzałem ten film dla mnie to mieszanka Tajemnic Los Angeles, Pulp Fiction i wczesnych filmów Guy Ritchie Porachunki/Przekręt, pod względem fabularno-intrygowym.

 

Każdy z tych powyższych filmów lubię i widziałem nie raz, ale "Nice Guys" obejrzałem raz i wystarczy.

 

Sprawdziłem sobie reżysera i scenarzystę "Nice Guys" i był zamieszany w Zabójczą broń 1 i 2 oraz Długi pocałunek na dobranoc (filmy, który lubię) i zastawiam się co poszło nie tak. I wydaje mi się, że odpowiedzialność spoczywa na reżyserze, bo opowiedział to historię w taki sposób, całość jest jakoś no właśnie.

 

Gdyby zastosować porównanie kulinarne, to "Nice Guys" to lasange, zrobione według dobrego/sprawdzonego przepisu i składników, a w którymś momencie zabrakło przypraw i zamiast mięsa wołowego użyto wieprzowiny i w rezultacie jest mdłe i generalnie nie smaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakiś dobry film obecnie w kinach? Dawno w kinie nie bylem wiec nie wiem co graja, a chetnie bym sie wybrał na coś dobrego...

Niedługo będzie w kinach Pitbull Niebezpieczne kobiet to można się wybrać. Teraz chyba nic specjalnego nie ma. Jak lubisz łubudu to suicide squad jest spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.