Skocz do zawartości

Filmy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu przez to jaki ma obecnie wizerunek ciężko mi go było brać na poważnie

 

Biorąc pod uwagę fakt, że w latach o których opowiada ten film na wall street trejderzy tonęli w kokainie i często niewytrzymywali psychicznie powiedziałbym, że akurat on tam idealnie pasował. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opinie nt. nowego Pitbulla? Takie same gówno, jak wcześniejszy, czy trochę lepiej?

 

Lepiej nie, gdyby nie Bachleda, która wyraz twarzy ma zawsze ten sam, to byłoby prawie jak nowe porządki.

Fabuła do dupy, gagi na poziomie poprzedniego, można się było uśmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ludzie idąc na mainstreamowe gówno oczekują Monty Pythona

już pomijąc poziom żartów to ten film jest strasznie chaotyczny, brak tu spójności między kolejnymi scenami, momentami się czułem jakbym oglądał po prostu jakieś randomowe kilkuminutowe filmiki złożone w całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwałem czegoś w stylu pierwszej części, to tak wiele? 

Służby specjalne zjadają Nowe porządki, a same przecież też nie prezentują jakiegoś wysokiego poziomu. 

 

W sumie nie, ale po tym jak daleko od pierwszego pitbulla poszedł Vega w NP nie było na co liczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca mnie rozumiesz. 

 

Skąd miałem wiedzieć, jak daleko od pierwszej części odszedł Vega w Nowych porządkach, dopiero na nie idąc? Bo o najnowszą część dopiero pytałem i chciałem uzyskać jakąś opinię, m.in. czy wchodząc do kina będę podobnie zaatakowany chaotycznymi wątkami w filmie oraz zażenowany poziomem dialogów i żartów w nim zaprezentowanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca mnie rozumiesz. 

 

Skąd miałem wiedzieć, jak daleko od pierwszej części odszedł Vega w Nowych porządkach, dopiero na nie idąc? Bo o najnowszą część dopiero pytałem i chciałem uzyskać jakąś opinię, m.in. czy wchodząc do kina będę podobnie zaatakowany chaotycznymi wątkami w filmie oraz zażenowany poziomem dialogów i żartów w nim zaprezentowanych. 

 

Jeżeli tak odebrałeś P:NP to odpowiedź brzmi tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest moim zdaniem wyraźny skok na kasę.

 

Drugi film, po średnio (niech będzie) dopracowanym poprzednim, w tym samym roku? To nie może się dobrze udać, nie po tym, jaki poziom prezentowały NP. Już Cielecka w zwiastunie mocno zniechęca. Jak ona mogła zgodzić się zagrać coś takiego... dobra aktorka. 

 

Vega lepiej skupiłby się na rozwinięciu tego w serial, jak w poprzednich przypadkach, zamiast cisnąć na kinówkę.

 

Poza tym - to jest film sensacyjny, czy prymitywna komedia? Będąc na seansie, można było mieć wątpliwości. 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vega lubi mieć luksusowe auta. O czym Wy tu jeszcze rozmawiacie ? Nowe porządki i zjebane kobiety to ścierwo, skok na kasę i nie warto zmarnować już ani milimetra elektronicznego papieru, żeby o tym pisać.

Ben Hura odpaliłem ale po 25 minutach wyłączyłem. Szkoda. Lubię Kebbela

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film Drive - ciekawostka na początku filmu w trakcie ucieczki przed glinami, Driver słucha relacji live z meczu Clippers w kulminacyjnym momencie wjazdu do parkingu Staples center Blake Griffin kogoś blokuje i przejmuje pile po czym mecz sie konczy, ot taka ciekawostka zwiazana z NBA

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Film Drive - ciekawostka na początku filmu w trakcie ucieczki przed glinami, Driver słucha relacji live z meczu Clippers w kulminacyjnym momencie wjazdu do parkingu Staples center Blake Griffin kogoś blokuje i przejmuje pile po czym mecz sie konczy, ot taka ciekawostka zwiazana z NBA

supa-hot-fire6a09c.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.