Skocz do zawartości

West Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, słuchajcie, nie udzialam się na razie bom początkujący i się troszkę wstydze xd. Ale forum przegladam na bieżąco i jestem na czasie.

Powiedzcie mi tylko jedną rzecz-kazano mi sie zarejestrować, zarejestrowalem się ale-czy ja gram? Jesli tak do data 30 mi odpowiada, będę, tylko nie wiem na jakiej zasadzie jestem w grze(o ile jestem)

Co do gadu, gg nie mam, jestem pod mailem 24/h, ale oczywiscie jesli gg jest niezbędne do uczestnictwa to założe i podam :]

 

Pozdrawiam wszystkich, nicniewiedzacy kon :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem - wyskoczyła mi robota w przyszłym tygodniu....

 

Jest jeszcze tydzien do draftu - dałoby sie cos innego ustalić? Np. jesli juz niedziela, to jakas 15? Inny dzien pasuje o kazdej porze. Po prostu dzis mi wyskoczyła nocka w tym terminie.

 

East robi w październiku - moze i u nas pazdziernik? Ewentualnie może byłaby mozliwosc zamiany ligi?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że ktoś (mhm mozesz) w EAST się znajdzie do zmiany.

 

nie chodzi o beton bulek, przecież wiesz że chętnie bym Ci skopał zad ; ), raczej chodzi o to że nawet jeśli ustalimy nowy termin pasujący wszystkim (co graniczy z cudem...), to i tak w ostatnim tygodniu komuś coś wypadnie i znów byłaby podobna sytuacja.

to normalne że na 17 osób planujących coś z dużym wyprzedzeniem, ktoś się przejedzie...

 

także dopóki nie posypie się 4-5 osób z obecnego terminu, nie mam zamiaru proponować nowego.

 

za to liczę, że z transferem do EAST nie będzie problemu, choć ja osobiście żałowałbym straty tak aktywnego i doświadczonego GMa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałoby dokładnie taki sens jak Ci napisałem - jeżeli 17 osób zgodziłoby się że pasuje im inny termin za kilka tygodni, to w czasie tych kilku tygodni i tak komuś (a najprawdopodobniej kilku osobom) coś by wypadło i wrócilibyśmy do punktu wyjścia tylko z problemem u kogo innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest tej natury, ze wielu maniakow fb ma w październiku pozapychane weekendowe wieczory. I teraz może być cieżko dojść, kto w jakiej lidze kiedy już sie umówił na draft. Nie mówiąc już o innych zobowiazaniach. Więc być może faktycznie przeskok na wschód będzie prostszy do realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.