Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2012/13


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że mamy bodaj 7 osób, które są powyżej poziomu 460 fp uprzejmie przypominam, że czas na zejście z salary to 48godzin po zakonczonym drafcie. Jeśli komuś się to nie uda to wyleci JEDEN gracz z taką wartością FP aby wystarczyło na zejście poniżej poziomu 460fp.

Również przypominam, że draft rozpocznie się 1.09 (temat zostanie stworzony 28 lub 29.08 bo później wyjeżdżam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zecik, czas na wybór to 48 godzin więc 8 pick to max 16 wrzesień. Oficjalnie draft zacznie się 1 września i od tego dnia będzie liczony czas.

QAS, zobaczymy kiedy będzie można zakładać ligi na yahoo, ale 48 h po zakończeniu draftu rozpoczynamy nowy sezon i wtedy powinien też być otwarty rynek FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy nie istnieje na FA? :crushed: Ci goście, których mam zamiar wywalić będą robić 20-25fp, takich gostków można spokojnie wyłowić z fa.

W poprzednim sezonie, w prawdzie w innych ligach (tutaj nie miałem kogo wywalać na fa) zgarnąłem chociażby Lina, Isaiah Thomasa czy Hicksona.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam akurat przerwę we wczasach więc znalazłem czas na mełego trejda:

 

Blaugrana (San Antonio Spurs) oddaje: Amare Stoudmire

Z33 (Gold3n Stat3 WariorZ) oddaje: pick 2012 #8 + pick 2013 Nets

ja wywalam Derricka Browna.

 

B. powinien potwierdzić.

 

dozo za tydzień po kolejnych wczasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.