Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2012/13


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

w FBX mam zasadę: nie ufam białasom. Vucevica nie widziałem na oczy ale zakładam że z takim nazwiskiem jest biały, więc pozbywam się białasa biorąc w zamian mulata, im też nie ufam w sumie ale wolę takiego niż białe drewno. tak więc potwierdzam ten trejd.

pozdrawiam z Kazimierza Dolnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

 

ufffffff.. chcialoby się napisać. blaugrana to najtwardszy z negocjatorów z jakim miałem do czynienia. po kolejnych wiadomościach w skrzynce czułem się jak 3 lata temu w Hurgadzie w Egipcie targując się o popielniczkę w kształcie Faraona. Mam nadzieje, że Bynum i pick 5 będzie mu służył za to ile musiał wycierpiać tracąc na mnie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej chłopacy bez jaj

 

koelner mogłeś pisać że bynuma za fryty oddajesz

 

rok temu, dwa lata temu taki trejd jest ok, ale teraz kiedy bynum poszedł do sixers i prawdopodobnie będzie tam dzielił i rządził, bo z regularnych rywali tylko tyson chandler bedzie w stanie go ograniczyć, fok.

 

ronnie za takie trejdy poleciał z ligi kiedys :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam ludzi wprowadzać w zdumienie. :)

Bynum dość długo był na liście transferowej i nikt nic lepszego mi nie zaoferował. ale lepiej teraz wyjebać Bynuma niż w przyszłości gdy dostanie tłusty kontrakt i zanudzi sie na śmierć przenosząc się z Los Angeles do zimnej i ponurej Pennsylwanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.