Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2012/13


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

#1 oddaje:

Joe Johnson 42,55

Shannon Brown 23,45

pick 2013

 

Z33 oddaje:

Thaddeus Young 35,10

pick 2013 Atlanty (Buły)

 

zwalniam Haslema.

 

mój skład po wymianach panie Komish :

 

Golden State Warriors – Z33 - 361,85 ( / PM)

Dołączona grafika

Imię i nazwisko fppg

1) Jose Calderon 44,40

2) Joe Johnson 42,55

3) Drew Gooden 37,80

4) Nate Robinson 32,20

5) Amir Johnson 29,10

6) Rodrigue Beaubois 27,65

7) Shannon Brown 23,45

8) Anthony Morrow 23,05

9) Derrick Brown 22,30

10)Nikola Vucevic 20,85

11) Aaron Brooks 19,70

12) Jan Vesely 19,70

13) Omer Asik 19,10

pick: pick Warriors

pick: Brooklyn Nets 2013

 

nie do sprzedania: mój pick 2013, Asik, cała reszta z pickiem 2013 #1 na czele do wzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy kosę ktoś wydymał, na analizę przyjdzie czas, ale wiem jedno zrobić taki trejd to już niezły sukces.

 

wystarczy ze Gordon bedzie łamliwy tak jak jest teraz albo jego czestotliwosc kontuzji zwiekszy sie (co jest bardzo prawdopodobne) a wartosc Gordona w tej lidze poleci w doł i co bym dostal za niego ?

juz teraz wiekszosc pisala, ze łamliwy i zastanawia się nad nim a co bedzie za 2 sezony jak bedzie tracil 1/4 sezonu jak teraz albo wiecej?

nic lepszego nie dostalem za tych graczy a w wiekszosci propozycji dostawalem znaczaco mniej cos typu pick 15 i jakis bolek ...

 

czas pokaże czy dobrze zrobilem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszej wymiany nikt nie proponowal. Licze na to, ze T.Young bez Branda zagra lepszy sezon, a JJ taki sam jak ostatnie dwa lub nieco gorszy. Lekko schodze z salary, a pick jest tylko dodatkiem - zakladam, ze bedzie wyzszy od mojego, a w trakcie sezonu picki sa w modzie wsrod tankujacych ;). Pierwszy raz schodze z salary wiec moge popelniac bledy, ale jest to wymiana, o ktora jestem w miare spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lk na TY bym nie liczył, typowy energizer z ławki i w zeszłym sezonie chyba szczytował ; )

obstawiam że już nigdy w historii nie dobije do 35, bo w Philly sporo ludzi do gry mają i talentów do ogrywania...

JJ pewnie koło 40 się zatrzyma, ale zawsze to pewna 40 na kilka lat.

Z33 sprzedajesz tanio może ? ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za sympatyczne dogranie transakcji.

 

Właśnie ogarnąłem sobie skład i tak:

- wywalam Kendricka Perkinsa

- oddam za tańszych lub picki Jasona Terrego (34,80), Dorrella Wrighta (30,95), Chasea Budingera (24,20)

- rozważę propozycję wymiany za rozsądnego F lub C Luola Denga (42,25)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lato ciekawe, sam zrobiłem 3 wymiany :)

Nie rozumiem komentarzy do Kosy, zwłaszcza że ogłaszał że są do wymiany i jak ktoś się dopytał to zdał sobie sprawę że Eric Gordon był do wyciągnięcia, tylko właśnie każdy się bał Jego kontuzjogenności (ale ta mogła się nie podobać i Kosie więc to logiczne że chciał go wymienić). Jak zwykle najbardziej na tym na pierwszy rzut oka korzysta Tomko. W tym roku może być ciekawie, bo jak widzę jest aż 14 drużyn walczących :)

 

Mój obecny skład (może to ułatwi Ci prace ms9?):

Bardzo drogo(czyli praktycznie nie do wymiany):

Davis(1 pick)

Irving

Drogo:

Favors

Tyreke

pick 9

pick 10

pozostałe:

pick 16

Gerald Green

Terrence Williams

Tobias Haris

Anthony Randolph

Brandan Wright - polecam zajrzeć do FBX2 i poczytać wypowiedzi na temat tego gracza użytkowników Benon i Karl (ale tylko ich, innych nie czytać)

picki 2013: mac,soobi,marzec,tryczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.