Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2012/13


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

noo ostry trejd przed wyjazdem, za 2 tygodnie wracam i jeszcze może Brooksa/Vuca/Westa/Bibułę komuś schodzącemu z salara odstąpię...

 

szkoda Asika, ale trzeba było coś poświęcić, gorzej jeśli Timmi odejdzie w stylu Robinsona zamiast szarpać do ostatnich dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Andrew Bynum 55,40

6) Brandon Rush 28,70

8) Daniel Gibson 26,90

9) Kosta Koufos 23,35

11) Linas Kleiza 21,55

12) Jodie Meeks 20,00

13) Donatas Motiejunas 15,00

 

tych panów mogę opchnąć jeśli kogoś zainteresuje. standardowo za młodych lub picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ostry trejd przed wyjazdem, za 2 tygodnie wracam i jeszcze może Brooksa/Vuca/Westa/Bibułę komuś schodzącemu z salara odstąpię...

 

szkoda Asika, ale trzeba było coś poświęcić, gorzej jeśli Timmi odejdzie w stylu Robinsona zamiast szarpać do ostatnich dni...

Świetny traid w Twoim wykonaniu, a Timmy na pewno nie odejdzie co zresza mówił już wielokrotnie. Prawdopodobne, że podpiszę też już na 2 sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za picki lub cos w miare mlodego z naciskiem na picki:

 

1) Eric Gordon 39,30

2) Luke Ridnour 35,00

3) Brandon Bass 33,85

5) Darren Collison 32,00

7) DeJuan Blair 27,95

8) Luc Richard Mbah a Moute 25,85

9) Jeff Green 25,50

11) Tyler Hansbrough 22,15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zeby nie ucichly mamy kolejny deal

 

Greg Monroe + Michael Beasley + Gordon Hayward = Joakim Noah + Tony Parker + Mike Conley

 

Buła potwierdzi.

 

 

PS: Mogę prosić o aktualizacje skladow bo 5 graczy mam nowych a chce nadal dealowac więc byłoby łatwiej jakbym miał wpisany aktualny skład, dzieki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.