Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2012/13


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

wróciłem.

Devina Harrisa oddam półdarmo.

za rok jest FA i jakoś koło 30stki, więc nie takie próchno, ale ten rok w ATL zapowiada się raczej nieciekawie (chociaż dżef tigła też nie jest jakimś szachem nie do wyjęcia...), a mi zawala salary (kto by pomyślał 2 sezony temu że mogę mieć problemy z SC...).

do jutra PM, potem będę na GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Sacramento młodych można policzyć na palcach jednej ręki,ale gdyby ktoś chciał C.Lee,Mullensa,Stiemsme może pisać,wiek gracza w zamian nie gra roli.

 

Ze względu na dużą ilość Pg rozważam sprzedaż Mo Williamsa.Mało kosztuje a 40 Fp powinien kręcić jak kiedyś gdy był starterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny deal:

 

Rodrigue Beaubois 27,65 + Nikola Vucevic 20,85 + Aaron Brooks 19,70 + pickATL2013

 

za

 

Wesley Matthews 33,40 + Emeka Okafor 33,70 + J.J. Redick 26,75

 

no i tak rozsprzedałem chyba wszystkie swoje assety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ja skonczylem totalny rebuilding zaczety kilka miesiecy temu od sprzedania Lebrona. Miałem odejść ale zaangażowałem się w ligę jak wtedy kiedy ją zakładaliśmy. Cel jest jeden - wygrac mistrzostwo:) Jeśli mam przekroczone salary to moge sprzedac komus Dannego Greena za jakis pick, ten lub za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.