Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2012/13


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

uwielbiam ludzi wprowadzać w zdumienie. :)

Bynum dość długo był na liście transferowej i nikt nic lepszego mi nie zaoferował. ale lepiej teraz wyjebać Bynuma niż w przyszłości gdy dostanie tłusty kontrakt i zanudzi sie na śmierć przenosząc się z Los Angeles do zimnej i ponurej Pennsylwanii.

ok można wprowadzać ludzi w zdumienie. Pytanie tylko czy warto. Zdecydowanie za mało otrzymałeś przynajmne podsumuwując treyd na gorąco ale kto wie :) może kiedyś tą wymianę ocenię inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dziewczęta! Każdy mógł próbować Bynuma wyciągnąć ale nikt nie spróbował pewnie nawet chwilę dłużej ponegocjować.

A teraz narzekanie że niby tanio. A trzeba było szukać wymian z innymi żeby znaleźć coś co Koelnera by interesowało.

Blau przecież nie miał tego wszystkiego u siebie od roku tylko musiał trochę się nagimnastykować żeby spiąć trejda.

Każdy miał szansę a skoro wszyscy w trejdzie się dogadali więc trzeba to docenić lub nie, ale przyjąć do wiadomości a nie krytykować.

Ja to tak widzę.

Gratulacje przede wszystkim dla blaugrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golden State Warriors – Z33 - 406,80 ( / PM)

Dołączona grafika

Imię i nazwisko fppg

1) Kris Humphries 47,00

2) Jose Calderon 44,40

3) Joe Johnson 42,55

4) Amare Stoudamire 41,10

5) Drew Gooden 37,80

6) Nate Robinson 32,20

7) Amir Johnson 29,10

8) Rodrigue Beaubois 27,65

9) Shannon Brown 23,45

10) Anthony Morrow 23,05

11) Aaron Brooks 19,70

12) Jan Vesely 19,70

13) Omer Asik 19,10

picki: brak

 

mój zaktualizowany po ostatnich trejdach skład. chętnie sprzedam jeszcze Calderona, JJ-a, Goodena, a nawet Nate'a!!!

 

liczę na top 5 w tym sezonie... oczywiście mam na myśli kolejność w drafcie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.