Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2012/13


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla mistrza.

Dla reszta wielkie dzięki za lata wspólnej gry!

Grunt że chociaz raz udało mi się wygrać, później już było tylko gorzej.

Wypaliłem się totalnie jeśli chodzi o system fantasy points już kilka lat temu, w tym chciałem spróbować powalczyć po raz ostatni.

Moge już nie zaglądać tak często na forum, więc jakby ktoś był chętny do przejęcia zespołu to śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla DeTe i QASa za zaciętą walkę. Poziom w tym sezonie był bardzo wysoki i ciężko było rywalizować z pierwszą dwójką. Fajnie, że drugi sezon z rzędu udało mi się być w pierwszej trójce i liczę na to, że w kolejnym sezonie będę mógł powalczyć o zwycięstwo (chociaż wyciągnięcie gracza pokroju Sandersa z FA będzie ciężko powtórzyć). Pomimo dość wysokiej średniej kilka rzeczy mogłem zrobić lepiej. Ginobili nie wniósł wiele do mojego zespołu, być może wymiana Rubio na początku sezonu pozwoliłaby mi utrzymać się w walce na dłużej, ale pierwsze miejsce było poza zasięgiem. Dobrze, że na koniec sezonu udało mi się wymienić KG i Manu na kogoś młodszego dzięki czemu łatwiej będzie zejść z salary - ciekawa wymiana, którą rezygnowałem z walki o podium, a ostatecznie sprawiła, że zająłem trzecie miejsce. Jestem zadowolony, że w końcu udało mi się zbliżyć do wykorzystania wszystkich slotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w sprawie zespołu to chętnie przejmę i obiecuję ze będą to dobre ręce bo dopiero zacząłem grać, mam zapał i wyniki nie najgorsze...http://profiles.sports.yahoo.com/user/SJTDUI6CERUYMHAVEZISRZVSW4

Także w keeperku chciałbym sie sprawdzić i jest fajna okazja do przejęcia zespołu w dobrej lidze...

Nic tylko przyklepać...

To jak sooobi, co powiesz??

 

Pozdrawiam Tocheck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo więc podsumowanie sezonu, najpierw w odniesieniu do przewidywań letnich:

 

soobi - absolutny contender. pozycja SF ciut szwankuje, ale poza tym masa upsideu u wielu graczy.

*walczył długo i byłby groźniejszy, ale widać było wyraźnie braki zaangażowania - idę o zakład że zostawił najwięcej FP na benczu, kiedy tylko patrzyłem to trzymał tam jakąs szychę z carriernight. Poza tym fatalna (głównie za sprawą kontuzji) wymiana pozyskująca KG+Manu pod koniec...

obi - z trudem ale powalczy o pudło, piękny pick Waitersa. Curry kluczowy.

*curry wypalił jak rakieta, ale poza tym niewiele, FA chyba nic ciekawego, w dodatku beznadziejny od samego początku trejd Valancianusa...

Maciek - contender. Nelson i Pekovic mają sporo w zapasie, ale słono za nich zapłacił ; ) Bardzo dobry pick ML.

*słabiutki sezon Maćka, Nelson i Pek zgodnie z oczekiwaniami (nawet jeśli trochę opuścili), LBJ to maszyna, a tu ledwo 8 miejsce...

zdecydowanie przespał początek sezonu i za długo trzymał graczy wypalonych.

#1 - powalczy o pudło, mało upsideu i Rubik falstartuje.

*walczył dzielnie i skończył na pudle, choć jakby na początku oddał RR za Kobego (a pamiętam że miał taką opcję i się tego cholernie bałem...) to pewnie byłby champ. Świetna i bardzo odważna wymiana Thada Y za JJ + wyjęcie najlepszego FA na rynku (Sanders).

Koelner - wałek roku z Bynumem, TOP5 draftu 2013 i fajny młody skład.

*miał być pick i jest pick, ale jak na rebuilding to nic specjalnego nie osiągnął - mniej fajny i mniej młody skład...

QAS - contender, trochę żałuję oddania Manu bo cienko wśród niskich, ale liczę na Zellera już teraz...

*błędy nowicjusza wśród contenderów no i Tobes pozyskany drogo a sprzedany tanio w najmniej odpowiednim momencie...

dr_kosa - #1 pick 2013. not even close.

*Lill i Kemba popsuli pick, ale chyba nie narzeka, a przeciwników miał godnych w pickowaniu ; ) Lill+Drumm = guru draftu.wow.

MARZEC - powinien prowadzić Atlantę Hawks. kolejny sezon na granicy TOP10...

*w marcu jak w garncu. ale dobra wymiana z Mo i Brewer z FA ładnie pociągnął...jak co roku w środku ale jest progres ; )

drtoudi - #2 pick 2013.

*no jednak #1. trochę dziwnych śmieci trzyma, ale cel osiągnięty.

buła - pod koniec pierwszej dziesiątki. beznadziejny trejd Kamana...

*mieć Durexa+Monroe+Teague (wyśmienity trejd btw) i przegrać walkę z ekipami przeciętniaków albo połamańców...buła ogarnij się chłopie bo w realu byś z Lakersami do PO nie awansował pewno...marzec Cie wydymał w każdą dziurkę.

marcos - poza TOP10, za dużo połamańców, kilka regresów (Millsap, Jamison)

*nic dodać nic ująć. oby wysoko w drafcie ; )

DeTe - contender, choć brak głębi składu, a pick beznadziejny...

*już nawet nie pamiętam co to za pick, a głębi składu dodał Websterem i Carterem...umarł król, niech żyje król !

blaugrana - poza TOP10, ale ładne ruchy.

*bardzo dobry rebuilding. niech reszta patrzy i się uczy.

t_omko - obok soobiego główny contender.

*zmasakrowany przez kontuzje, upside nie wypalił. chyba moja największa pomyłka w przewidywaniach, ale nie pokonasz kontuzji, nie zwyciężysz jej w sobie, nie pokonasz kontuzji...tralalala...

mac - zaraz za TOP10, za rok contender z aspiracjami na dynastię (Irving, AD, Favors, Tyreke...)

*mój zią i wie co robi i ja wiem co robi i każdy widzi co robi. DMC+AD+Irv to będzie potęga na lata.

piotreksuper - powalczy o pudło. AK47 kluczowy - a myślę że się sprawdzi...

*AK47 zaczął z grubej rury a potem zmiękła mu fajka. zabrakło upsideu a Deron słaby początek i chyba trochę piotrek stracił werwę przez to, dobry finisz dał 4 miejsce...

tryczekszukarek - druga dycha.nieciekawy skład.

*był nieciekawy i wciąż jest, ale wakacje są długie...

ms9 - Rose szuka nowego właściciela, potem będzie można dyskutować, niby Westbrick+Love masakruje, ale poza tym szrot...

*nasz komisz niestety obok Maćka i buły to jedna z mniej jasnych postaci tego sezonu. niesamowity upside w postaci doskonale pozyskanego Hardena i Vasqueza, zmarnowany przez stagnację i trzymanie się rzeczonego szrotu...

Z33 - druga dycha i to głęboko, drużyna bagno...trzeba było się trzymać rebuildingu...

*generalnie manago dla mnie z ruchami dość dziwnymi, skład raczej na kolejny TOP5 za rok i tak do końca świata...

antek - świetny trejd z Beaslym, ale i tak ledwo TOP10. staruchy z downsidem...

*mój najbardziej kontrowersyjny pogląd okazał się trafny i mam z tego powodu sporą satysfakcję. oczywiście bisli zaczął ostro by potem sobie przypomnieć że nazywa się bisli, poza tym dokładnie to o czym pisałem, ale jak przystało na mistrza sezon rozegrany bardzo mądrze i softrebuilding zaliczony.

 

dzięki wszystkim za grę, postaram się złoić Wam dupska w 13/14. jakby co to ja już trejduję pod kątem kolejnej kampanii ; )

 

kto ma dość środka tabeli bądź kolejnego mozolnego procesu przebudowy zapraszam - do pozyskania:

Duncan, Pierce, Lance, pickDALLAS2013, pickINDY2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że udało mi się zakończyć sezon na szóstym miejscu, zarówno w totalu jak i w średniej. piotreksuper w pewnym momencie przygazowało i moje wyobrażenia o dogonieniu czołówki poszły w piździec.

 

Potem trzeba było odpierać ataki marca, ale na szczęście się udało!

 

Pewnie poległem na wymianie Davis-Val, ale jak qas stwierdził, że coś mi musiało obić łeb ;] sezon rozpoczynam z Gallo przykutym do łóżka, ale wiem że moi zawodnicy jeszcze mają niewykorzystaną rezerwe, co pozwala mi spokojnie spoglądać w przyszłość.

 

No i gratulacje dla Dete i QASa za walkę do końca.

 

Pierwsza piątka ma na tyle mocne składy, że kolejne szóste miejsce już teraz biorę w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obi litości masz taki skład że jak nie sprzedasz Galo któremuś tankerowi to zajmiesz miejsce wśród Maćka czy ms9...

tu nie ma się nad czym zastanawiać, tu trzeba działać i to aż w oczy bije !

masz mocny skład i pewny upside u Butlera i Waitersa, a może u Davisa czy Thorntona no i Bledsoe jest sporo wart.

drobne dobre ruchy i idziesz na pudło, choć wcześnie na prognozy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwyciescy(DeTe), rownie wielkie jak i dla drugiego QASa, ktorzy stworzylina prawde fajne widowisko pod koniec;)

 

Co do mojego sezonu to jestem w miare zadowolony, kontuzje nie pozwolily mi nic wiecej ugrac, gralem przezpewien czas w 8, 9, max 11 graczy, sloty prawie wszystkie wyrobilem.

 

Zatrzymalem duo Wall- Howard, ktore powinno dawac kolo 120 fppg w przyszlym sezonie (co pokazala koncowka RS).

 

Wymienilem Nowitzkiego, Kobego, Nasha za Valanciunasa, Rondo i Varejoke'a.

 

Dodac do tego Vucevicia i za rok powinienem wrocic do szerokiej czolowki. Na wiecej jak bedzie wiecej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QAS, w trakcie sezonu rzeczywiście mogłem wymienić Rubio za Kobego. Jeśli spojrzeć na to z perspektywy ostatecznych wyników to po wymianie do końca sezonu musiałbym grać na poziomie ok. 45fppg. Z tego co pamiętam wymiana musiałaby być szersza bo wymiana 1 za 1 nie pozwoliłaby mi się zmieścić w salary. Później pewnie nie zrobiłbym wymiany za Parkera w końcówce sezonu co by mnie już ostatecznie przekreśliło. Myślę, że byłbym bliżej, ale ostatecznie i tak nie udałoby mi się Was prześcignąć. A na kolejny sezon niskie salary Rubio bardzo się przyda - po fatalnym początku pokazał, że 50-53 fppg w następnym sezonie powinien robić bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koelner - wałek roku z Bynumem, TOP5 draftu 2013 i fajny młody skład.

*miał być pick i jest pick, ale jak na rebuilding to nic specjalnego nie osiągnął - mniej fajny i mniej młody skład...

Leonard jest młodszy od Turnera o 3 lata.

 

zjebałem z tym McGee za Riversa. Rivers to dno, facet nie nadaje się do koszykówki i jedyny jego atut to to że jest na siłę promowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard jest młodszy od Turnera o 3 lata.

 

zjebałem z tym McGee za Riversa. Rivers to dno, facet nie nadaje się do koszykówki i jedyny jego atut to to że jest na siłę promowany.

Leonard jest dużo lepszy od Turnera. Co do McGee to dostałeś też dość wysoki pick w top10 :)

 

Polecam artykuł:

 

http://www.rotoworld.com/articles/nba/43108/266/next-years-risers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wróciłem. Jeszcze tylko dojde do siebie i działamy.

Temat z deklaracjami już jest więc można się wpisywać.

 

Na dniach zrobię kolejność w drafcie i temat na nowy sezon.

 

Gratulacje dla DeTe.

 

ps. jak w IE ustawić blokadę wyskakujących reklam na e-nba bo wyskakują nieraz 3 naraz..? (nie polecajcie mi proszę Oper, Mozilli czy innych takich, próbowałem, nie skusiłem się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.