Skocz do zawartości

koko koko euro spoko


Me Myself and I

Rekomendowane odpowiedzi

@elwariato

co za brawura...

po meczu z Rosją, na krytyczne uwagi o POlakach, kazałeś się "iśc pi*****ić".

a teraz - proszę, prosze, nie poznaję kolegi, że tak zacytuję nieśmiertelne

arcydzieło kina polskiego.

 

 

człowiek młody był naiwny, słowem wyjaśnienia kazałem nie pi*****ić a nie iść się pi*****ić :P PO meczu z Rosyją jakoś liczyłem że idzie ku dobremu a skończyło się standardowo, ot chyba ostatni raz taki naiwny jestem, teraz nagle tyle syfu wyłazi że aż szkoda gadać, brzmi to może śmiesznie ale myślałem iż sukces repry bedzie nowym gruntem propagandy sukcesu peło no ale fakt nawet na coś takiego jak ustawienie paru meczów ich niestać :concern:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos nr 6 czyli bramkarzy, to skoro są tacy zajebisci to po ch... murowac bramkę 8 ma zawodnikami?

Jak się ma patalacha bramkarza, to trzeba bronić całym zespołem,bo byle szmate przepuści.

Ale jak bramkarz dobry to niech zapracuje na opinię.

Poza tym jak się umie atakować i ma się czym atakować, to się zmniejsza presję na obronę.

Normalnie im starszy jestem tym mnie defensywna taktyka bardziej wkurza.

Kosza też to dotyczy.

Niestety tytoń jak widać nie był przygotowywany wcale do grania w euro. Dlaczego?

 

Już tłumaczę. Szczesny jak grali towarzyskie mecze i z grecją to był pewnym elementem zespołu. Tytoń mógł obronić karnego, mógł bronić dobrze, ale nie nadrobi tym tego, że koledzy mu nie ufają. W innych zespołach bramkarz jest kolejnym zawodnikiem z pola. MOżna do niego wycofać, on nie wybije na oślep ale poda do bocznego obrońcy by dalej rozegrał. Nasi tytonia nie wykorzystywali. Szczesny jak widać był bardziej zaufany wśród piłkarzy. Pozatym tytoń bał się wyskakiwać do dośrodkowań. A to też świadczy o braku pewności. W takiej sytuacji zawodnicy muszą bardziej bronić bo bramkarz niepewny.

 

 

Porażka polskiej kadry to:

 

gwiazdorzenie + brak jakiejkolwiek taktyki + brak woli walki.

 

Pzpn nie ma tu nic do znaczenia. Mimo wszystko piłkarze grają dla narodu a nie pzpn. I powinni mimo wszystko pokazać wole walki. A trener powinien przygotować taktyke.

 

Szkoda szwecji że odpadła, chociaż z anglią była lepsza tylko dostała 2 farciarskie gole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz okazało się, że my nie tylko piłkarsko ale i mentalnie nie pasujemy na takie imprezy. Nasi piłkarze którzy mieli spędzić najważniejszą piłkarską przygodę swego życia na goleniu frajerów, sami okazali się największymi frajerami bo zamiast koncentrować się na kolejnych meczach i przeciwnikach połowe czasu spędzali żebrząć o bilety a drugą na negocjacjach wysokości startowego. Do tego prowadził ich trener który nie ma warsztatu ale za to ma nosa, potrafi rozpoznac piłkarza jak ten wchodzi po schodach i jak mało kto dba o odpowiednią atmosferę w drużynie i kontakt z zawodnikami.

 

Kamil Grosicki:

"Grosik to, hahaha, Grosik tamto, hihihi. Wolałbym, żeby w ogóle ze mną nie rozmawiał, ale za to, żeby dawał mi grać, żeby traktował mnie jak każdego innego zawodnika. Nie przyjeżdżałem na kadrę w roli piłkarza, z którego można sobie dowcipkować, tylko miałem swoje sportowe ambicje. Niestety, nie było między nami żadnych rozmów na tematy piłkarskie, od czasu do czasu tylko trener powiedział, że mam coś poprawić. Nigdy za nic nie zostałem pochwalony, nigdy nie usłyszałem, że zrobiłem coś dobrze."

 

 

Ale i tak wygrał Lewandowski który JEDEN dzień po odpadnięciu wypalił, że w eliminacjach MS damy z siebie wszystko. Szkoda tylko, że nie wyjaśnił dlaczego na Euro tego nie zrobili.

 

A prezes Lato już liczy kase jaką zgarnie od uefy.

 

Psy szczekają karawana jedzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prezes Lato już liczy kase jaką zgarnie od uefy.

 

Psy szczekają karawana jedzie dalej.

Wielu zapomina że to nie jest zwiazek panstwowy, tylko sportowy. Prywatny. I puki nie łamią prawa to mogą sobie robić co chcą. Mogli by zapewne rozwiązać reprezentacje, ligę.

 

Można to porównać do tego jakbyśmy sobie zrobili wojewódzką ligę koszykówki. My tam ustalamy zasady. my robimy w przyszłosci mistrzostwa polski itp. I jak komus nie pasują nasze zasady to nara.

 

Tylko w przypadku piłki nożnej skala jest większa.

 

Ale to wciąż ich liga i ich związek.

 

 

Szkoda tylko, że wszyscy polacy będą spłacali długi za ich fanaberie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem iż sukces repry bedzie nowym gruntem propagandy sukcesu peło no ale fakt nawet na coś takiego jak ustawienie paru meczów ich niestać :concern:

To raczej UEFA powinna o tym pomyśleć, bo wiadomo, że szybkie odpadnięcie gospodarzy źle wpłynie marketingowo na resztę turnieju. ;]

 

Ja byłem za Bońkiem jeżeli chodzi o nowego prezia PZPN ale jak czytałem co on teraz pierdoli, to się z tego wycofuje. Powiedział on bowiem, że Smuda wielkiej odpowiedzialności nie ponosi, wina jest tylko i wyłącznie po stronie piłkarzy. To po c*** nam właściwie trener, skoro niezależnie co zrobi to tylko piłkarze będą winni? Pewnie jak sam Boniek był trenerem to za porażkę z Łotwą i wymęczone zwycięstwo z San Marino też winę ponoszą tylko piłkarze a nie nieudolność Zibiego. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej UEFA powinna o tym pomyśleć, bo wiadomo, że szybkie odpadnięcie gospodarzy źle wpłynie marketingowo na resztę turnieju. ;]

 

Ja byłem za Bońkiem jeżeli chodzi o nowego prezia PZPN ale jak czytałem co on teraz pierdoli, to się z tego wycofuje. Powiedział on bowiem, że Smuda wielkiej odpowiedzialności nie ponosi, wina jest tylko i wyłącznie po stronie piłkarzy. To po c*** nam właściwie trener, skoro niezależnie co zrobi to tylko piłkarze będą winni? Pewnie jak sam Boniek był trenerem to za porażkę z Łotwą i wymęczone zwycięstwo z San Marino też winę ponoszą tylko piłkarze a nie nieudolność Zibiego. ;]

Troche w tym racji jest. To piłkarzyny grają. Smuda swoje grzechy ma ale kto nie umiał biegać i podać celnie to chyba nie trener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura.

 

Trener jest zwolniony z odpowiedzialności wtedy i tylko wtedy, gdy nie popełnił błędów w zakresie selekcji, rotacji, taktyki i przygotowania kondycyjnego. Jeżeli na tych polach się wykaże to wtedy można mówić, że potem wszystko zależy tylko od piłkarzy.

A co jeśli nakreślił im działanie: gramy defensywnie i atakujemy z kontr? Bezpiecznie i skutecznie. Tylko piłkarzyny bały sie zaatakować więcej niż 3 zawodnikami. Trener może mówić swoje, ale to piłkarze powinni kreować gre. Już widze jak smuda im mówi: tylko 3 ma atakować.

 

Smuda popełnił błędy, ale to piłkarzyny nie umiały pokazać ambicji na boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by to było takie łatwe to Bolton Wanderers byliby corocznym mistrzem Anglii a Rosenborg Trondheim co sezon wygrywałby Champions League.

Ale oni nie grają w najłatwiejszej lidze:D A nasi w najłatwiejszej grupie nie mieli jaj. Smuda nie kopnie ich w dupe podczas meczu, żeby biegali. MOgli sami wykazać inicjatywe. Wszyscy dali ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol.. sam teraz zacząłem się zastanawiać czy nie biorę nieświadomie udziału w projekcie o nazwie "pln2003rok"..

Zacznij czytać ze zrozumieniem. Potem zacznij pisać.

 

Jakby Ten twoj klub grał w lidze złożonej z równie słabych albo słabszych drużyn to taka taktyka była by super. Kwestia wykonania. Podobnie grali szwedzi z francją. obrona kompletna. Z poświeceniem. I kontry. Skuteczne bo z wiekszą liczbą graczy. Da się.

 

30 minut każdego meczu jakoś wychodziła ta taktyka. I dobrze grali. I co? Smuda winny, że potem nagle im sie odechciało?

 

Przestań bo to sie robi śmieszne. Smuda swoje zawalił, ale na boisku to oni nic nie pokazali. CO miał wstać i im powiedzieć: Panowie może zaatakujecie większa liczbą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut każdego meczu jakoś wychodziła ta taktyka. I dobrze grali. I co?

Muszko owocówko(spodobało mi się), otóż mecz piłkarski to dwie połowy po 45 minut.

Gdyby mecz trwał 30 minut to.. już nie chcę wymieniać jakie drużyny nPower Championship 2 wygrywałyby Ligę Mistrzów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kogo Ty bronisz, bo sie pogubiłem..?

I Smuda swoje zjebał i piłkarze.

Aczkolwiek będę się skłaniał ku temu, że Smuda nakazał im coś w stylu "grajcie defensywnie, z kontry i czekajcie na szanse, które się nadażą."

Nikogo nie bronie. Poprostu zwalanie na smude i jego taktyki itp to bzdura. On sie nie nadawał ale to co pokazali grajki to przebija wszystko.

 

Smuda zapewne im nakreslił to tak jak piszesz. A że oni woleli sie tylko bronić to juz inna sprawa.

 

NIe ma co dyskutować o polskich grajkach bo nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne rzeczy zależą tylko od graczy dlatego nie ma co się czepiać np. Jerry'ego Sloana za przegrane finały z Bulls bo on nie miał wpływu na to, że np. Karl Malone grał gorzej niż Jordan albo, że Steve Kerr trafił game-winnera. Natomiast gdyby Sloan promował gorszych graczy kosztem lepszych albo zastosował fatalną taktykę i w wyniku tego Jazz przegrali po sweepie to jak najbardziej można by się do niego przyczepić. Dlatego sugerowanie przez Bońka, że trener nie ma na nic wpływu to oczywista bzdura.

 

Piłkarze zawiedli - to też oczywiste ale Smuda im to znacznie ułatwił, czy to fatalną selekcją (powołanie Boenisha, Brożka, Murawskiego), rotacją (olewanie Grosickiego i Wolskiego, zdjęcie najlepszego gracza pomocy czyli Polańskiego w meczu z Czechami, brak jakichkolwiek zmian w meczu z Grecją), złym przygotowaniem kondycyjnym (chodzą słuchy, że jego sztab zbytnio zajechał graczy na obozie przygotowawczym) czy w końcu taktyką, kompletnie nie dopasowaną do przeciwnika i sytuacji w grupie. To jak się powinno grac taktycznie pokazali Czesi - najpierw zamurowali bramkę i liczyli na kontry, a jak się dowiedzieli, że Grecja prowadzi z Rosją to ruszyli do ofensywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz portugalia holandia, holandia ambitnie, trochę lepiej ustawieni,

Mieli swoje szanse ale brakuje im tam kogoś.

Portugalia fantastycznie, nie dali się stlamsic fizycznie, ronAldo w końcu zagrał z zespołem, malo gwiazdorzyl , dużo grał, świetne strzały z dystansu.

Dwa razy już wychodzili mając bramkę w plecy, ciekawe jakby teraz skończył się ich mecz z niemcami.

Z tego co widziałem to najmocniejszy zespół na euro (nie widziałem niemców , a hiszpanie tylko z irlandia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.