Skocz do zawartości

koko koko euro spoko


Me Myself and I

Rekomendowane odpowiedzi

Niemożliwe, Józek "Mesjasz na Grecję" Grosick nie okazał się super-difference-makerem ?

 

Czesi chcieli grać na remis ? mieli remis.

chcieli strzelić ? strzelili.

chcieli utrzymać ? utrzymali.

 

Robert ŚWIĘTY alias "Manchester United/Real Madryt/Barcelona" Lewandowski. Beatyfikacja właśnie się odbywa.

wszyscy przegrali, tylko on jeden wygrał, bo "nec Hercules contra plures".

 

a to gówno prawda, bo ta drzewniana tyczka przejebała wszystkie pojedynki na przyjęcie

piłki, podholowanie, dogranie do boku etc. Prawda jest taka, ze to nie Borussia, nie ci sami

partnerzy, to nie były mecze z "Hoffenheim", tylko z zespołami narodowymi - lepszymi od

Hoffenheim. w Borussi ma on pseudonim "1 z 10". Tutaj nie dostał nawet szansy, żeby

swoje procki wykręcić :] kręcił je w pojedynkach z obrońcami czeskimi. Pozbawionymi hajpu

stulecia. Facio jest produktem Borussi. Nie jest produktem samym w sobie.

 

zejdźmy k**** na ziemię.

 

P.s :

2002 - pomysł Engela na Koreę "długie wysokie piłki na Kałużnego"

2012 - pomysł Smudy na Czechy "długie wysokie piłki na Lewandowskego"

tak oto historia zatoczyła koło... nie ruszając się z miejsca.

 

Inne reprezentacje mają wielkie wzloty i fatalne upadki.

Polska wykazuje idealną stablizację.

W stanach nieumiarkowanie c***owych.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham Polskę i Was Polacy patrioci

 

Po g.2 wszyscy szczęsliwi, ze gramy lepiej niz mozna było przypuszczać, chwalimy repre bo nareszcie cos w ostatniej kolejce zależeć będzie od niej

 

Gwizdek konczacy mecz i kilka milionów "znawców" zaczyna odprawiać swoje "wiedziałem"

Gówno potraficie, trener szmaciarz, piłkarze zero, rozwalic wszystko

 

A ja jestem dumny, bo

1. Nie byłoby Polski na Euro gdyby nie była gospodarzem

2. Do ostatnich minut meczu z Czechami grali, a nie tylko biegali bez wiary, starali sie, ale grali z rywalem lepszym o klasę, a moze i dwie.

Polska była najnizej rozstawionym zespołem w całym turnieju, zremisowali z 13 i 15 zespołem świata

 

Grali lepiej w całym turnieju niz w ostatnich latach kiedykolwiek!

Ale po przegranej buraki "zawsze" mają rację

 

Ch Wam w D

wieszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POlski na Euro, to by nie bylo, gdyby ukraińska oligarchia nie sypnęła

szczodrze talarami.

 

Za swoje dewizy Polska może sobie kupić najwyżej

mistrzostwa Europy w strzelaniu z kutasów do sylwetki pędzącej Pameli.

 

P.D : przychylam się do myśli Rafała Steca - POlska wygra coś na dużej imprezie

tylko wtedy, kiedy w jej sztabie organizacyjnym będzie "Fryzjer" :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham Polskę i Was Polacy patrioci

 

Po g.2 wszyscy szczęsliwi, ze gramy lepiej niz mozna było przypuszczać, chwalimy repre bo nareszcie cos w ostatniej kolejce zależeć będzie od niej

 

Gwizdek konczacy mecz i kilka milionów "znawców" zaczyna odprawiać swoje "wiedziałem"

Gówno potraficie, trener szmaciarz, piłkarze zero, rozwalic wszystko

 

A ja jestem dumny, bo

1. Nie byłoby Polski na Euro gdyby nie była gospodarzem

2. Do ostatnich minut meczu z Czechami grali, a nie tylko biegali bez wiary, starali sie, ale grali z rywalem lepszym o klasę, a moze i dwie.

Polska była najnizej rozstawionym zespołem w całym turnieju, zremisowali z 13 i 15 zespołem świata

 

Grali lepiej w całym turnieju niz w ostatnich latach kiedykolwiek!

Ale po przegranej buraki "zawsze" mają rację

 

Ch Wam w D

wieszcze

Z jednej strony się zgadzam, że denerwujące jest to, że mamy 40mln ekspertów, z czego nawet ci, którzy podobnie jak ja, obejrzą 2 mecze w roku i już wiedzą najlepiej kto powinien grać, a kto nie i dlaczego. Z drugiej się wcale nie dziwię. Był ogromny hype, na słabszą grupę trafić się już chyba nie dało, gramy u siebie, eksperci z tvn24 już zastanawiają się ile będzie z niemcami w ćwierćfinale i dlaczego wygramy, a tu jak zwykle fail. Do tego po każdym meczu wymówki; a to dach zamknięty i za gorąco, a to deszcz za mocno pada etc. To jest po prostu wkurzające i to, że się starali ( chociaż ja tego starania nie widziałem ) wcale tego nie zmienia. Została zmarnowana największa okazja i nic tego nie zmieni.

 

Jeszcze co do tej krytyki Smudy, to nie wiem, tak jak wcześniej mówiłem - nie znam się. Jedyne co mnie dziwi to pretensje, że nie wprowadził tych wielkich game-changerów, którzy wczoraj przez 30min dotkneli 2 razy piłkę.

 

Ps. Na TVN po mecz już jakiś kibic mówił, że Tusk straci posadę... Czyli już wiadomo - wszystko przez Tuska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest już pierwszy wątek zastępczy. Teraz wszyscy będą trąbić o tych biletach, później wyjdzie na jaw jakieś kolejne niedopatrzenie i znowu będzie o czym gadać. I zamiast skupić się na samej grze, szczerze odpowiedzieć sobie na pare pytań będzie narodowa rozkmina na jakieś mało istotne tematy.

 

Szkoda, że Błaszczykowski nie był taki mądry jak godło zniknęło z koszulki. Mimo wszystko dobrze, że to powiedział bo każda taka mała afera uderza w pzpn i za to plus. Teraz jest idealny czas żeby skruszyć ten beton ale pewnie jak zwykle komuś zabraknie na to odwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hype jest zawsze jak Polska awansuje do jakiegokolwiek turnieju

nadzieje są niezaleznie od aktualnej dyspozycji i mozliwości poszczególnych graczy czy całej kadry

a prawda jest bolesna- Polska zajmuje w rankingu 62 miejsce chyba!

Prada jest taka, że 13 w rankingu Rosja też odpadła z tej samej słabej grupy, prawda jest taka, ze Holandia ma 0pts i jest wiele innych prawd

 

Można sie wkurzac na Smude ze nie zrobił potrzebnej zmiany, ale pytam jaka zmiana byłaby potrzebna? Kto byłby tym znaczącym zmiennikiem?

 

ale najbolesniejszą prawdą jest to, ze Polska jako kraj to malkontenci nie potrafiący cieszyć sie choćby z tego, że nasza reprezentacja nie osmieszyła sie na tym turnieju, że grała i wkładała w gre serce

 

ale była co tu duzo mówic- słabszym zespołem od Czech, ale zostawili na boisku duzo potu, niestety czasami to nie wystarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@josephnba

jasne, czuj się terroryzowaną mniejszością ;]

 

ja nie kibicowałem Polsce, nie jestem patriotą, brzydzę się nardową dumą i

miałem wielką nadzieję, ze to wszystko pierdolnie z hukiem.

 

więc, zaliczając mnie do grona "polskich buraków, ktorzy z postaw patriotycznych,

po porażce osuwają się do chamskich oskarżeń" - wyrządzasz mi niesprawiedliwość.

 

"Burakiem" mogę być, ale nie chorągiewką na wietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham Polskę i Was Polacy patrioci

 

Po g.2 wszyscy szczęsliwi, ze gramy lepiej niz mozna było przypuszczać, chwalimy repre bo nareszcie cos w ostatniej kolejce zależeć będzie od niej

 

Gwizdek konczacy mecz i kilka milionów "znawców" zaczyna odprawiać swoje "wiedziałem"

Gówno potraficie, trener szmaciarz, piłkarze zero, rozwalic wszystko

 

A ja jestem dumny, bo

1. Nie byłoby Polski na Euro gdyby nie była gospodarzem

2. Do ostatnich minut meczu z Czechami grali, a nie tylko biegali bez wiary, starali sie, ale grali z rywalem lepszym o klasę, a moze i dwie.

Polska była najnizej rozstawionym zespołem w całym turnieju, zremisowali z 13 i 15 zespołem świata

 

Grali lepiej w całym turnieju niz w ostatnich latach kiedykolwiek!

Ale po przegranej buraki "zawsze" mają rację

 

Ch Wam w D

wieszcze

 

Wytłumaczę ci to jak dziecku.

 

Z grecją zagrali do dupy 2 połowę, wszyscy wieszali na nich psy, że rosja nas rozjedzie bo z taką grą to nie ma szans, ja już wtedy mówiłem, że z takim atakiem i grą zachowawczą nic nie będzie z tego bo lewandowski sam nic nie zrobi.

 

Z rosją wszyscy im kibicowali, wierzyli, mimo że z grecją dali dupy i ledwo ugrali remis, ale wierzyli. I z rosją 1 połowa wyrównana, ale w 2 mogliśmy ich pojechać, nasi grali super. I co? i granie na remis. Już wtedy mówiłem, że można było ugrać więcej, zamiast bronić remisu.

 

Przed czechami wielki szum, polacy mają szanse duże, rosja rozjechała czechy a my remis z rosją. Nikt, ale to nikt nie śmiał watpić w polską reprezentacje.

 

NIKT.

 

A oni wyszli, w 1 połowie atakowali ale piłkarze za miliony euro nie potrafili trafić w bramkę. Irytacja. I z minuty na minute powrót do tego co było wczesniej: lewandowski z błaszczykowskim do ataku a reszta stoi z tyłu i broni 2 czechów albo czeka co wyjdzie i może sie włączą do akcji.

 

A w 2 połowie to już wieś totalna. Cały naród w nich wierzy, trzyma kciuki, a oni wychodzą i graja jak banda bez serca i narodowości. Zero chęci zwycięstwa. Zero pomysłu. Czekanie co zrobią czesi. A czesi dowiedzieli sie że muszą wygrać i przez 30 minut nasi nie podeszli pod bramke czecha. Mógł sobie tam pić piwo. Brak całkowity woli walki oraz taktyka grania wszystkiego górą na lewandowskiego który też sie ruszał jakby chciał a nie mógł.

 

Sory ale za takie coś zero szacunku dla wszystkich oprócz tytonia. Chociaż on tez taka dupa. do tych dośrodkowań mógł wyskakiwać, zespół by miał w nim oparcie. A tak to tylko czekał w bramce.

 

Czesi wygrali zasłużenie. Polska wstyd przyniosła taką grą. Irlandia bardziej walczyła.

 

1. Nie ma być co dumnym bo to euro to nas wiele kosztuje i to dopiero sie przekonasz. Już sie ustawiaj w kolejce do rozbierania stadionu narodowego. Chyba, że będzie wielka orkierstra składki na stadion narodowy. Utrzymanie roczne bodajże 300 milionów zł.

 

2. Grali do końca? haha raczej truchtali bez serca.

 

 

Mógł smuda grać na remis. Raz sie rzucił na wygraną i już przegraliśmy(sarkazm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko żeby dziecko tłumaczyło mi coś "jak dziecku", choc z drugiej strony rozumujesz jak dziecko i jak dziecko potrafisz jedynie formułować myśli

szkoda słów, nerwów i mojego czasu na takich jak Ty

 

 

 

retoryka Tomaszewskiego, z tym, ze ten przynajmniej obstaje przy swoim od dawna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko żeby dziecko tłumaczyło mi coś "jak dziecku", choc z drugiej strony rozumujesz jak dziecko i jak dziecko potrafisz jedynie formułować myśli

szkoda słów, nerwów i mojego czasu na takich jak Ty

 

 

 

retoryka Tomaszewskiego, z tym, ze ten przynajmniej obstaje przy swoim od dawna

Dobre argumenty nie są złe. Przykre.

 

 

Twoja retoryka: ej gramy na euro wiec zamknąć dupy, uśmiech na ryj i cieszyć się. Chłopaki grają biegają wiec jest dobrze.

 

Może tobie takie gówno jak ono grali wystarcza. MI nie. NIe żyje w koreii płn żeby sie cieszyć z byle gówna.

 

 

 

 

 

A błaszczykowski jest głupi. On ma rozgrywać? Zamiast przeprosić ze łzami w oczach 40 mln polaków za gre z dupy to sie rzuca, że rodzina nie dostała bilecików. WSTYD. Nie stać go na bilety? Mało zarabia?

 

jakby były bileciki i premie to by wyszli z grupy. Ale zrobili na złość pzpn:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten patriotyzm na euro także mnie śmieszył. jak jest 11 listopada czy 3 maja to nie widzę tyle flag ile teraz. wiadomo ,komercja ,napływ hajsu , jeden założył flagę to ja też ,jesteśmy polakami jaramy się ,jest super. ale jak w normalny dzień w roku przychodzi jakiś narodowiec to oczywiście ksenofob ,rasista, faszysta, nazista, kibol.to jak z świętami bożego narodzenia ,każdy ja obchodzi a tak naprawdę nie zna jego sensu i celu. to jak z wośp ,raz dałem w roku na dzieci z hivem to super ,cały rok mogę być teraz sk****synem.

 

jako gospodarz turnieju, wyjście z grupy to było minimum. nie wyszliśmy to klęska. czesi i grecy nie mieli wcale lepszego zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpakowski przynosi pecha. Jak Lato ma dostać po dupie, ze Błaszczykowski przepierdolił całą pensję

Borussii i go nie stać na bilety dla licznej rodziny, to dlaczego Szpak ma nie dostać pstryka za

komentarz ? ;]

 

swoją drogą, jak się chce w spokoju i komforcie oglądać grę Polaków z komentarzem Szpaka, to

trzeba odciąć sobie uszy i zakryć nimi oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to gówno prawda, bo ta drzewniana tyczka przejebała wszystkie pojedynki na przyjęcie

piłki, podholowanie, dogranie do boku etc. Prawda jest taka, ze to nie Borussia, nie ci sami

partnerzy, to nie były mecze z "Hoffenheim", tylko z zespołami narodowymi - lepszymi od

Hoffenheim. w Borussi ma on pseudonim "1 z 10". Tutaj nie dostał nawet szansy, żeby

swoje procki wykręcić :] kręcił je w pojedynkach z obrońcami czeskimi. Pozbawionymi hajpu

stulecia. Facio jest produktem Borussi. Nie jest produktem samym w sobie.

 

POLAĆ k**** MU !

 

kocham Polskę i Was Polacy patrioci

 

Po g.2 wszyscy szczęsliwi, ze gramy lepiej niz mozna było przypuszczać, chwalimy repre bo nareszcie cos w ostatniej kolejce zależeć będzie od niej

 

Gwizdek konczacy mecz i kilka milionów "znawców" zaczyna odprawiać swoje "wiedziałem"

Gówno potraficie, trener szmaciarz, piłkarze zero, rozwalic wszystko

 

A ja jestem dumny, bo

1. Nie byłoby Polski na Euro gdyby nie była gospodarzem

2. Do ostatnich minut meczu z Czechami grali, a nie tylko biegali bez wiary, starali sie, ale grali z rywalem lepszym o klasę, a moze i dwie.

Polska była najnizej rozstawionym zespołem w całym turnieju, zremisowali z 13 i 15 zespołem świata

 

Grali lepiej w całym turnieju niz w ostatnich latach kiedykolwiek!

Ale po przegranej buraki "zawsze" mają rację

 

Ch Wam w D

wieszcze

Joseph mogę się założyć, że KAZDY ALE TO k**** KAZDY gdybyśmy przejebali nawet 0-4 ale zagrali DOBRZE cieszyłby się! Co pokazał mecz z Ruskimi !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie poważnie od dawna wkur***** i ci hura optymiści i ci beznadziejni pesymiści negujący wszystko, raz byście się ludzie zastanowili i podeszli do sprawy rzeczowo a nie wszystko tylko białe i czarne cholera :crushed: No i @Joe 62 miejsce to my zawdzięczamy benowi z kwalifikacjami pewnie poszedł by rank wyżej imo realnie patrząc Polska jest gdzieś tak pomiędzy 30/40 miejscem na świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubbas ten Naród nawet gdyby zagrali jak Brazylia i odpadli uznałby że trzeba ich spuscić w kiblu

 

mało razy miałes tego dowody?

 

Wstyd mi takich kibiców. 100tyś pod pałacem skanduje dziękujemy, kilkanascie tys po porazce 0-4 Irlandii z Hiszpania wspiera swój zespół, choc juz nawet po g.2 nie mają szans na awans

 

Gdyby Polska przegrała jednak z Rosja, nawet po tak dobrym meczu jaki zagrali to łudzisz sie że ten kraj by ich za to docenił?

jedynie ocenił... i to jest przykre

 

 

Co do Lewego- podkreślam nie znam sie na piłce, ale nawet taki laik jak ja widział, ze sam Lewandowski przeciw zoriętowanej na nim defensywy nie był w stanie nic zrobić. Naciskany non stop, odcinany i co najgorsze- osamotniony w ataku

Ale razy piłka poszła na ślepo do niego w sytuacji kiedy nawet nie miał realnych szans przyjąc podania? Moze i nie zagrał na miarę swoich możliwosci, ale od razy robic z niego kozła ofiarnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum jak zwykle skrajności, podobnie jak w przypadku dyskusji nt. Heat czy Lakers. ;)

 

Pochwalić kopaczy trzeba częściowo za mecz z Rosją. Taktyka była dobra - bronić bramki i grać z kontry (z tego względu aż 3 defensywnych pomocników w składzie). Za to nie można krytykować Smudy, bo gdybyśmy zagrali otwartą, ofensywną piłkę to Ruskie by nas rozjechali. A tak wybiegali się w pierwszej połowie i w drugiej siedli kondycyjnie a my po jednej z kontr zdobyliśmy bramkę.

 

Za całe mistrzostwa pochwalić trzeba też Tytonia - bronił bardzo pewnie, obronił karnego, w meczu z Czechami i Ruskimi chyba z 5 razy uratował nam dupę. A zważywszy na to, że jest de facto naszym czwartym bramkarzem tym bardziej czapki z głów.

 

No i na tym koniec pochwał.

 

Tradycyjnie zawiodła defensywa. W meczu z Rosją jeszcze jakoś to wyglądało (choć Arszawin często nas ośmieszał więc Hiszpania czy Niemcy mający kilku Arszawinów by nas roznieśli) ale w pozostałych dwóch meczach widać było kompletny chaos, brak zorganizowania i panikę naszych we wlasnym polu karnym.

 

O braku kreatora pisałem już kilka razy. Nie wiem kto miał nim pierwotnie być (o ile w ogóle miał jakiś być ;)), najbliżej chyba było Błaszczykowskiemu ale on zagrał dobrze tylko 2 połowy, w pozostałych w ogóle nie widoczny.

 

Z brakiem kreatora wiązała się słaba gra Lewandowskiego, który sam sobie akcji nie stworzy (w Borussi cał zespół na niego pracuje). Teoretycznie mogliśmy zagrać z dwoma napastnikami ale jeżeli drugim naszym napastnikiem jest Paweł Brożek to z czym do ludzi? To już 38 letni Tomasz Frankowski byłby lepszy, on przynajmniej strzela bramki i regularnie gra w klubie.

 

Trener to nasza największa kompromitacja. Fatalne przygotowanie kondycyjne do pierwszego meczu, brak jakichkolwiek zmian (jakim trzeba być debilem zeby nie zmienić żadnego piłkarza, chociaż ledwo oddychali?), fatalna taktyka na mecz z Czechami (ustawienie defensywne kiedy trzeba walczyć o wygraną?). Jedyny plus to mecz z Rosją, tylko wtedy Smuda się nie skompromitował.

 

Jeżeli chodzi o wolę walki to ja ją widziałem tylko w drugiej połowie meczu z Rosją i na początku z Czechami i z Grecją (czyli łącznie mniej niż połowę turnieju). Reszta to żenada, Grecja grając w 10tkę i Czechy bez Rosickiego i z Barosem na jednej nodze walczyły 5 razy bardziej ambitnie. Graliśmy z 3 najgorszymi drużynami na tym turnieju (no może Irlandia jest jeszcze na podobnym poziomie) i potrafiliśmy dobrze zagrać tylko jakieś 2,5 połowy (a na EURO było ich 6) a pozostałe oddaliśmy właściwie bez walki. Nie chodzi więc o same porażki a raczej o ich styl. Nawet boję się myśleć co by było jakbyśmy trafili do silniejszej grupy (czyli jakiejkolwiek innej).

 

Szkoda tego wszystkiego bo jak ktoś to już wcześniej napisał - to chyba jedyny taki turniej za naszego życia (gospodarze, słabiutka grupa itp). Nikt nie wymagał cudów - wystarczyło dobic Greków jak ci grali w 10tkę a potem urwać punkt z Rosją lub/i Czechami i potem nawet wpierdol od Niemców w ćwierćfinale każdy normalny kibic by zniósł i moglibyśmy uznać turniej za udany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz"sprzedam mecz" Piszczek to najbardziej overrated zawodnik w historii naszej piłki.Jakim cudem on był w 11 sezonu w bundeslidze.Chyba tylko dlatego że nieźle gra do przodu,wkońcu kiedyś był napastnikiem.W obronie był totalnym zerem.Zhirkov i Pillar a nawet Limbersky robili z niego własną dziwkę.Gebre Sellasie wyglądał w porównaniu do niego jak zdobywca złotej piłki.

 

I niech wkońcu wyjebią tego Szpakowskiego bo przez pierwsze 25 minut tylko Pillarza widział na boisku.Dobrz że chociaż Jacek Laskowski(były komentator na Canal+) jest w obsadzie bo reszty nie da sie słuchać.I mam nadzieje że własnie laskowski będzie komentował kolejne mecze bo w porównaniu do Szpaka to przyszły hall of famer.

 

Eurosport nie potrzebuje komentatora do Currlingu bo Andzej Juskowiak na bank by sie nadał>>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.