Skocz do zawartości

koko koko euro spoko


Me Myself and I

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa razy już wychodzili mając bramkę w plecy, ciekawe jakby teraz skończył się ich mecz z niemcami.

 

A to akurat nie prawda, bo z Danią prowadzili 2:0, potem Duńczycy dogonili na 2:2 i wtedy na 3:2 gola zdobył ten Varela.

Ale zespół faktycznie kurewsko mocny mają- fajnie wyważone akcenty między defensywą a ofensywą, solidna obrona(zwłąszcza Pepe i Coentrao grają mega turniej),świetna druga linia, szybkie przejścia do ataku kilkoma graczami..Właściwie to mają wszystko- atak pozycyjny, kontry, stałe fragmenty, zespołowość, indywidualności zdolne przeważyć szalę zwycięstwa na ich stronę. Przydałby się im tylko jakiś napastnik lepszy niż Postiga.. Jak Ronaldo będzie grał tak jak z Holandią a nie tak jak z Danią to mogą wygrać z każdym

Specjalnie bym się nie zdziwił, gdyby w Finale doszło do powtórki inauguracji w grupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według adv stats Ronaldo był najlepszy w fazie grupowej, nawet pomimo słabego meczu z Danią. ;]

 

Portugalia mnie zaskoczyła, myślałem, że nie wyjdą z grupy a teraz wystarczy, ze pokonają Czechów i mają co najmniej brązowy medal. No ale to nie jest jeszcze takie pewne - w 1996 też byli faworytem a jednak przegrali (w ogóle to był jeden z pierwszych meczy w życiu, które widziałem a bramka Poborskiego niesamowita - oczywiście jest na YouTube jakby ktoś jej nigdy nie widział).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według adv stats Ronaldo był najlepszy w fazie grupowej, nawet pomimo słabego meczu z Danią. ;]

 

Portugalia mnie zaskoczyła, myślałem, że nie wyjdą z grupy a teraz wystarczy, ze pokonają Czechów i mają co najmniej brązowy medal. No ale to nie jest jeszcze takie pewne - w 1996 też byli faworytem a jednak przegrali (w ogóle to był jeden z pierwszych meczy w życiu, które widziałem a bramka Poborskiego niesamowita - oczywiście jest na YouTube jakby ktoś jej nigdy nie widział).

Czemu porównujesz tamten turniej z tym? Inni gracze, inne czasy. Każdy może wygrać.

 

Portugalia ma w przeciwienstwie do hiszpanii napastnika który sam potrafi coś stworzyć, czyli ronaldo. Torres w hiszpani jest dobry ale sam nic ciekawego nie stworzy. A granie bez napastnika to niewiadoma. Niemcy są mocni ale to młody zespół więc może im zabraknąć doświadczenia. A francja powinna odpaść zamiast szwecji. Nic nie pokazują ciekawego.

 

 

A w polskiej drużynie nawet podolski i klose nic by nie zmienili bo do gry trzeba 11 a nie 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według adv stats Ronaldo był najlepszy w fazie grupowej, nawet pomimo słabego meczu z Danią. ;] .

Czy te adv stats to nie przypadkiem ranking Castrola(tak przy okazji sponsor Ronaldo) i w którym dreptacz Obraniak również był w czołówce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu porównujesz tamten turniej z tym? Inni gracze, inne czasy. Każdy może wygrać.

To już nie można robić jakichkolwiek nawiązań do historii? Po prostu jestem ciekaw czy historia się powtórzy i tyle.

 

Portugalia ma w przeciwienstwie do hiszpanii napastnika który sam potrafi coś stworzyć, czyli ronaldo. Torres w hiszpani jest dobry ale sam nic ciekawego nie stworzy.

A po co Torres ma cokolwiek "tworzyć" skoro ma Xaviego, Iniestę, Xabi Alonso i Fabregasa? Wystarczy żeby dobrze kończył akcję (chociaż z tym różnie bywa). A Ronaldo strasznie się męczy, bo Portugalii bardzo brakuje kreatora.

 

Niemcy są mocni ale to młody zespół więc może im zabraknąć doświadczenia.

 

Schweistainger, Lahm i Podolski grali na ostatnich 3 turniejach z których mają 3 medale. Neuer, Khedira, Oezil, Muller i Gomez grali tylko na poprzednim mundialu ale wypadli tam bardzo dobrze (z wyjątkiem tego ostatniego), z drugiej strony nabyli spore doświadczenie grając w finałach czy półfinałach Ligi Mistrzów w ostatnich 3 sezonach. Generalnie ciężko się jakoś specjalnie przyczepić do ich doświadczenia.

 

Czy te adv stats to nie przypadkiem ranking Castrola(tak przy okazji sponsor Ronaldo) i w którym dreptacz Obraniak również był w czołówce

Innych adv stats chyba nie ma. Obraniak jak już coś robił to robił do dobrze (przynajmniej w pierwszych 2 meczach).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie można robić jakichkolwiek nawiązań do historii? Po prostu jestem ciekaw czy historia się powtórzy i tyle.

Można ale to tylko nazwy krajów. Wszystko inne sie zmieniło.

 

A po co Torres ma cokolwiek "tworzyć" skoro ma Xaviego, Iniestę, Xabi Alonso i Fabregasa? Wystarczy żeby dobrze kończył akcję (chociaż z tym różnie bywa). A Ronaldo strasznie się męczy, bo Portugalii bardzo brakuje kreatora.

Czy ja wiem czy ma ich. Oni troche nie potrafią grać z napastnikiem. Wieczna klepka aż do 5 metra. Brakuje Hiszpanom właśnie gry na torresa. Bo z lepszymi zespołami może sie nie udać taka klepka na 16 metrze.

 

Ronaldo sie męczy bo troche egoistycznie gra. Ale jak już podaje to coś z tego zazwyczaj jest. Jak dostanie wsparcie od reszty to portugalia będzie wyglądała lepiej niż hiszpania z wieczną klepką.

 

Schweistainger, Lahm i Podolski grali na ostatnich 3 turniejach z których mają 3 medale. Neuer, Khedira, Oezil, Muller i Gomez grali tylko na poprzednim mundialu ale wypadli tam bardzo dobrze (z wyjątkiem tego ostatniego), z drugiej strony nabyli spore doświadczenie grając w finałach czy półfinałach Ligi Mistrzów w ostatnich 3 sezonach. Generalnie ciężko się jakoś specjalnie przyczepić do ich doświadczenia.

A to racja.

Innych adv stats chyba nie ma. Obraniak jak już coś robił to robił do dobrze (przynajmniej w pierwszych 2 meczach)

.

 

A co on robił dobrze? Specjalista od rzutów wolnych który ich wcale dobrze nie wykonuje. Nic ciekawego nie pokazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny Christiano sie tak meczy że w dwóch meczach które oglądałem miał co najmniej 4 sytuacje san na san z bramkarzem z których wykorzystał 0.

Świetnie natomiast strzela z dystansu (słupek choćby, zagrożenie takie robi ehm spejsing pod bramka)

I nieźle radzi sobie w akcjach kombinacyjnych gdzie albo podaje albo wykańcza te podania których ponoć nie ma.

Jak gra z zespołem to jest dobrze a jak próbuje gwiazdorzyc to traci piłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza nie jest jego kandydatura bo może i się sprawdzi ale podejście PZPN. Dlaczego eksperymentować znowu z kimś kto się nie sprawdził w żadnym większym klubie, nie mówiąc już o reprezentacji. Moim zdaniem trzeba zdecydowanie uderzać po jakiegoś obcokrajowca ale wiadomo, że to się nie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fornalik i c***.

 

ale tak naprawdę kogo widzicie ? z polskich nazwisk nic ciekawego. jedyna opcja to jakiś młody trener lub zawodnik co dopiero skończył karierę. innej opcji nie widzę.

eksperyment w styl eriksson to po benhauerze jest strach. chociaż mu eliminacje zajebał borubar a go nie ma ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wybór ma być pomiędzy Fornalikiem a Berti Vogstem to dla mnie sprawa jest jasna. Żadnych emerytowanych zagranicznych pierdzieli. Albo trener z wysokiej półki albo tak jak napisał Koelner jakiś młody Polak, może i być Fornalik bo wybierać to nie ma w kim.

 

Ciężko jest powiedzieć na co ewentualnie stać będzie reprezentacje Fornalika. Osiągnał sukces z Ruchem, ale ile rzeczywiście było w tym wszystkim wpływu samego trenera a ile c***owości naszej ligi tego stwierdzić się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązać PZPN, zawiesic reprezentacje.

 

Uzdrowić polską piłke i za 2 lata startować w eliminachach do me.

 

A tak to przyjdzie jakiś fornalik który sie obsra jak przyjdzie mu grać gdzieś poza polską liga podwórkową. Bez sensu strasznie te opcje. Potrzeba trenera z pomysłem który potrafi rozpracowywać przeciwnika a nie grać swoim schematem.

 

jak to mówią: Grasz tak jak potrafisz, albo grasz tak jak przeciwnik pozwala.

 

Trzeba nam takiego trenera który nie bedzie grał tak jak zespół potrafi kiedy wiadomo, że przeciwnik na to nie pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, ostatecznie Szpakowski stał się niestrawnym kawałkiem zielonego kotleta.

 

jego włażenie w dupsko Ronaldo, niedostrzeganie, ze koleś flopuje jak ostatni Harden,domaganie

się od sędziego gwizdka,kiedy tylko Idol wywali się na glebę, i teksty pod tytułem

"poszli na niego we czterech, ale się go boją !" - w sytuacji gdy Czesi po prostu zajęli

swoje pozycje w strefie obronnej, a Ronaldo stał pośrodku - to zwyczajnie nadawało się

na Rózowy Pamiętniczek 12-letniej Marysi niż do telewizorni, i to publicznej. & jeszcez coś

w stylu 'w siedmiu poszli na Ronaldo !"... podczas gdy, w rzeczywistości : nie "w siedmiu", a

we trzech, i nie "poszli", tylko sam się na nich wpierdolił.

 

fajna sytuacja przed kornerem dla Portugalów.

Ronaldo, cyborg maszyna terminator, wdał się w przepychankę z Jirackiem i padl na dupsko.

Padł sam odbijaąc się od Czecha.

I jak tylko padł na dupsko, to zaraz zaczął pantomimę odpierdalać, ze niby został wywrócony.

 

inny moment.

gwiazdorek Nani bije Czecha w tył głowy łokciem. Jest to rewanż za sytuację sprzed kilku

minut, kiedy Czech nie dal mu się ograć, a do tego bluznął mu "fuck you" prosto w dziób.

Faul i słuszna kartka dla Portugalca.

Juskowiak : " jaki faul ?!!!" , Szpak : "sędzia nie panuje nad meczem !!!" i mówią to kiedy po

ekranie zapierdala powtórka, w ktorej dokładnie widac, jak opalony bije chamsko białasa po łbie.

 

Szaranowicz, Szpak, Juskowiak, Żewałkow i inne Warzywniaki weszli Ronaldo w dupala tak głęboko, ze

im tylko k**** pięty było widać. lekka żenua. A włażąc Ronaldo, przy okazji zagłębili się też w czeluście

ogólnoportugalskiego odbytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.