Skocz do zawartości

koko koko euro spoko


Me Myself and I

Rekomendowane odpowiedzi

@pln2003rok

 

Gomez jest lepszy od lewandowskiego bo strzela bramki. I to proste i logiczne. Nie dokłada tylko nogi, pracuje na nie. W grze niemców widać zgranie, kontry do których ładnie biegną.

Gościu, co Ty piszesz? Jest zupełnie odwrotnie. Gomez to typowa dziewiątka - jest tylko od kończenia akcji. Lewandowski w BVB pokazał w tym sezonie, że potrafi się cofnąć i sam sobie wykreować akcję.

Gomez w Bayernie ma Robbena, Riberiego, Kroosa czy Schweinsteigera - on żyje z podań.

Na EURO ma więcej goli od Lewego bo dostaje piękne zagrania od pomocników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak Torres, zwracam honor

zobaczymy co pokaże

w tej grupie wbrew pozorom Włosi z 2 pkt są w lepszej sytuacji niż Chorwacji, im wystarczy pokonać Irlandię a Croatia będzie musiała zdobyć przynajmniej pkt z Hiszpanią

oczywiście jak dzisiaj La Roya wygrał

 

Jeżeli Hiszpanie dzisiaj wygrają, a na 99% tak się stanie, to w meczu z Chorwacją remis 2-2 albo wyższy da awans ubu tym drużyną, niezależnie od wyniku Wlochów z Irlandią. Chociaż nie sądze żeby Hiszpanie mieli sie bawić w jakieś kombinacje.

 

Co ciekawe w 2004 roku była bardzo podobna sytuacja, Dania i Szwecja zagrały na remis 2-2 i wyeliminowały Włochów z turnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pln2003rok

 

 

 

Gościu, co Ty piszesz? Jest zupełnie odwrotnie. Gomez to typowa dziewiątka - jest tylko od kończenia akcji. Lewandowski w BVB pokazał w tym sezonie, że potrafi się cofnąć i sam sobie wykreować akcję.

Gomez w Bayernie ma Robbena, Riberiego, Kroosa czy Schweinsteigera - on żyje z podań.

Na EURO ma więcej goli od Lewego bo dostaje piękne zagrania od pomocników.

prawda

 

Jeżeli Hiszpanie dzisiaj wygrają, a na 99% tak się stanie, to w meczu z Chorwacją remis 2-2 albo wyższy da awans ubu tym drużyną, niezależnie od wyniku Wlochów z Irlandią. Chociaż nie sądze żeby Hiszpanie mieli sie bawić w jakieś kombinacje.

 

Co ciekawe w 2004 roku była bardzo podobna sytuacja, Dania i Szwecja zagrały na remis 2-2 i wyeliminowały Włochów z turnieju.

Włochów, którzy nie przegrali wtedy żadnego meczu a odpadli, bo 3 drużyny miały po 5 pkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania poklepała ale taki zespół jak Irlandia im się już w tych mistrzostwach nie trafi. Podpasili im strasznie tymi głębokimi cofkami stoperów. Hiszpanie mogli nawet bez napastnika zagrać i itak by wysoko wygrali. Ale szacunek dla Irlandii za walkę do końca. No a te śpiewy kibiców z wysp w ostatnich pięciu minutach to najpiękniejszy doping na Euro dotychczas. Kibice z wysp nie mają sobie równych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie w Gdańsku Irlandczycy tworzą fajny klimat, podobnie jak Hiszpanie czy (w mniejszym stopniu) Włosi. Może i z ekonomicznego punktu widzenia (wszystkie 3 kraje są w kryzysie) Gdańsk nie miał szczęścia w losowaniu ale mimo wszystko fajnie, że nie muszę oglądać ruskich czy angielskich mord na ulicach, nawet jeżeli daliby mojemu miastu więcej zarobić. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gomez jest lepszy od lewandowskiego bo strzela bramki. I to proste i logiczne. Nie dokłada tylko nogi, pracuje na nie. W grze niemców widać zgranie, kontry do których ładnie biegną.

 

"Jeszcze bardziej zaskakujące są dane programu Prozone, według których napastnik reprezentacji Niemiec w dwóch spotkaniach był przy piłce zaledwie przez 22 sekundy, z czego osiemnaście sekund w meczu z Holandią. Mimo że nie jest to duża ilość czasu, Gomez trzykrotnie trafiał do siatki rywali."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gomez to typowy lis pola karnego polujący na piłki jakby powiedział Jacek Gmoch. Czyli podobny typ piłkarza co np. Van Nisterloy czy Inzaghi. A że i w Bayernie i w reprezentacji jest wielu świetnych kreatorów to dlatego tyle strzela. My nie mamy żadnego kreatora, to i Lewandowski nie jest w stanie nic ugrać. Owszem, jest całkiem niezły technicznie ale nie aż tak jak np. Henry i nie ma takiego świetnego przyspieszenia z piłką jak Ronaldo (ten gruby) więc sam sobie okazji nie stworzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie w Gdańsku Irlandczycy tworzą fajny klimat, podobnie jak Hiszpanie czy (w mniejszym stopniu) Włosi. Może i z ekonomicznego punktu widzenia (wszystkie 3 kraje są w kryzysie) Gdańsk nie miał szczęścia w losowaniu ale mimo wszystko fajnie, że nie muszę oglądać ruskich czy angielskich mord na ulicach, nawet jeżeli daliby mojemu miastu więcej zarobić. ;]

Irlandczycy i Chorwaci robią najlepszą atmosferę na trybunach na tych mistrzostwach jak na razie. Naprawdę dzisiejsze ich śpiewy (dokładnie śpiewają, a nie krzyczą) na meczu z Hiszpanią robiły wrażenie. Jeżdżę na mecze ligowe w Polsce już kilka lat, ale takiego śpiewu często nie spotykam. Dlatego szkoda że Ci Irlandczycy jako pierwsi odpadają, ale Hiszpanie to inna półka i dziś pokazali że są mocni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździsz na mecze ligowe i używasz słowa "śpiewy"?

Użyłem tego słowa w kontekście dopingu Irlandczyków... jak oglądałeś wczorajszy mecz to pewnie słyszałeś ich doping który nazwałem śpiewem bo to całkiem co innego niż doping Polskich kibiców... W Polsce wiekszości ekip doping opiera się na "krzyczeniu", mało która ekipa zwraca uwagę na melodyjność (są wyjątki jak ekipy wyjazdowe ze śląska np. Ruch czy Górnik których doping na wyjazdach jest konkretny), ale u nas raczej zwraca się uwagę na głośność danej przyśpiewki.

 

Z resztą co ja Ci będe pisał, widocznie wiesz lepiej... Masz tu filmik z wczorajszego meczu:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wyTu8ibpp9w

 

Nazwałem to śpiewanie bo zdecydowanie różni się to od dopingu polskich kibiców...

 

Edit/ jeden filmik ze stadionu jeszcze:

 

Edytowane przez cinek92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę na zero jedynie dlatego, że mój ojciec gra bardziej z głową i czasami dam kupon taki sam jak on ;] Dał ostatnio dubla Niemcy i Ukraina, i przygarnął chyba 60 zł, do tego osobno dał na niemców co by mu się zwróciło w razie czego

 

Za to ostatnio za 2 zł dałem różne mecze tennisa i 2 połówki euro, połowy ogólnie opłaca się czasami postawić i zgarnąłem 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irlandia ma po dwóch meczach 1-7 a jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że grali na tyle dobrze, że w naszej grupie by walczyli o awans. ;]

No wczoraj rzeczywiście wyglądali zajebiście, nie mogąc wyjść z połowy;] 4-0 to najniższy wymiar kary, a Irlandia to największe ogóry na tych Mistrzostwach. Fajnie, że chociaż mają normalnych kibiców, którzy potrafią i tak ich docenić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj rzeczywiście wyglądali zajebiście, nie mogąc wyjść z połowy;] 4-0 to najniższy wymiar kary, a Irlandia to największe ogóry na tych Mistrzostwach. Fajnie, że chociaż mają normalnych kibiców, którzy potrafią i tak ich docenić.

największe bo mają bardzo mocną grupę, chyba najmocniejszą obok grupy śmierci

w naszej po dwóch meczach mogliby interesować się już ćwierćfinałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.