Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

z tym Brooksem to ja bym byl ostrozniejszy Panowie :) a Barnes to zapewne jednorazowy wyskok, ale to moja opinia ;)

aa i Crawforda bym sie chetnie pozbyl :) jesli komus nie wadzi jego odpalanie rzutow z trudnych pozycji to zachecam.

Edytowane przez gogalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziąłem T-MAca bo auto-pick wybrał mi za mało SG a Gordon był kontuzjowany. Barnes jest tylko rezerwowym dla Jeffersona - tak na wszelki gdyby jakaś kontuzja się przytrafiła bo innego SF nie mam. No i nie widziałem na FA nikogo kto byłby lepszy od BArnesa. A z kolei jeśli jednak będzie grał tak jak teraz - to będę miał większą ealstyczność w podbijanu punktów w róznych kategoriach ROTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Croolick, powiedz mi czy coś by cię w takim razie interesowało z tego co ci podsunąłem w PW za Al'a.... naprawdę mi strasznie na nim zależy i jestem

w stanie dużo za niego wyłożyć np. tak jak teraz!... to są naprawdę żetelne oferty!

 

EDIT;

Poza tym, myślę że powinniści patrzyć trochę na zawodników w szerszym spektrum niż to jak prezentują się poczas ostatniego tygodnia.

Mimo wszystko zakładka "2012 Projections" przydaje się do tego aby ocenić co dany zawodnik jest w stanie prezentować w nadchodzącym

sezonie i bądz co bądz sprawdza się co roku(lepiej lub gorzej ale się sprawdza!)

 

ostatnia rzecz to żebyś się lepiej zastanowił nad tym czy Chalmers nie miści się u ciebie.... sorry ale Lou Willians;) to jest tygodniowy wyskok

nic więcej... A monroe to tony potencjału i mimo że aktualna oferta może wyglądać lepiej na papierze to jednak tamta więcej wnosi do twojego składu.

Edytowane przez CubeBrick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chalmers wygląda ok - ale niestety nie jest SG a na PG mam lepsazych, nie zdejmę ich... Lou jest z braku laku...

Monroe - też go miałem i nie odpowiada mi bo nie daje mi bloków - patrz na ROTO w szerszym spektrum :) nie porównuje tylko graczy ale też to co mi dają do poszczególnych kategorii. W każdym razie skontrowalem - ale pewnie się nie zgodzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego wogóle pierwsza moja propozycja była najbardziej trafna! -

 

-Roy Hibbert czyli center o bardzo podobnej charakterystyce do Al'a- patrz pod 9rpg, 2blk, 2 as. 0,5 stl.... odstępuje tylko punktami.

(zobacz sobie co dziś będzie wyprawiał przeciwko Atlancie!)

 

-Plus Jackson który po słabym początku sezonu ciągnie bucks już jako lider- wczoraj- 34ptk.. 8as. i wreczcie jest gorący na trójkach 3-4!

Podczas nieobecności Eric'a to jest naprawdę dla ciebie super rozwiązanie w szególności że nie tracisz na żadnych statach, a zyskujesz

dwa filary na których oparte są Indiana i Buck's za jednego...tylko zyskujesz.

 

A wymiana za Smith'a to tylko guy-to-guy nic nie wnosząca ani do twojego ani do mojego składu!

 

proszę przemyśl to jeszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Hibbert jest podobny do Ala -zgadza się. No ale w takim razie załóżmy, że jest w miarę remisowo (zyskuje trochę na zbiórkach, tracę na punktach, przechwytach i stratach). Tylko, że akurat tracę tam, gdzie mi najbardziej zależy na punktach: czyli zbiórki i przechwyty! Niby nie wiele ale jednak.

 

2. Jesli dorzucasz Stephena - to ok, przechwyty będą wtedy w miarę na tym samym poziomie co mam teraz. za to w gratisie dostaje fatalną skuteczność i dużo strat. Nie przekonuje mnie to, że teraz ciągnie ich jako lider- póki co to był jeden mecz w którym za dużą ilością punktów idzie też skuteczność! No i nie mam ciśnienia ani na punkty ani na trójki - spójrz na klasyfikację ROTO.

 

3. Wymiana ze Smithem wnosi bardzo dużo dla mnie- daje tak mi potrzebne przechwyty i bloki -może nie tak dużo ale jednak. Dla mnie niewiele wnoszącą wymianą jest ta, w której dostaje Hibberta i niepewnego Jacksona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Proponuję ustawić czas w którym zwalniani gracze są niedostępni z 3 na 1 dzień- podobnie jak z akceptację transferów. NIe widzę powodów, żeby czekać aż trzy dni - każdy z nas jest tu (powinien) być choć raz na 24h. Trochę to hamuje nas w działaniach. Jakieś sprzeciwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.