Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Conley zawiódł mnie na całej linii. Kontuzja w 24 sekundzie spotkania, przez co straciłem ważnego gracza w mojej rotacji... Za to nie powiem - pozytywnie zaskoczyli mnie Collison i Hansbrough, to właśnie to na co od nich liczyłem :D Ciekawe jak dziś spisze się duet Ferdette - Evans!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chandler nie jest maszyną do statystyk więc nie liczyłbym na niego tak bardzo :) A Conley wypadł z mojego składu, stwierdziłem że po powrocie Gaya do drużyny, rolę drugiej opcji przejmie Z-Bo, a zaraz po nim Gasol. Dodałem za to do składu Brandona Rusha, perspektywistyczny zawodnik, dostaje niezłe minuty w GSW będąc w rotacji zaraz za Currym i Ellisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie jest, jedynie mozna liczyc na jego blocki i zbiorki choc tego drugiego tez mu sie zbytnio nie chce. Teraz gra w Knicks gdzie o staty latwo, no ale szukam opcji by go wymienic :P mam juz go dosc :) Dokladam Branda, ktory chyba przez to ze gra male minuty gra marnie. Nawet nie wiem co z nim, czy kontuzja czy co. Douglas rowniez do wymiany, do powrotu w styczniu czy lutym Barona duzo czasu wiec i duze minuty dla niego. Poszukuje PG ;) jesli ktos chetny zapraszam. Havlicek nie wiem czy bawi sie jeszcze z nami, jesli tka to sprawdz prosze oferte wymiany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

croolick nie sugeruj sie zbytnio osobistymi bo to poczatek sezonu ledwo, oddal raptem kilka rzutow. McGee oczywiscie nie moge oddac, gdybym to zrobil automatycznie spadam na ostatnie miejsce w blokach. Andersona Rondo i Gordona na pewno nie oddasz wiec chyba ciezko o jakas wymiane miedzy nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie prosze kolege havlicka o sparwdzenie skrzynki o propozycji tradow na espn... Naprawde bardzo mi na tym zalezy gdyz jest to w tym momencie dla mnie priorytet i nie moge odpowiadac na inne oferty!... Pzdr

 

Ponawiam tę prośbę w tym momencie w kierunku "phantoma" aka. havlicek ;) (podesłałem ci wiadomość na nowe konto)...

 

Składam wyrazy współczucia za utratę starego ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

croolick nie sugeruj sie zbytnio osobistymi bo to poczatek sezonu ledwo, oddal raptem kilka rzutow. McGee oczywiscie nie moge oddac, gdybym to zrobil automatycznie spadam na ostatnie miejsce w blokach. Andersona Rondo i Gordona na pewno nie oddasz wiec chyba ciezko o jakas wymiane miedzy nami.

Tu nawet nie chodzi o te wolne. Poszukuję przechwytów przede wszystkim - a tego ta wymiana mi nie daje. Masz rację - trójka którą wymieniłeś jest nie do ruszenia:D Może coś z Chandlerem pokombinujemy Twoim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.