Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Monroe niestety siedzi w innej ofercie jako podstawa więc trudno mi jest go teraz ruszyć, ale mimo wszystko myślę,

że Duncan na luzie przeskoczy jego staty... wolny początek ale patrząc na zeszły sezon to jest jednak maszyna do statystyk

która nie potrzebuje nawet 30 min. żeby pociągnąć double-double 2 as. 2bl. więc poczekałbym spokojnie aż wystrzeli

(w szczególności że teraz ktoś musi zatrzeć różnicę punktów Manu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Matek i Cubebrick,

 

Czemu dokonaliście wymiany niezgodnie z regułami? Ustaliliśmy przecież, że jest jeden dzień na ewentualne zavetowanie trejdu - a tymczasem komisarz ligi (zgaduję, że Matek) zaakceptował trejd od razu po dogadaniu się z Cubebrick...

 

Ja bym i tak nie vetował - ale reguły to reguły! Panowie, bez jaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Matek i Cubebrick,

 

Czemu dokonaliście wymiany niezgodnie z regułami? Ustaliliśmy przecież, że jest jeden dzień na ewentualne zavetowanie trejdu - a tymczasem komisarz ligi (zgaduję, że Matek) zaakceptował trejd od razu po dogadaniu się z Cubebrick...

 

Ja bym i tak nie vetował - ale reguły to reguły! Panowie, bez jaj!

k**** faktycznie ja to zaakceptowalem :( myslalem ze to jest glos i inni komisarze musza sie tez wypowiedziec i wtedy decyduje wiekszoscia oddanych glosow po 2 dniach...

aj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślę to później, Matek

 

K..wa, nie wiem co zrobić z tą sytuacją z samoakceptacją Matka. Dla mnie nie ma dużego problemu (poza tym, że złamano reguły) bo i tak nie vetuje wymian (choć wydaje mi się, że Matek sporo na tej wymianie stracił). Póki co cofnąłem Ci przywileje komisarza do czasu aż inni się wypowiedzą w tej sprawie.

 

Ja jestem za tym, żeby przymknąć oko na ten trejd ale żeby jakaś kara była to cofnąłbym na stałe uprawnienia komisarza dla Matka - kara musi być :smile: Panowie, czekam do jutra na wasze opinie.

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.