Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

@Mooney

Żaden problem- większość z nas ma jednomiesięczne doświadczenie:) w razie czego pytaj no i przede wszystkim przeczytaj reguły na ESPN (angielski znasz trochę?;) ). Przede wszystkim prześlij mi na PW swojego maila- wyślę Ci zaproszenie.

 

Aha! JEśli zaczynasz zabawę z nami to tylko przy zalożeniu, że grasz do końca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

 

EDIT: Wysłąłem zaproszenie na maila, rejestruj się i daj znać czy wszystko ok.

 

Zasady poznasz jak sobie poczytasz trochę wstecz ten wątek - m.in. o zasadach transferów, brania wolnych agentów (FA) i tzw. Waivers (czyli graczy oddawanych na rynek wolnych agentów przez innych menedżerów). Ważne jest też to, że na każdej z 10 pozycji (s5 +F+G +3xUTI) masz limit występów, po 66 (czyli tyle ile jest meczy NBA w tym sezonie) na każdą pozycję, co oznacza, że nie opłaca się wcale przed każdym wieczorem wrzucać do składu z ławki graczy którzy akurat mają mecz kosztem tych, którzy danego wieczoru odpoczywają:)

 

No - i to chyba tyle z najważniejszych:0 Witamy i zapraszamy do AKTYWNEJ gry.

 

P.S. coś o zasadach ROTO: http://zawszepopierwsze.bloog.pl/kat,633227,page,9,index.html

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ostatni, muszę coś zmieniać. Oglądałem ostatnio Lakers - na na początku meczu Bynum coś źle staną i już utykał. Nie chce z nim ryzykować. Zyskuję dodatkowo w punktach, Bynum poza zbiórkami nic ostatnio nie oferuje. Bloki nadrabiam Okaforem.

 

Licze też, że Wall zacznie grać tak jak w ostatnim sezonie. On jest głównym powodem transferu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clippers zagrali narazie malo spotkan, wiec cyfry butlera jeszcze pojda w gore jak nadrobia zaleglosci. on tez daje trojki

 

jennings i jefferson daja malo asyst. w dodatku jefferson ostatnio gra slabiej, nie chce go.

 

barnes jest nierowny.

 

cousins tez ale nie oddam go w takiej wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.