Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Wytłumaczę teraz oba moje transfery.

 

W pierwszym widziałem ogólną korzyść dla swojego zespołu, dodatkowo Beasley i Cousins mogą nagle zacząć grać małe minuty i miałbym problem.

 

Drugi Transfer - potrzebuję punktów! Nie odpowiadacie na moje oferty, musiałem coś wybrać. Liczę na to, że Duncan zaczne sypać wiecej punktów po wypadnięciu Manu. Iggy nie daje mi tego czego oczekiwałem.

 

Chiałbym dodać Love do Howarda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywicsie ze nie zacznie duncan sypac nagle pkt. Vetuje ten trade i prosze reszte o to samo, to sa jakies jaja, chcecie zepsuc innym zabawe? oddajesz swietnego iguadale za dwa "ogorki". Poprzedni trade to samo, Beasley jak wyleczy ktz to wroci i na pewno Derrick mu miejsca puki co nie zabierze, Cousins spory potencjal, nowy trener moze zmieni do niego nastawienie i dostanie wieksze minuty. Mimo slabego FG i TO sam bym go chcial miec. knight spory potencjal i z nim mozna poczekac, hicksona nie komentuje. Pierwszy trade bylem w stanie przebolec chociaz mimo to go zavetowalem, drugi zupelnie niezrozumialy dla mnie. VETO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby to byl jeden trade, nawet bym sie nie odezwal, ale dwa mi smierdza. tak jak mowisz, potrzeba 4 glosow wiec nie macie co sie na mnie obrazac bo sam nie zdzialam nic. Jesli inni nie uwazaja podobnie co ja, to sie dostosuje. Pisze to wszystko tylko po to, byscie wiedzieli ze ktos jeszcze czuwa ;) Pamietam jak proponowalem Ci trade za Iguodale, chyba Joe Johnson + Jamal Crawford, reki sobie uciac nie dam. W kazdym razie na Twoim miejscu tez bym sie na niego nie zgodzil, ale od czasu do czasu posylam takie "glupie" propozycje. Teraz zgadzasz sie na podobnie nierowna wymiane. Czekam na dalszy rozwoj zdarzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez zavetowalem, niech wam (Ci) bedzie

 

gogalq nie rozumiem cie...ten trade 4za4 wczoraj oceniles ze to ja na nim trace (tak jak i ten kobe za hardena) a teraz piszesz o knighcie beasleyu i cousinsie ze na tym wygralem...

 

 

poza Kobe i Durantem wszyscy do wziecia, czekam na dobre oferty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez zavetowalem, niech wam (Ci) bedzie

 

gogalq nie rozumiem cie...ten trade 4za4 wczoraj oceniles ze to ja na nim trace (tak jak i ten kobe za hardena) a teraz piszesz o knighcie beasleyu i cousinsie ze na tym wygralem...

 

 

poza Kobe i Durantem wszyscy do wziecia, czekam na dobre oferty:)

Wiem matek, sam sie polapalem ze mogly mi sie pomylic teamy poprzednio, tzn ten transfer z hardenem i kobem. Nadal uwazam te dwa ostatnie za podejrzane. Wymieniacie prawie polowe zawodnikow miedzy soba w dwoch trade'ach i oba wg. mnie sa nierowne, oraz w obu przypadkach zyskujesz na tym Ty matek. Jedna wymiane jestem w stanie przyjac ale dwie takie same? matek uczciwie powiedz czy gdyby to Ciebie nie dotyczylo to nie bylbys podejrzliwy.

Jak dla mnie mozemy to juz zostawic, raczej sie nie dowiemy i tak kto w tym sporze mial racje ;)

 

Teraz tak, dlaczego nie zaliczylo wczorajszych meczy do stat? Nie mam tyle przechwytow ile mialem/powinienem miec, blokow, FG inne niz wczoraj w nocy i tak dalej ? wtf

#edit

aha sory juz widze

"Official Standings do not include totals from today's games. Last updated Monday, January 9 at 5:05 AM ET."

ktos wie czemu tak jest?

#edit2

juz w porzadku, wycofuje pytanie :)

Edytowane przez gogalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylbym podejrzliwy to proste.

 

nie wiem czy Tobie zlozylem taka kosmiczna oferte ale niektorzy powinni wiedziec ze oferta z mojej strony 3za3 czy 4za4 to norma. lubie mieszac skladem, dodatkowo chce miec graczy ktorych lubie (wyjatek to durant) dlatego ciagle propozycje z mojej strony. w dodatku jestem przedostatni z malymi szansami na skok, to mieszam skladam propzycje prawie kazdemu

 

szkoda ze inni nie chca tez tak mieszac skladami, powinno cos sie dziac :D

 

Rypin Niggaz gra jeszcze? Moze chcesz mi oddac kogos za poldarmo? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.