Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Matek - ale różnica była ogromna! jak sobie policzyłem to straciłbym niej więcej 4 punkty w kategorii ROTO i nie zyskał ani jednego, może 1 w blokach. Także spokojnie, umiem to liczyć:)

 

@gogalq

też się dziwiłem, zwłaszcza po tej historii z Manu... Zresztą nie tylko to mnie zdziwiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem dziś mejle do Havlicka i Kaczora z pytaniem, czy będą jeszcze grali w ROTO. Niestety nie ma możliwości, żebym z pozycji LEague Managera sam zamienił ich na innych graczy, musimy liczyć na ich dobrą wolę. CHyba, że jednak chłopaki gracie tylko hmmm..... nietypowo:) Odezwijcie się tu lub na ESPN!

 

EDIT: Jednak jest możliwość pewnej interwencji: mogę dodać drugiego menedżera do każdej z drużyn. Czyli formalnie ani Kaczor ani Havlicek nie traciliby zespołów a jedynie mieliby hmm... co-coachów:). To co, robimy coś z tym czy nie? MOżemy np. dac chłopakom kilka dni i jeśli się nie odezwą - to wtedy zaproponować na forum komuś innemu grę w ich miejsce, może ktoś się zgodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nice...k**** bylem pierwszy w kolejce po noaha a mimo to do mnie nie przyszedl tylko do CubeBrick :( dlaczego?

 

EDit:

i ile w koncu czekamy na kogos wyrzuconego ze skladu innych? caly czas wyswietla sie u mnie 3 dni. musimy wogole czekac? nie mozna zrobic ze bez czekania?

 

 

 

szkoda ze devil nie chce :/ moze napisz w "ogloszeniach"?

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. Na starcie Order Waiver jest odwrotne do kolejności w drafcie. Czyli ktoś kto jest np. na 5 miejscu ma przewagę nad tym z 6. Przy czym jeśli jakiś Waiver trafi do tego gościa z 5 miejsca (bo nikt z miejsc 1-4 nie był zainteresowany) to automatycznie spada on na ostatnie miejsce w kolejce. Właśnie dlatego ceglaż jest teraz ostatni.

 

Ta jedynka którą miałeś przy trade prawdopodobnie oznaczała, że jest to dla ciebie nr 1 - bo teoretycznie mogłeś się starać o dwóch waiverów a wiadomo, że na dwóch praktycznie nie masz szans (no bo po wyborze pierwszego spadasz na ostatnie miejsce w kolejce:))

Kapisz?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

croolick znalazles kogos za kaczora i havlicka? dziwna sytuacja z nimi, dostaja przeciez powiadomienia na maila o propozycjach. mogliby tutaj zajrzec chociaz i zobaczyc czy cos sie dzieje. wyszli chyba z zalozenia ze wszyscy tak samo jak oni potraktowali ta lige...c***owo bo blokuja kilku graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.